Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:13 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Как избираме партньорнови [re: lvony333]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано13.03.13 10:07



Аз пък не се майтапя

Имах предвид,това което ще готвим всеки ден
Айнщайн може би е имал предвид,че не можем да бъдем статични и да чакаме.За да не паднем от колелото трябва да въртим постоянно -т.е.-решения,действия.



Тема Re: Как избираме партньорнови [re: 3aek]  
Автор astroloser ()
Публикувано13.03.13 13:48



Аз имам една друга схема,по-скоро нумерологична,но има и астрология. Не знам от къде съм го възприела,но мисля,че всеки трябва да погледне на какво число е роден,само числото без месеца и годината. Например ако някой е роден на 1-во число от който и да е месец,то тогава най-подходящ партньор за него би трябвало да е Лъв,защото 1 е числото на Слънцето,управител на Лъва.
За по-нагледно:
1,10,19,28 равни на 1,числото на Слънцето - подходящи за Лъв
2,11,20,29 равни на 2,числото на Луната - да си намерят Рак
3,12,21,30 равни на 3,числото на Юпитер - привличат се от Стрелец
4,13,22,31 равни на 4, числото на Уран - да търсят Водолей
5,14,23 равни на 5,числото на Меркурий - могат да избират между Близнаци и Дева
6,15 и 24 равни на 6,числото на Венера - и тук имат избор между Телец и Везни
7,16 и 25 - ще намерят общ език с Рибите,заради числото 7 на Нептун
8, 17 и 26 -числото на Сатурн 8 - верни на Козирог
9,18 и 27 - числото на Марс е 9 - Овен или Скорпион

Пробвайте! Успех!





Тема Re: Как избираме партньорнови [re: astroloser]  
Автор Baldrian ()
Публикувано13.03.13 16:31



За първи път я виждам тази схема, но е интригуваща...





Тема Re: Как избираме партньорнови [re: rigel3]  
Автор won (cool)
Публикувано13.03.13 17:38



Не ми се вижда добре да има опозиция на Слънце-Венера, Слънце-Слънце или Венера -Венера по знак. За домовете - не знам коя е "печелившата комбинация". Без двете карти, които да покажат по знак, по дом и аспекти "как се чувстват планетите" и от там да се предположат предимствата и слабостите на на двамата, няма как да се разбере къде (в коя житейска област) могат да се допълват и къде би им било трудно.

Абе най-добре е да разгледаме примери на успешни бракове или партньорства.
Някой с опит с такива карти да каже - "аз знам, че нищо не знам" за синастриите.

Редактирано от won на 13.03.13 17:53.



Тема Re: Как избираме партньорнови [re: won]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано13.03.13 18:06



Не знам дали опозицията Слънце-Венера дали е чак пък толкова проблемна, според мен опозиция Слънце-Луна е може би най-трудния аспект, защото Слънцето и Луната най-силно олицетворяват мъжът и жената.



Тема Re: Как избираме партньорнови [re: rigel3]  
Автор Baldrian ()
Публикувано13.03.13 18:08



Съвсем вярно...



Тема Re: Как избираме партньорнови [re: won]  
Автор won (cool)
Публикувано13.03.13 18:16



Ето картата на Branjelina



Използвала съм данните на astro.com - не съм ги проверяваяла. Използвала съм Хубер стайл за картата и са добавени аспекти към Хирон.
На "първо четене" - според мен са трудната двойка, даже невъзможна двойка!
Ама това на "първо четене"!
Ле-ле, какво ли ще става, докато Уран премине през планетките в Овен на Анджелина?!

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 13.03.13 19:49.



Тема Re: Как избираме партньорнови [re: Baldrian]  
Автор Rozelight ()
Публикувано13.03.13 18:25



и мен ме развълнува, но пък несъвпадението при майка ми и баща ми по тази схема вероятно също е логично



Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.

Тема Re: Как избираме партньорнови [re: caryb]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано13.03.13 18:27



За да не паднем от колелото трябва да въртим постоянно -т.е.-решения,действия.
Ами според мен зависи си конкретно дали е трябват действия или бездействия. Но какъвто и да е, трябва човека да е адекватен на него и да прави това което се изисква, а иначе то може да се изисква и да прави неправене на нищо.



Но този въпрос нали много пъти го дискутирахме – за свободната воля и доколко е или не е свободна.

Обаче мога да ти кажа, че един човек, който се движи само по един път, но движейки се постоянно открива много нови неща, гледа с различни очи на света, вижда нови картини, хора и тнт. и се движи така, че да се наслаждава е много много по-склонен да твърди, че притежава свободна воля и той избира, въпреки, че всъщност се движи само по един път, отколкото човек, на който съдбата постоянно му предоставя шанс да минава през кръстовища и той да избира пътя по който да върви, но избирайки все е недоволен всеки път и навсякъде вижда едно и също, по един и същ начин преминава през всеки. На него е по-вероятно да му се струва, въпреки постоянния избор, че няма никакъв избор, че всичко е еднакво за него и не притежава никаква свободна воля.



Тема Re: Как избираме партньорнови [re: Rozelight]  
Автор 3aek (mom on the go)
Публикувано13.03.13 18:43



И при мен тотално несъвпадение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.