Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:16 27.04.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Ким Чен Уннови  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано30.03.13 22:37





Според Уикипедия Ким Чен Ун е роден на 8ми януари 1983 или 1984 година. Погледнах двете карти и ми се струва, че най-вероятно е роден през 1984 година.
Северен лунен възел е в близнаци - трябва да овладее да обмисля и да преговаря. Луна в Риби - преекспонира емоциите си. Марс е в съвпад с Плутон - действията му могат да бъдат разрушителни. Слънце и Меркурий в козирог, тоест властолюбив е, но Меркурий не му е от силните, тоест не се задълбочава в анализи или пък изводите му за ситуациите са грешни или непълни и неточни.

Вие какво мислите? Коя от двете години на раждане е вярната?



Тема Re: Ким Чен Уннови [re: *Eвa*]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано31.03.13 15:19



Не съм гледал карти, но думите ти звучат логично за 84 г.



Тема Re: Ким Чен Уннови [re: lvony333]  
Автор huanji ()
Публикувано31.03.13 16:30



През 84-та и самият Ким Чен Ун щеше да е логичен...



Тема Re: Ким Чен Уннови [re: *Eвa*]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано31.03.13 17:27



B astrotheme също са приели 84та година.



Млад човек е, още не е улегнал и дано не сътвори някоя световна беля. Мислите ли, че може да предизвика военен конфликт?

Тази година го очаква сатурнов възврат.

Редактирано от *Eвa* на 31.03.13 17:45.



Тема Re: Ким Чен Уннови [re: *Eвa*]  
Автор won (cool)
Публикувано31.03.13 21:15



Нарочно крият данните за раждане на такива партийни и държавни лидери, с цел да не им се правят хороскопи.
Според мен е роден на 8 януари 1984г., понеже за 28 декември 2011г.(според Ефемеридите)- датата, на която е обявен за лидер : транзитен Сатурн е на 28гр.02 във Везни, което е съвпад с наталният му Марс; Транзитен СЛВ е на 14гр.08 във Стрелец, което е съвпад с натален ЮЛВ; транзитен Юпитер тъкмо е тръгнал отново директно и е на 0гр. 22 в Телец и е в опзиция с неговият Плутон - направо лидер, и то по наследство...
Обаче според мен има нещо тревожно в картата му: първо тия карти, в които всички планети са събрани в 4-5 знака - показват някава целенасоченост и мисия. Съвпадът Юпитер/Нептун/Меркурий в Стрелец/Козирог си е направо идеология в действие, пропаганда.
Съвпадът на Венера и Уран и квадратурата с Луна - странни, променливи насроения, но определено с егото всичко му е наред (аспектите между Слънце/Луна/Сатурн).

Ще е интересно как ще премине транзитен Юптер през неговия СЛВ - някъде през септември тази година. Може да реши, че му е малко властта или територията (?), но дано произведе само думи, а не дела.

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 31.03.13 21:16.



Тема Re: Ким Чен Уннови [re: won]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано31.03.13 21:45



Нещо в картата на този човек ме плаши.
Откровено казано, плаши ме тази луна в риби, понеже и аз имам луна в риби и ми е много ясно какъв капан от емоции е, често замъглява здравия разум и преекспонира. Моята луна е в квадрат със слънцето ми и често здравата близнашка логика я възспира. При този лидер слънцето му е в козирог и въобще не блокира луната му. Има и други аспекти, които не вещаят нищо розово.
Дано не съм права!



Тема Re: Ким Чен Уннови [re: won]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано31.03.13 21:58



Имам наблюдения, че мъже със слънца в женски зодии не се държат типично по мъжки, склонни са да са капризни, да се тросват и макар, че козирогът е зодия ориентирана към властта, тя е типично женски стационарен знак. Луната също е в женски знак, марсът е слаб, в заточение, подсилен от заличителя плутон.



Тема Re: Ким Чен Уннови [re: *Eвa*]  
Автор won (cool)
Публикувано31.03.13 22:15



Ами той още е много млад за такива отговорности - може би сега ще видим как действа след Сатурновото завръщане, както и тр. Юпитер през СЛВ, последните за годината затъмнения ...
( според

)
Lunar Eclipse Apr 25 2013 20:06 05° Scorpio 46'
Solar Eclipse May 10 2013 0:24 19° Taurus 31'
Lunar Eclipse May 25 2013 4:09 04° Sagittarius 07'
Lunar Eclipse Oct 18 2013 23:49 25° Aries 46'
Solar Eclipse Nov 3 2013 12:46 11° Scorpio 16'

Може съветниците му да са по-опасни, а той само да е лицето на властта.

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Тема Re: Ким Чен Уннови [re: won]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано31.03.13 22:20



Четох, че жена му Ли е образована и много му влияе в политическите дела. Има сведения, че тя също е родена през януари.
За генералите около него, едва ли ще намерим данни.
Определено, ако се развихря, предполагам, че ще е след септември.
И, да, много е млад, това е доста обезпокоително.



Тема Re: Ким Чен Уннови [re: *Eвa*]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано03.04.13 15:46



Постни му картата ако искаш и я знаеш или каквато предполагаш, че е, защото астропрограмата ми е на другия комп който не обичам да го пускам. Явно ще трябва да си търся някоя астро програма за телефон, някой знае ли някоя?

Иначе Ким ще завърши като обикновено завършват комунистическите вождове е тирани - Първо ще му направят мавзолей и ще го боготворят, а след време ще съборят мавзолея и ще го псуват и проклинат.... Мен ми е безинтересен някак колкото и да се репчи..






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.