Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:05 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Големият кръстнови  
Автор RoseNova ()
Публикувано19.04.14 13:15



как я карате, Големият кръст подпука ли ви и вас



аз от два дена рева, крещя и сам в дива истерия

радвам се, че се въздържам да не убия майка ми и баща ми

ама се чудя дали аз да не си клъцна гръкляна ...

при вас как е положението ?

даже наздраве не смея да ви кажа, че пийна ли малко алкохол верно на кръстове и погребения ще избие работата

приятелски гуш на всички, които страдат и също на тези, които, слава Богу, се веселят !

Let go and let God.

Тема Re: Големият кръстнови [re: RoseNova]  
Автор 3aek (happy)
Публикувано21.04.14 09:27



Горе-долу. Опитвам се да не го забелязвам, та дано ме подмине. Но не е баш спокойно и гладко всичко



Въздръж се и далеч от хладни оръжия

По световните събития обаче яко личи квадратът...



Тема Re: Големият кръстнови [re: 3aek]  
Автор RoseNova ()
Публикувано21.04.14 17:39



леле, аз от рев и тръшкане никакви новини не съм гледала

Let go and let God.

Тема Re: Големият кръстнови [re: RoseNova]  
Автор kalomain-97207 (гозгунджия)
Публикувано21.04.14 20:29



Роузи, я да не ги говориш такива. До 20 май се върви само по терлици.





Тема Re: Големият кръстнови [re: RoseNova]  
Автор won (cool)
Публикувано22.04.14 13:47



Големият кръст и в световен аспект си е голяма работа и големи проблеми, щото и СЛВ/ЮЛВ се движат през Везни/Овен. Времето има изисквания към отделните личности и към нациите. Трябва да се мисли повече глобално, но и повече хуманно.
Тези, които имат в личните карти, в някой или във всички кардинални знаци лични планети, ще са засегнати, предизвикани.
Роуз, ти имаш в Овен, Везни и Рак (Слънце, Меркурий, Венера, Луна, Плутон и СЛВ/ЮЛВ, Марс)). Имаш следното нещо за домашно по астрология, та да си предупредена за небесните знамения:
1. Вадиш на кой градус и знак са в наталната ти карта избоените
2. След това вадиш Ефемеридите за 2014година на astro.com (или друг сайт) и пишеш тук кога (на коя дата) ще е точния аспект (опозиция или съвпад, ако има такъв, а то ще има) на:
а) транзитен СЛВ с някой от гореизброените
б) същото за тр. ЮЛВ в Овен (гледаш табличката за СЛВ, кога е опозиция на планетките ти в Овен = на съвпад на ЮЛВ с тях)
в) за тр. Юпитер
г) за тр. Плутон
д) тр. Марс в ретроградното си движение и после директното през Везни

ОК?
После ще тълкуваме тука.
От сега ще ти кажа, че е много като събития, затова трябва да станеш бързо боец. Бързо да сменяш тактики, оръжия, да търсиш съмишленици, помощ за битките. Когато старите тактики не работят, да ги сменяш - и то в движение. Няма време за съжаления!



No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 22.04.14 14:49.



Тема Re: Големият кръстнови [re: won]  
Автор won (cool)
Публикувано22.04.14 14:37



Мен ме притеснява в мойта карта тр. Уран, който ми клати стола (или направо го е сритал) - т.е. тр. Уран през натален Сатурн( ретрограден, в 4 дом). А отсреща и тр. Марс и тр.СЛВ. (всъщност глифът на Сатурн на мен ми прилича на дървен стол с облегалка

)
Тр. Юпитер през Меркурий и т.н.
И в прогресивната карта също: транзитите през Овен и Везни ми влияят на пр. Сатурн (Овен), но и пр. Меркурий във Везни. Дааа...сега е момента да изтещя съвсем, или да поумнея.

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 22.04.14 14:40.



Тема Re: Големият кръстнови [re: RoseNova]  
Автор 3aek (happy)
Публикувано22.04.14 17:23



Ти пък, я виж на какво слънчево и хубаво място си!

Какъв рев, какво тръшкане, стой повече навън и няма да те дразни никой





Тема Re: Големият кръстнови [re: won]  
Автор kalomain-97207 (гозгунджия)
Публикувано23.04.14 16:49



А аз не гледам картата, но с такива неща се сблъсквам, че просто съм като в комедия. Иска ми се да видя как ще свърши историята и как ще се справя с моята роля в нея. И тогава да видя какви са били звездите.





Тема Re: Големият кръстнови [re: kalomain-97207]  
Автор won (cool)
Публикувано24.04.14 11:17



Ако искаш един астрологичен поглед, па макар и в астрологичен сайт: правиш си карта в astro.com, после избираш от първаиа страница на сайта / Free Horoscopes/ Short report Forecast. Там са дадени някои периоди, на които да обърнеш внимание и влиянието им.
Транзитна планета в опозиция на лична действа чрез външни обстоятелства, други хора - в този случай ти си в положение да се оправяш с последствията, да реагираш (донякъде). Квадратура - предупреждение, време за избор. Съвапад - дошло му е времето на това събитие, ти имаш позиция и е време да я изявиш.
СЛВ/ ЮЛВ, когато минават през планета или ос - събитията са един вид като житейско изпитание, връх за преодоляване, проверка на силите, опитност, можене, на дадено качество (планета).
Успех!


А и никой не ни е обещавал да е все лесно на тоя свят...



No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 24.04.14 11:34.



Тема Re: Големият кръстнови [re: won]  
Автор RoseNova ()
Публикувано24.04.14 14:00



ааа, значи каквото ме чака ще е смях през сълзи или цирка на живота хахах

ок, аз тъкмо се успокоих, че най/лошото минава вече



иначе гаджето ме заряза два пъти за една седмица, освен дето ме заряза преди две
на всичкото отгоре с такова самочувствие, че седиш безмълвен пред титанът на мисълта и си мислиш / този мозък ли няма, сърце или и двете ...
ееххх, имала душа да пати доживотно....

Let go and let God.

Редактирано от RoseNova на 24.04.14 14:33.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.