Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:17 19.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема голям фен съм на астрологиятанови  
Автор free styler (GM)
Публикувано15.02.13 15:40



и нумерологията:)
ще ми направите ли анализ на съвместимост на тези две дати
мъж - 30,09,1971 /асц Телец/
жена - 31,08,1982 /асц Риби/

много ви благодаря и ще се радвам да ми напишете нещо:)

Редактирано от free styler на 15.02.13 15:46.



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: free styler]  
Автор Baldrian ()
Публикувано15.02.13 17:02



Дай часове на раждане и градове на раждане. Вероятно ги знаеш, след като знаеш асцендентите.



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: Baldrian]  
Автор free styler (GM)
Публикувано18.02.13 19:45



davam - i dvamata sa ot Sofia
momicheto e rodeno v 19.13
momcheto v 20.00 h
thanks



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: free styler]  
Автор Baldrian ()
Публикувано18.02.13 19:46



Сега няма да мога да направя картите, но тези дни ще ги погледна





Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: Baldrian]  
Автор free styler (GM)
Публикувано18.02.13 19:47



super, thanks!

jenskiya ascedent evodolei mai:)

Редактирано от free styler на 18.02.13 23:04.



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: free styler]  
Автор Baldrian ()
Публикувано21.02.13 00:56







Най-общо...Слънцата са ок едно към друго, асцендентите кореспондират не зле, Луните и на двамата са във водолей, Слънцата и на двамата са в 6 дом, въпреки че нейното е на границата със 7ми, в опозиция са твой Марс към нейно Венера...
Като цяло бих казала, че имате много общи неща. Светоусещането ви също в някаква степен се припокрива...Твоят хороскоп е по-късметлийски. Тя компенсира с упоритост и прилежност. За нея е хубаво да не сключва документално брак. Като периоди в момента ти вероятно си в малко труден период...Възможно е да си имал някакви провалени планове свързани с друга държава и изобщо нещата в посока реализация да са малко по-трудни. Предполагам, че би получил подкрепа в лицето на момичето...И двамата имате нестандартни идеи. И двамата не сте фенове на необмислени емоции. Възможно е тя понякога да изпада в по-меланхолични настроения...Като цяло ако не беше тази опозиция на Марс към Венера бих казала, че хороскопите говорят почти за сестринско-братски отношения. Тя дава на картината обаче една нотка по-различен нюанс. Предполагам, че при конфликт по-склонния на компромис си ти. Все пак ако има конфликти мисля, че бихте запазили добрия тон без екзалтации...
На първо четене е това. Ще се радвам ако и другите допълнят. Ако има нещо, питай

Редактирано от Baldrian на 21.02.13 00:59.



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: Baldrian]  
Автор free styler (GM)
Публикувано21.02.13 12:24



Здравей и благодаря,
Радвам се, че нещата между нас са ок от гледна точка на астрологията. Какво значи шести дом? и луни?
Да момента е симпатичен за мен - момент на прераждане - миналата година изгубих всичко но търпеливо и упорито започнах да си го връщам....предсказанието на маите се сбъдна за мен с пълна сила:)
както и да е - в момента съм във възход но в твърде несигурно положение все още. за чужбината - да, провалена огромна инвестиция и надежда в чужбина с настъпването на кризата през 2008.



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: Baldrian]  
Автор free styler (GM)
Публикувано21.02.13 12:28



знаеш ли, видях, че си представила нейния асцедент като риби, но четох някъде, че след 79 та година, когато се въвежда лятното часово време в бг, трябва да се вади 1 час от рождения такъв, за да бъде коректно изчислението - те нейното 19,13 трябва да е 18,13 и така асцедента и става водолей - така ли е?





Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: free styler]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано21.02.13 12:53



Картата дето беше направила Балдрян я коригирах, че не беше точна.
Правилно казваш, Водолей и е асцендента

Казвам ти супер кратко, с две думи само по картите.
1. За секс - екстра
2. За гадже /по дългосрочна връзка/- екстра
3. За дълъг брак, смемейство... - нямам време да оценя, сложно ми е така, клони към добре по-скоро, но е и малко е смесено.... Все пак по-скоро добре. А
най-много си зависи от вас.





Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: lvony333]  
Автор Baldrian ()
Публикувано21.02.13 13:41



Правилно казваш, Водолей и е асцендента


Да, прав си сменила съм им часовете...

Редактирано от Baldrian на 21.02.13 13:46.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.