Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:48 01.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Втори брак  
Автор Baldrian ()
Публикувано03.01.14 00:19



7ми или 9ти? Или първо 7ми и допълващо 9ти?
Изобщо как подхождате?



Тема Re: Втори бракнови [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано03.01.14 00:53







Тема Re: Втори бракнови [re: Lucky Eva]  
Автор Baldrian ()
Публикувано03.01.14 01:15



Благодаря Ева! Много интересно.
Ти кой дом приемаш приоритетно ако гледаш аспекти за 2ри брак?





Тема Re: Втори бракнови [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано03.01.14 11:37



Виж тук, около 40 страница и нагоре. Това е книга от Карол Ръшман:


Ръшман гледа 11дом за 2-ри брак, който е 5-ти -броено от 7ми..

Има и такова тълкувание:" При жени:

– Ако Слънцето е във неподвижен знак и се съединява източно само с една планета, жената има само един брак. Ако е в подвижен знак, в аспекти с няколко източни планети са възможни няколко брака. Ако множествените планети /Луна, Меркурий, Уран, Нептун/ са в подвижни знаци и в аспекти с оста – асцендент-десцендент, също са възможни повече от едни брак.

При мъже:

- Ако Луната е в неподвижен знак и близко до Мс – един брак, ако Луната е в подвижен знак – няколко брака."

Има едно тълкувание, според което за първи брак се гледа 7ми дом, за втори - 9ти, за 3ти - 11ти и т.н.,

и това:
"Значи за да те вземе някой трябва да активираш неговия 4 дом, за да сте партньори, да активираш неговия 7 дом, за да сте любовници, неговия 5 и 8 дом...такива ми ти работи. Така по този начин можеш да погледнеш през неговите очи, за какво мезе те взима в крайна сметка. "- .

Според мене узаконяване на връзка се случва при транзити на сатурн, юпитер и често на северен лунен възел.
Разгледах 3 карти на сватби и при трите имаше аспекти на тези планети, в едната беше юпитер опозиция нептун и е последвал развод.
Като брой бракове, аз гледам броя сходящи аспекти на Слънце при жени и на Луна при мъже.

Редактирано от Lucky Eva на 03.01.14 12:21.



Тема Re: Втори бракнови [re: Lucky Eva]  
Автор RoseNova ()
Публикувано03.01.14 15:14



на 21.07.тази година, Северен възел ми се събира с луната



Let go and let God.

Тема Re: Втори бракнови [re: RoseNova]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано03.01.14 17:31



Мисля, че СЛВ се появява като аспект при кармични връзки.



Тема Re: Втори бракнови [re: Lucky Eva]  
Автор Baldrian ()
Публикувано03.01.14 18:23



Ще го чета подробно...Всъщност 11ти е индикация освен по предназначение и за доведени и заварени деца...Ще погледна и това тълкувание...По принцип 9ти е често гледан за 2ри брак...Естествено се взимат предвид характеристиките и на 7ми, но много благодарско...

Ако се сетите за още нещо, давайте





Тема Re: Втори бракнови [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано03.01.14 19:13



Ето още линкчета:








Тема Re: Втори бракнови [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано03.01.14 19:24



Насъбрах от познати дати на сватби и започване на нови съжителства. Прави ми впечатление юпитер, винаги има ключови аспекти. Прави ми впечатление и Хирон, доста често се включва като ключов аспект, северен възел също.



Тема Re: Втори бракнови [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано03.01.14 19:52



Прочети страници 56 и 57 от книгата на Ръшман, за да разбереш защо тя ползва 11ти дом.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.