Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:05 04.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Аз мислянови [re: Lucky Eva]  
Автор Canopus australis (Speechless)
Публикувано22.05.14 20:38



В отговор на:

пуши се




С две думи ме отказахте. Без мен.

Дайте друго предложение



Тема Re: Аз мислянови [re: Canopus australis]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано22.05.14 20:42



Тогава ти избери заведение и резервирай.



Тема Re: Аз мислянови [re: Lucky Eva]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано22.05.14 22:46



Е,говорим за юни месец,няма ли да сме в градина?



Тема Re: Сатурн ще направи стабилно и градивно идването тинови [re: Canopus australis]  
Автор Baldrian ()
Публикувано22.05.14 23:08



Ще ми бъде интересно...



Тема Re: Аз мислянови [re: caryb]  
Автор Baldrian ()
Публикувано22.05.14 23:10



Кари с тази реклама, която ми правиш на 13ти имаш едно питие от мен...





Тема Проверка за радикалност на хорарнови [re: Baldrian]  
Автор Canopus australis (Speechless)
Публикувано23.05.14 08:51



Ето в каротце:

1. Ранен (0-3 гр.) или късен (27-30 гр.) АСЦ. В първия случай показва необмислен, прибързан въпрос, във втория - твърде закъснял.
2. Сатурн на АСЦ или в 1-ви дом - нарушава въпроса. Понеже първия дом е сигнификатор на питащия и разположението на Сата там показва, че той е под стрес.
3. Сатурн в 7-ми дом - ограничена компетентност на астролога. Аналогично на горното, този дом е сигнификатор на астролога, този от който се очаква отговор на зададения въпрос, и разположението на Сата там отново показва дискриминация, ограничения и затруднения за отсъждане.
4. Via Combusta (от средата на Везни до средата на Скорп) - разположението на който й да е сигнификатор там и ОСОБЕННО на Луната дава индикация за нерадикалност, безсмисленост на хорара.
5. Наличие на изгорени (до 8,5 гр. от Слънце) сигнификатори и особенно Луна - правилото на Уилиям Лилли гласи, че когато това е така нито въпроса е наред, нито питащия е наред. Особенно, Слънце съвпад с Луна си е страхотен малефик.
6. Луна без курс (void of course Moon) - ако не си чувала, това е период при който Луната преди да напусне знака, който заема, не прави никакви аспекти. Ако има такава ситуация, простия отговор на въпроса е: "Нищо няма да стане".

Това е, за набързо толкова.



Тема Re: Проверка за радикалност на хорарнови [re: Canopus australis]  
Автор Baldrian ()
Публикувано23.05.14 11:55



Благодаря!

В интерес на истината не ползвам хорар за себе си, тъй като ако човек има общи познания за моментните аспекти, може да си избере подходящ час...

Интересно мнение. Защо питащият задраска позитивните аспекти? Тригонът Слънце- Луна не е ли от важните фактори напр.?





Тема Re: Проверка за радикалност на хорарнови [re: Baldrian]  
Автор Canopus australis (Speechless)
Публикувано23.05.14 12:41



Хе,

, добре го каза:

В отговор на:

ако човек има общи познания за моментните аспекти, може да си избере подходящ час




Хорара се прави за часа, в който въпроса е зададен или е възникнал в главата на астролога. Ако ще се избира подходящ час, това вече си е елективна астрология. Тези два дяла са като комплиментарни двойки, надявам се, че разбра какво е основната и съществена отлика между тах.

Та, за да има истинност и достоверност в хорарната астрология, елективност не се допуска

В отговор на:

Защо питащият задраска позитивните аспекти? Тригонът Слънце- Луна не е ли от важните фактори напр.?




От много важните е, но засега говорим за радикалност, допустимост за разглеждане на хорара, и на този етап позитивните аспекти не пречат. И затова не са включени в плана за проверка.

Редактирано от Canopus australis на 23.05.14 12:44.



Тема Re: Проверка за радикалност на хорарнови [re: Canopus australis]  
Автор Baldrian ()
Публикувано23.05.14 13:23



Мерси. Интересно ми е мнението ти



и на този етап позитивните аспекти не пречат.



Какво в натала предполага такава задълбоченост?



Тема Какво в натала предполага такава задълбоченост?нови [re: Baldrian]  
Автор Canopus australis (Speechless)
Публикувано23.05.14 15:50



Кой натал?

Кой в натала отговаря за анализа? А за синтеза? А за реда?

Редактирано от Canopus australis на 23.05.14 15:56.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.