Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:42 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема голям фен съм на астрологията  
Автор free styler (GM)
Публикувано15.02.13 15:40



и нумерологията:)
ще ми направите ли анализ на съвместимост на тези две дати
мъж - 30,09,1971 /асц Телец/
жена - 31,08,1982 /асц Риби/

много ви благодаря и ще се радвам да ми напишете нещо:)

Редактирано от free styler на 15.02.13 15:46.



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: free styler]  
Автор Baldrian ()
Публикувано15.02.13 17:02



Дай часове на раждане и градове на раждане. Вероятно ги знаеш, след като знаеш асцендентите.



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: Baldrian]  
Автор free styler (GM)
Публикувано18.02.13 19:45



davam - i dvamata sa ot Sofia
momicheto e rodeno v 19.13
momcheto v 20.00 h
thanks



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: free styler]  
Автор Baldrian ()
Публикувано18.02.13 19:46



Сега няма да мога да направя картите, но тези дни ще ги погледна





Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: Baldrian]  
Автор free styler (GM)
Публикувано18.02.13 19:47



super, thanks!

jenskiya ascedent evodolei mai:)

Редактирано от free styler на 18.02.13 23:04.



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: free styler]  
Автор Baldrian ()
Публикувано21.02.13 00:56







Най-общо...Слънцата са ок едно към друго, асцендентите кореспондират не зле, Луните и на двамата са във водолей, Слънцата и на двамата са в 6 дом, въпреки че нейното е на границата със 7ми, в опозиция са твой Марс към нейно Венера...
Като цяло бих казала, че имате много общи неща. Светоусещането ви също в някаква степен се припокрива...Твоят хороскоп е по-късметлийски. Тя компенсира с упоритост и прилежност. За нея е хубаво да не сключва документално брак. Като периоди в момента ти вероятно си в малко труден период...Възможно е да си имал някакви провалени планове свързани с друга държава и изобщо нещата в посока реализация да са малко по-трудни. Предполагам, че би получил подкрепа в лицето на момичето...И двамата имате нестандартни идеи. И двамата не сте фенове на необмислени емоции. Възможно е тя понякога да изпада в по-меланхолични настроения...Като цяло ако не беше тази опозиция на Марс към Венера бих казала, че хороскопите говорят почти за сестринско-братски отношения. Тя дава на картината обаче една нотка по-различен нюанс. Предполагам, че при конфликт по-склонния на компромис си ти. Все пак ако има конфликти мисля, че бихте запазили добрия тон без екзалтации...
На първо четене е това. Ще се радвам ако и другите допълнят. Ако има нещо, питай

Редактирано от Baldrian на 21.02.13 00:59.



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: Baldrian]  
Автор free styler (GM)
Публикувано21.02.13 12:24



Здравей и благодаря,
Радвам се, че нещата между нас са ок от гледна точка на астрологията. Какво значи шести дом? и луни?
Да момента е симпатичен за мен - момент на прераждане - миналата година изгубих всичко но търпеливо и упорито започнах да си го връщам....предсказанието на маите се сбъдна за мен с пълна сила:)
както и да е - в момента съм във възход но в твърде несигурно положение все още. за чужбината - да, провалена огромна инвестиция и надежда в чужбина с настъпването на кризата през 2008.



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: Baldrian]  
Автор free styler (GM)
Публикувано21.02.13 12:28



знаеш ли, видях, че си представила нейния асцедент като риби, но четох някъде, че след 79 та година, когато се въвежда лятното часово време в бг, трябва да се вади 1 час от рождения такъв, за да бъде коректно изчислението - те нейното 19,13 трябва да е 18,13 и така асцедента и става водолей - така ли е?





Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: free styler]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано21.02.13 12:53



Картата дето беше направила Балдрян я коригирах, че не беше точна.
Правилно казваш, Водолей и е асцендента

Казвам ти супер кратко, с две думи само по картите.
1. За секс - екстра
2. За гадже /по дългосрочна връзка/- екстра
3. За дълъг брак, смемейство... - нямам време да оценя, сложно ми е така, клони към добре по-скоро, но е и малко е смесено.... Все пак по-скоро добре. А
най-много си зависи от вас.





Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: lvony333]  
Автор Baldrian ()
Публикувано21.02.13 13:41



Правилно казваш, Водолей и е асцендента


Да, прав си сменила съм им часовете...

Редактирано от Baldrian на 21.02.13 13:46.



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: free styler]  
Автор Baldrian ()
Публикувано21.02.13 13:48



Ивони е прав. Отклонението не дава съществена промяна при теб, но при нея дава смяна на дома на слънцето. Това дава на брака далече по-добър нюанс.
Извинявай





Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: Baldrian]  
Автор won (cool)
Публикувано21.02.13 21:19



free styler , според мен ти си по-голям авантюрист и по-доверчив, докато тя е по-целенасочена, преценява повече и по-реалистично (всичките планети са и в горната част на картата). Смятам, че ще се допълвате успешно.



No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 21.02.13 21:22.



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: won]  
Автор free styler (GM)
Публикувано25.02.13 14:44



да, така е, благодаря за мнението!
:)



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: Baldrian]  
Автор free styler (GM)
Публикувано25.02.13 14:46



Здравей,
какъв е този транзит, който настъпва при мен на 22 март и ще продължи до 18 юли 2013?



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: free styler]  
Автор won (cool)
Публикувано25.02.13 17:56



Това как ти хрумана? Някъде го прочете? Не че планетите не си пътуват по небето, ама коя точно те е притеснила?

Според мен през октомври месец ще трябва да вземеш няколко кардинални решеня за бъдещето си - транзит на Сатурн (през Скорпион) към СЛВ, Луна и Марс, които се намират във Водолей.. Според мен въпросът е - "къде ще продължиш живота и кариерата си". Подвъпросите са: "с кого" и "как".
Транзитен Сатурн ще пресече оста Асцедент-Десцедентв картата ти в края на януари 2014, та сигурно дотогава ще си го намислил.



No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: free styler]  
Автор Baldrian ()
Публикувано25.02.13 20:42



Привет,

Не знам за кой транзит би могло да става въпрос...Иначе през този период Юпитер ще минава през втория ти дом от близнаци...Вече е там май и ще бъде там до юли...Това е глътка въздух в област финанси...

Това ще продължи и няколко месеца след юли навлизайки в рака...Тогава ще можеш да уредиш някакви битови въпроси...

Редактирано от Baldrian на 25.02.13 20:51.



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: won]  
Автор free styler (GM)
Публикувано26.02.13 14:53



бях се регистрирал в някакъв астро сайт и ми изпращат уорнинг, че някакъв много важен транзит минава през гореспоменатия период - да не съм го пропуснел и тн :)
за това, което написа - такива решения със сигурност ще трябва да взема...така ми се е стекъл живота, че точно на тези въпроси ще трябва да си отговоря. и макар да го искам още сега, все още нямам достатъчна яснота..може би наистина ще трябва да мине време - не знам дали до октомври - искаше ми се по-бързо да изкристализират:)



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: Baldrian]  
Автор free styler (GM)
Публикувано26.02.13 15:24



супер! да, честно казано от към ноември - декември миналата година основния ми бизнес потръгна по-добре и то с увеличаващи се темпове...паралелно с това съм направил първите стъпки на нов бизнес с нов партньор (жената от въпроса ми по-горе), на който възлагам доста надежди...
виждаш ли ни добре поставени според астрологията като бизнес партньори?:)



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: free styler]  
Автор won (cool)
Публикувано26.02.13 16:46



бях се регистрирал в някакъв астро сайт и ми изпращат уорнинг, че някакъв много важен транзит минава през гореспоменатия период - да не съм го пропуснел и тн :)
Е, да де, срещу съответната сума ще ти кажат нещо. Ако мислиш, че астролог ще те заведе до целта ти - много се лъжеш, освен ако си нямаш личен астролог, който да те съветва за всяка крачка.
Е, тези въпроси ще ти бъдат задавани един по един: транзитен Юпитер ще образува квадратура последователно с наталните ти планети - Меркурий (комуникация, кандидатстване за нещо), Слънце (конкурс, изпит), Уран (неочаквано решение на въпроса), Венера (придобивка) - и това от края на юни до септември. После ще действаш според обстоятелствата.

Ти каво предпочиташ "гръм от ясно небе" или съдбата да преговаря с тебе

- аз си мисля, че вторият вариант е по-добър. Така ще стане - според мен.
Споко! Бъди отворен за възможности!

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 26.02.13 16:50.



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: free styler]  
Автор won (cool)
Публикувано26.02.13 17:01



Е, ти пък всички яйца в една кошница искаш да сложиш!


Не залагай всичко на 1 бизнес, на 1 човек, на 1 ... - трябва да имаш неприкосновен финансов ресурс - за маневри, за лоши дни.

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 26.02.13 17:02.



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: free styler]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано27.02.13 12:27



Ами, след като за партньори (в други сфери) ставате, защо пък да не ставане и за бизнес-партньори ?


Защо се чудиш точно?

Редактирано от lvony333 на 27.02.13 12:39.



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: free styler]  
Автор Baldrian ()
Публикувано27.02.13 13:15



Да, бихте могли да работите в екип...По принцип тя би могла да се реализира добре и извън България. Също така би могла да работи с чужденци. При теб има тенденция за излизане извън БГ съвместно или чрез партньор...Ти си по-добър комуникатор. Вероятно си добър и в технологиите. Водолей ти е на МС. Луната вътре дава възможност за работа с жени...За съжаление Сатурн прави квадрат към водолея, така че е възможно да има леко забавяне в плановете или по-трудно начало...Тя е на МС в стрелец, с господаря му в 9ти дом...Нейна силна страна би трябвало да са езици и работа с партньори извън България. Въпреки, че картата и говори за обща премереност, според мен относно работа е по мобилна...Тя би могла да се справи добре и в развлекателен бизнес...Бихте могли да бъдете екип...



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: won]  
Автор free styler (GM)
Публикувано27.02.13 16:35



Благодаря,
да, хиляда пъти предпочитам съдбата да преговаря с мен:)
щото и да направя грешка в някоя от стъпките, ще мога да коригирам при следващия рунд....а и ще ми е по-интересно така на порции и ще мога да се концентрирам върху конкретното за момента....отворен съм за възможности винаги или поне така си мисля, докато не осъзная, че съм се задръстил:)



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: won]  
Автор free styler (GM)
Публикувано27.02.13 16:51



не, не искам...и не бива да го правя повече.
знаеш ли, преди време бях диверсифицирал сериозно:
- високо платена наемна работа,
- инвестиции на борсата,
- инвестиция в бизнес в чужбина /друг континент/,
-инвестиции в 2-3 дребни бизнеса в БГ
- недвижимости много ясно, и всичко това гарнирано със солидна порция кредитен ресурс (нормална бизнес стратегия, не чиста лакомия)
и си викам - непобедим съм. имам мини империя:)
в един момент дойде кризата и всичко се срина на принципа на доминото:))))
тоест яйцата се оказаха почти в една кошница:)
и оцелях единствено благодарение на вече не толкова високоплатената наемна работа и 1 малък бизнес, който ми подсигуряваше текущо парите за храна:)

но сега, при новата ми империя ще съм по-предпазлив или пък може би още по-агресивен, зависи:)



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: lvony333]  
Автор free styler (GM)
Публикувано27.02.13 16:57



еми да принципно си прав. не се чудя, просто искам мнение според астро-конфигурациите:)
иначе като анализ на предпоставките, познавайки качествата ни, смятам, че ще е 100 % успех и вече съм дал началото на старта така да се каже:)



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: Baldrian]  
Автор free styler (GM)
Публикувано27.02.13 17:06



Благодаря ти, Болдриян,
да - добър комуникатор съм, добър съм в технологиите в сферата на финансите, най-добре работя с жени, особено с по-високопоставени от мен:)

за излизането в чужбина - търся да си слея /или продам/ компанията с чужда такава в момента, като запазя мениджърска позиция и % евентуалише. това искам да го реализирам още тази година. тази тенденция за кога се очертава според звездите?



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: free styler]  
Автор Baldrian ()
Публикувано27.02.13 18:29



Според мен докато мийдпойнта между квадрата между Плутон и Уран ти е около МС, а там имаш и 90 градуса с транзитен Сатурн ще е по-трудно...
Реален възход аз бих предвидила астрологично към 2015-16 г. Това не значи, че не можеш да заложиш начало и предварително, но може би няма да е безпрепятствено...Все пак астрологията е само един от методите. Тя може да подготви човек за някакви трудности и да му даде подтик за търпение, но не трябва да го ограничава



Това го казвам само по твоята карта. Ако реално стартирате заедно, можем да погледнем композит или момента на започване на дейността...Всъщност дори по второто ако не е факт, можем да погледнем някаква желана от теб дата за старт.



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: Baldrian]  
Автор free styler (GM)
Публикувано01.03.13 13:40



ок, благодаря - ще видя как ще се развият нещата - първоначалната ми идея беше бизнеса да се развива още 3-4 години и тогава да се продам - но нали знаеш обстоятелствата се менят, с тях и преценките. освен това май не ми се работи повече по същия начин с настоящите ми партньори - това е май, най-силния ми аргумент....иначе с жена ми - фирмата е учредена на 30/01/13
регистрирана на 07/02/2013 - имам даже фактури издадени:)
реална дейност мисля да стартираме към 20 ти може би да изчакам регроградния меркурий, а? до тогава ще подготвям има уебсайт да се прави и други неща:)

Редактирано от free styler на 01.03.13 14:54.



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: free styler]  
Автор won (cool)
Публикувано01.03.13 17:39



реална дейност мисля да стартираме към 20 ти може би да изчакам регроградния меркурий, а? до тогава ще подготвям има уебсайт да се прави и други неща:)
Това добре до 18 март е ретгрограден, ама ако ще е за старт на фирма, бих ти препоръчала да "изгази" Рибите и да влезе в Марс - това ще стане на 15 април. Добре е също да е новолуние или малко след. Най-близкото около тая дата е Новолунието на 10 април.



No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: free styler]  
Автор Baldrian ()
Публикувано01.03.13 17:53



Вон ти е отговорила. Аз също ще погледна по-подробно и ще се включа.



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: Baldrian]  
Автор Baldrian ()
Публикувано02.03.13 14:52



Наистина препоръката за 15-16 април е добра...Май също е подходящ...Опитай да е на нарастваща Луна.





Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: free styler]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано03.03.13 16:23



Виж как познах, че синстрията ви е добра, щом ти е и жена.


Всъшност се изказах само заради това, че ми се стори много добра синастрията. Обикновенно тук дават много трудни или невъзможни синастрии и питат. И аз как да се изкажа и да ги разочаровам , затова си мълча или се майтапя, пък тази ми хареса.

Иначе другото за което питаш - аз не се интересувам от такива работи и такава астрология и немам никаква компетентност по тия неща. Ама виж, според астрологията винаги става това което трябва да стане, та не се притеснявай, нема да стане нещо друго което не е трябвало..



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: won]  
Автор free styler (GM)
Публикувано04.03.13 14:25



благодаря ти, уон!
лошото е, че времето е пари и в тоя ред на мисли - още 40 дни чакане ми се струват разточителство:)



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: lvony333]  
Автор free styler (GM)
Публикувано04.03.13 14:26



благодаря ти!
не знам какво е синастрия, но дай детайли щом е добра:)
как да стане още по-добра:)



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: lvony333]  
Автор won (cool)
Публикувано04.03.13 14:29



И аз как да се изкажа и да ги разочаровам , затова си мълча или се майтапя, пък тази ми хареса.

Ама няма какво да им мълчиш - казваш къде са препъни-камъните, пък те да са по-наблюдателни и да се напасват.
Вярно, че всеки си носи характера, ама връзката си е преди всичко взаимодействие - т.е.връзката трябва да се поддържа постоянно "топла".



No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 04.03.13 14:30.



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: won]  
Автор free styler (GM)
Публикувано04.03.13 14:31



дааааа, даа, така е!!!
има ли желание и разбиране, нещата се напасват:)



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: free styler]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано05.03.13 13:05



не знам какво е синастрия, но дай детайли щом е добра:)
Щом не знаеш какво е защо са ти детайли като няма да ги разбереш.. Не ти трябват такива неща. Приеми, че е нещо ксато общ индекс на търпимост, на съвместимост или неизбежност - отчита различни показателчета от картите ..

нещо като борсов индекс, който се влияе от много неща включително и от слухове...

как да стане още по-добра:) Тя е такава каквато е и не може да стане повече друга, но вие двамата можете да опитавате да я направите по-каквато искате ... - Щом имате желание действайте!

Иначе е вярно и това, че понеже сме хора (от един биологичен вид демек) , потенциално е възможно да имаш всякакви отношения със всеки един индивид от противоположния пол, стига да имаш желание и разбиране както казваш.. Синастрията е нещо сато показател към кой имаш по-голямо желание, към кой няма да имаш хич, обаче каквото и де, то само с желание не става ...

Редактирано от lvony333 на 05.03.13 13:06.



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: lvony333]  
Автор free styler (GM)
Публикувано05.03.13 14:40



хехе - на такъв въпрос - такъв отговор:)
благодаря ти!
четох малко за синастрията в нета, за да видя що е то - честно казано добре си ми го обяснил, особено с борсовия индекс:)))))
ами....аз съм си я избрал тази жена за цял живот още преди десетина години, и не съм си променил мнението по въпроса. обаче хората се променят(по-скоро имат нужда от промяна и развитие) и с тях и връзката трябва да търпи развитие, ако има такова желание, разбира се.
в тази връзка, мисля, че бихме могли да работим заедно - като съсобственици на бизнес - аз съм този, който разпределя задачите, а тя оперативен щеф. но иначе 50/50 - тоест ще се постарая всичко да се решава заедно - мисля, че това ще е добра занимавка:) на нея и трябва някой да и реди програмата и тя тогава е машина, но сама не може да го прави за сега.
та, в тази връзка ми бяха въпросите:)



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: free styler]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано05.03.13 22:27



Според моето схващане на нещата има много видове условно казано хармонични синастрии, както има и много видове стабилни връзки, коренно различаващи се като тип отношения една от друга.

мнението по въпроса. обаче хората се променят(по-скоро имат нужда от промяна и развитие) и с тях и връзката трябва да търпи развитие, ако има такова желание, разбира се. Така е, а когато се променят в различни посоки, варианти на развитие много, може да се раз-напаснат и аре чао, кой от къде е.

А може това да е и временно за някакъв перид само, пък после да се напаснат дори по-добре от колкото са си представяли, че е възможно … Всичко е възможно във отношенията между хората.

При вас ми се струва, че е такъв тип, при който е добре да има нещо което да правите заедно, което да ви свързва малко-повечко. Та мисля, че това което казваш е добро като идея.



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: lvony333]  
Автор free styler (GM)
Публикувано14.03.13 10:21



окс. мерси:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.