Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:20 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Лична година  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано13.12.13 21:42



Много кофти неща пише за лична година 4, а такава ми предспои ..:(((((((

ЛИЧНА ГОДИНА 4 - КРИЗА

Годината белязана от знака на кръста (4) винаги е свързана с някаква драма. Не очаквайте стабилност, колкото и да се стремите към нея. Напротив, всичко, което до този момент сте считали за някава даденост, сега може да се разклати. Може да нараснат задълженията ви към дома и семейството, да претъпите раздяла, да смените жилището. Най-важно е да се пазите от сериозни емоционални сривове и да не се затваряте в себе си.



Тема Re: Лична годинанови [re: Monica123]  
Автор Baldrian ()
Публикувано14.12.13 15:04



Това по-скоро е нумерологична тема, затова няма отзвук





Тема Re: Лична годинанови [re: Baldrian]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано18.12.13 23:54



Знам, но 2-те неща са доста свързани според мен.
Аз лично се интересеувами от астрология и от нумерология....



Тема Re: Лична годинанови [re: Monica123]  
Автор Baldrian ()
Публикувано19.12.13 12:20



Да- сигурно е по-добре да разбираш и от двете, но аз напр. не съм се занимавала с нумерология





Тема Re: Лична годинанови [re: Baldrian]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано19.12.13 17:00



Аз не разбирам, аз само чета резултатите.
Като разбираш от астрология,кажи каква ще е 2014 за рибите....



Тема Re: Лична годинанови [re: Monica123]  
Автор rigel3 ()
Публикувано20.12.13 11:06



"Като разбираш от астрология,кажи каква ще е 2014 за рибите...."
Мокра ше е





Тема Re: Лична годинанови [re: Monica123]  
Автор Baldrian ()
Публикувано20.12.13 12:33



Ама за всички риби ли ще е еднаква?



По принцип рибите имат хубав аспект с Юпитер и съвпад с Нептун...Тоест за слънцата им, не би трябвало годината да е лоша, но в картите ни има и други неща...

Пусни си картата ако искаш и ще гледаме



Тема Re: Лична годинанови [re: Monica123]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано25.02.14 16:39



Фридрих Ницше казва, че няма нищо по-силно от числото, защото дори Бог не е по силен от него. Но за това пък, както гледам ти не си достатъчно прецизна в изследванията си. Защото ти би могла да завъртиш часовника девет години назад и да видиш, как преди 9 години се е отразила лична година 4 за теб. Някои автори свързват личната година с личен месец и личен ден. Така ти, като толкова много се интересуваш от нумерология би могла да изчислиш, кой месец през годината, която ти предстои ще бъде личен месец 4. Защото това ще бъде твоя месец. На следващо място ти трябва да направиш изчисление за месеца от който започва твоя рожден ден, в кой ден от него ти ще имаш личен ден 4. Защото това ще бъде твоя ден. И така за всеки месец ти трябва да изчислиш, кои дни ти се падат, като личен ден 4, за да си по-организирана в ежедневието си и за да постигнеш по-добра връзка с личната си година, като цяло. Така, като изследваш личните си дни 4 и личния си месец 4 ти ще можеш да имаш информация за тенденцията на годината, като цяло, тъй като ще имаш цели факти пред себе си. Някои автори свързват числото 4 с планетата Уран в астрологията. Така когато ти наистина през няколко дни и месеци минеш през четворките ще можеш да установиш и връзка с Уран, като основен източник на енергия за теб през годината. Та така, както ми се струва наистина има много да четеш и да изчисляваш, като резултат. Колкото до това, каква ще бъде астрологичната година за Рибите за 2014-та за това има много за писане не е като в нумерологията, разбираш ли?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.