Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:07 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: неговата картанови [re: rigel3]  
Автор RoseNova ()
Публикувано11.12.13 15:29



е, съвпадите не са ли добри ?



значи никакво сдобряване ?

Юпитер няма ли да помогне нещо ?

Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.

Тема Re: моята картанови [re: Baldrian]  
Автор RoseNova ()
Публикувано11.12.13 15:32



ама виж Ригел какво казва



Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.

Тема Re: моята картанови [re: RoseNova]  
Автор Baldrian ()
Публикувано11.12.13 15:35



Казва ти, че Марс ще ти създава конфликтни ситуации...Нищо друго не казва...Юпитер ще сложи рамо в един момент, а Уран аз го свързвам със съвършено ново начало, та че търпение и повече оптимизъм...Не можем да разместим звездите и планетите, но можем да ги приемем и да вземем най-доброто, което можем





Тема Re: моята картанови [re: Baldrian]  
Автор RoseNova ()
Публикувано11.12.13 16:22



Юпитер ще удари едно рамо на нова година, така ли ?

защото от липсата на работа, причтели, социални контакти и любов съм толкова утрепана, че не знам още на къде могат да дълбаят лошите транзити...

поне да се концентрирам в добрите и да им се насладя



Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.

Тема само един въпрос от сърценови [re: Rozelight]  
Автор RoseNova ()
Публикувано11.12.13 17:00



мислите ли, че е искал да ми кръшне или че продължава да го иска – заради това ли се разделихме

по/важно ми е дали е кръшкач и дали ме обича и иска да е само с мен или главата му е в други проекти

тъжно, че за 11 месеца не мога да си отговоря сама, нали



Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.

Тема Re: моята картанови [re: RoseNova]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано11.12.13 19:22



Виждам светъл лъч след октомври 2014, аз веднъж вече ти го казах. Дотогава ще се луташ, след опозицията венера плутон, нещата се се изчистят.
Дано хората, писали преди мене са прави, и нещата да ти се получат по-скоро.


Желая ти сили, за да се справиш с трудностите. По натал ти е заложено да си ревнива и често обсебваш партньорите си, те пък се спасяват с бягство или незачитане. Имаш северен лунен възел във везни, ако овладееш това и станеш по-дипломатична, ще ти провърви повече. Повечето мъже не ценят това, че си честна, вярна и открита, те си търсят свободата, затова трябва да намериш баланса. И може би точно затова ти си търсиш винаги един и същи тип мъже, такива които не ценят твоите жерви заради тях, това е за да научиш някакъв фундаментален житейски урок за себе си.

Редактирано от Lucky Eva на 11.12.13 19:25.



Тема Re: неговата картанови [re: RoseNova]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано11.12.13 19:54



И на твоя приятел никак не му е лесно в момента, какво ли няма да преживее. При него има подобрения като цяло на живота му след август 2015 година.
Разгледах ви и синастрията, като цяло сте с различни житейски ценности, не е най-лесния и походящ партньор за теб, но уроци взаимно може да си дадете. Жалко, че нямаш много контакти, иначе бих ти препоръчала да си потърсиш по-лесна и хармонична връзка.



Тема Re: моята картанови [re: Lucky Eva]  
Автор Baldrian ()
Публикувано11.12.13 22:09



Да- тогава ще е далече по-светло, но и преди това си има проблясъци...





Тема Re: неговата картанови [re: Lucky Eva]  
Автор RoseNova ()
Публикувано11.12.13 23:56



Еви, то и за сега изглежда, че всичко е свършено. Така, че може и да не трябва да се притесняваме, но ми е мъчно, днес особено много ми липсваше. Верно, че са минали само два дена, но си мислех, че тази връзка ще успее.

А на него какво му е, с мен не е споделял повече проблеми освен липсата на пари, майка му и баща му не са добре, но са живи и се справят.

Какво му е на него в момента и мислиш ли, че ме обича

Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.


Тема Re: моята картанови [re: Lucky Eva]  
Автор RoseNova ()
Публикувано12.12.13 00:00



може и да е така, защото всички ми казват ти си овен, ти си егоист, а аз все гледам да поддържам доброто във вселената...

а иначе хубостникът винаги ми е казвал, че цени честността и че изневярата за него е грозна и недопустима в една връзка, но може пук само така да си е приказвал, за да има мен, но той да си е правил или в бъдеще сега да започне да си щрака с пръсти по други



Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.