Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Хайде на късметите!  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.12.13 23:19



Здравейте, клубчето!


Понеже Зайчето тази година има много работа, реших да ви пусна баница с късмети. Дано имате много късмет през 2014, пък и дано имаме късмет на Зайчето да й дойде музата и като се поосвободи малко да пусне и тя нейните късмети, че на всички ни трябват много късмети.

Изтегли оттук:



От мен ви пожелавам светли мигове и споделени емоции, успешни начинания, удовретвореност и сбъднати желания и късметът да е с вас!





Редактирано от Lucky Eva на 20.12.13 23:34.



Тема Re: Хайде на късметите!нови [re: Lucky Eva]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.12.13 23:23



Аз най-първо си изтеглих успех в бранша и чупки в ханша/каквото и да значи това/, здраве и берекет. Здравето е много важно, затова си харесах късмета, пък за чупките в ханша, ще трябва да се потрудя.



Хайде на късметите!!!



Тема Re: Хайде на късметите!нови [re: Lucky Eva]  
Автор kotence777 (мама)
Публикувано21.12.13 02:54



"Вяра,надежда,любов! Трите големи стълба на щастието: да вършиш нещо,да обичаш нещо и да се надяваш на нещо...." :) И на мен абстрактно ми иде :)



Тема Многонови [re: kotence777]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано21.12.13 09:15



мило от твоя страна,Ева!Благодаря за хубавите пожелания и на теб 2014 да ти донесе,това за което мечтаеш и желаеш истински!
На мен ми се падна трудолюбие от късметите

Пак ще се бачка здраво,пожелавам си да има и резултат нагледно от този труд

Редактирано от caryb на 21.12.13 09:15.



Тема трудолюбиенови [re: caryb]  
Автор RoseNova ()
Публикувано21.12.13 13:07



и мързелът да избяга, но аз си го представям по/скоро като трудолюбие в любовта, че имам над какво да работя,

трудолюбие / работа сигурно ще ми прати Господ, че продължавам да си нямам

и трудолюбие, за да стана по–общителна, да се запозная с добри и мили хора, които да ми пълнят душата и съдбата, да изуча дипломацията по съвет на Евка, който всеки ден все повече осъзнавам като жизнена необходимост и да го преборя тоя Северен възел във везни накрая



на всички весели празници, но така или иначе аз ще съм на линия и 24/7 ще ви пожелавам още неща

Let go and let God.

Тема Re: Хайде на късметите!нови [re: Lucky Eva]  
Автор 3aek (happy)
Публикувано21.12.13 13:23



Бах! Учение...

От това най се плаша



Мерси, Ева!!! Най-сетне и аз да изтегля късмет на готово



Тема Re: Хайде на късметите!нови [re: Lucky Eva]  
Автор Baldrian ()
Публикувано21.12.13 14:20



Изтеглих си точно каквото ми трябва...Чак ме е страх да го назова за да не ми избяга



Много хубави празници на теб и всички тук!



Тема Re: на всичкинови [re: Baldrian]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано21.12.13 15:09



Да,забравих да да пожелая на всички една вълшебна Коледа,пълна с много радост и обич,подаръци,забави и веселие!И дано е хубава за всички!Дано България да я има и да се съхрани бългаското!



Тема Re: Хайде на късметите!нови [re: Lucky Eva]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано21.12.13 17:17



Привет!
Браво, че си се сетила за късметчетата!
То щим са късмети лоши нема да са, ама на мен ми се падна "ще се сбъдне твоята мания, да си душа на цялата компания" и незнем как да го тълкувам.



Нямам такава мания аз. Иначе, ако наистина ми се сбъдне манията е добре от една страна, но от друга значи, че ще трябва да си търся нова мания ...



Тема Re: Хайде на късметите!нови [re: kotence777]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано21.12.13 18:24



Важното е като вършиш нещо, ако искаш да си удовлетворена от него, да вложиш любов в него. Ако споделиш това творение с някой друг и той или тя се почувства щастлив, навярно и ти си щастлива. Дори да не се почувства щастлив, важното е, че си вложила любов.
Като върша нещо с любов и ентусиазъм, нещата ми се получават. Ако ми е някакво тягостно, нищо не става. За да вършиш нещо с любов трябва да вярваш в себе си. Надежата да усмихнеш някой също е много силен подтик.

Мдам, такива някакви размисли ми идват като ти прочетох късмета.

Ти как си? Отдавна не съм те виждала тук.

Редактирано от Lucky Eva на 21.12.13 18:25.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.