Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:33 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Уинд ъв чейнджнови  
Автор Rozelight ()
Публикувано18.02.13 18:28



Много ще съм ви благодарна ако си кажете мнението по този композит.







Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.

Тема Re: Уинд ъв чейнджнови [re: Rozelight]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано18.02.13 18:50



Като изключим, че най-отгоре има някакво черно петно, всичко останало екстра се вижда.





Тема Re: Уинд ъв чейнджнови [re: Rozelight]  
Автор Baldrian ()
Публикувано18.02.13 19:02



Възможност за добър материален статус на двойката. Потенциалната кариера на един от двамата е плутонова, но би изглеждала като добър екип...
Наличие на любов, дори бих казала, че би имало потенциал любовта да е с превес преди секса-т.е би имало добра основа за съвместно съжителство...
Сатурн в 8ми- възможно е единят да има по-пуритански схващания или да има по-трудно интимно напасване...
Въпреки общоприетото схващане, че Венера в риби е в силна позиция, аз смятам, че изявата и там е малко по-трудна.
Като цяло аз бих казала при подобен композит, че опитът си заслужава


Има много хубави добри аспекти, а по-трудните при взаимно желание, биха могли да се смегчат.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Baldrian на 18.02.13 19:08.</EM></FONT></P>

Редактирано от Baldrian на 18.02.13 19:10.



Тема Re: Уинд ъв чейнджнови [re: lvony333]  
Автор Rozelight ()
Публикувано18.02.13 19:30



ама се вижда добре или изглежда добре композитът ?



Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.

Тема Re: Уинд ъв чейнджнови [re: Baldrian]  
Автор Rozelight ()
Публикувано18.02.13 19:32



говори ми, говори ми, плииз, че предсказание имам да сбъдвам да се женя тази година



какво означава плутонова кариера ?

Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.

Тема Re: Уинд ъв чейнджнови [re: Rozelight]  
Автор Baldrian ()
Публикувано18.02.13 19:37



Е, повярва ли най-накрая, че ще просветне


Под Плутон са тайни служби, психология, данъчни служби, банките, парите на другите най-общо, хирургия, затворени общества и т.н. докато стигнем до мафията...



Тема Re: Уинд ъв чейнджнови [re: Rozelight]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано18.02.13 19:39



ама се вижда добре или изглежда добре композитът ?
- Вижда се добре.

А не съм хич на ти с композитите... Синастрията не е по-добре да гледаш?



Тема Re: Уинд ъв чейнджнови [re: Baldrian]  
Автор Rozelight ()
Публикувано18.02.13 19:43



човекът иска да влиза в полицията, но сегашният му шеф се е занимавал с дрога май, та се уплаших сега



още сме в процес на опознаване, но по физиономия го познавам от няколко години (и тука предсказанието съвпада )

обаче още сме много, далече от поканите за сватба, може да звучи кофти, ама още не си е вземал Ай Кю теста, а на мен много ми се иска дори и да имам деца от беден татко, поне да не е умствено задръстен

Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.

Тема Re: Уинд ъв чейнджнови [re: lvony333]  
Автор Rozelight ()
Публикувано18.02.13 19:46



ами не знам

,

а и докато и сложа черно петно...

Ако искаш да сложа и синастрийката, то се знае, че е за мене, а може и да сложа друг цвят тоя път

Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.

Тема Re: Уинд ъв чейнджнови [re: Rozelight]  
Автор Baldrian ()
Публикувано18.02.13 19:49



Погледни какво съм ти писала за аспектите ти преди...


Когато Юпитер влезе в рак-юли и особено като доближи лъва личните ти аспекти са страхотни...И друго ще съвпадне, независимо дали това е човекът, но композита е хубав




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.