Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:22 03.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Матури и аспектинови  
Автор bludi-16133 (омаДьосана)
Публикувано16.01.14 10:03



Здравейте на тези с които се помним , на новите клубари , а бе на всички ви голямо здрасти
Интересуват ме две дати 21 и 23 .05 2014г след 8.00 София.Зная че трябва да гледам аспектите на Меркурий защо си мисля, че втората дата е леко проблемна да изпити

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: Матури и аспектинови [re: bludi-16133]  
Автор rigel3 ()
Публикувано16.01.14 15:44



На 21-ви Меркурий е по-добре и много по-добър от 23-ти. Иначе като цяло 23-ти е по-добра дата.



Тема Re: Матури и аспектинови [re: bludi-16133]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.01.14 17:32



За мене 21ви е по-добрата дата, обаче трябва да се съобразиш с луната, виж аспектите при луна във водолей на 21ви и при луна във риби на 23ти и това как ще повлияят на този, който се явява, свързани с неговата или нейната карта. Емоционално как ще му е, ще се притесни ли и т.н.



Тема Re: Матури и аспектинови [re: Lucky Eva]  
Автор bludi-16133 (омаДьосана)
Публикувано16.01.14 20:19



Лошото е че и на двете дати има задължителни матури искаш или не искаш.18.08.1994г 9.17. София тона са му данните, гледам че и слънцето и мерка са добре поставени към натала, да видим как ще се справи



Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън

Тема Re: Матури и аспектинови [re: Lucky Eva]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.01.14 20:55



Луната му е в риби. Дали ще му се отрази добре съвпадът на 23? Емоциите и това да запазиш хладнокръвие също са важни при матура. Аз бих избрала 23ти.



Тема Re: Матури и аспекти [re: Lucky Eva]  
Автор bludi-16133 (омаДьосана)
Публикувано16.01.14 21:08



Евче, Луната му е в Козирог в 4ти съвпад с Уран и Нептун...

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: Матури и аспектинови [re: Lucky Eva]  
Автор bludi-16133 (омаДьосана)
Публикувано16.01.14 21:10



На 21 е задължителната за всички по БЕЛ, на 23 по втория предмет. Луната транзитната ли имаш предвид. Дано гаджето не му овърти главата, че мъжете с тези слаби ангели..

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: Матури и аспектинови [re: bludi-16133]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.01.14 21:29



Да, бе, аз направих картата на транзита и гледам транзитната луна в риби на 23ти май. Транзитна луна прави секстил към уран, секстил към МС, транзитен мерк в абсолютно точен съвпад с МС, което носи амбиции, желание за работа, транзитен мерк секстил слънце, има и квадрат на венера към уран, което може да говори за нервност. Юпитер прави хубав тригон към северен лунен възел, което ще донесе добри резултати.



Тема Re: Матури и аспектинови [re: bludi-16133]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.01.14 21:35



Ми дано, аз едно време вместо да ходя на уроци, понякога си взимах парите дето нашите са ми дали за уроците и отивах с гаджето си на пицария или на кафе, ама пак изкарах отлична оценка, така че то каквото е писано ще стане.





Тема Re: Матури и аспектинови [re: bludi-16133]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано25.02.14 15:38



Матурите са Юпитерови изпити, защото дават диплома. Не гледай Меркурий, който е само моментен. Гледай Юпитер и мястото към което се е отправил. Юпитер при по-горе посочената дата е в Рак и за това всеки, за да си вземе матурата може да заложи на личното си мнение. Меркурий ще бъде в Близнаци и за това ученика може да реши да звучи логично и с пълен аспект от информация. При всички случаи за изграждането на лично мнение също е необходимо човек да се посвети върху това, за да си го изгради. Така че както и двете дати са задължителни така и задължително е всеки да се подготви.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.