Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:59 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: free styler]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано27.02.13 12:27



Ами, след като за партньори (в други сфери) ставате, защо пък да не ставане и за бизнес-партньори ?


Защо се чудиш точно?

Редактирано от lvony333 на 27.02.13 12:39.



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: free styler]  
Автор Baldrian ()
Публикувано27.02.13 13:15



Да, бихте могли да работите в екип...По принцип тя би могла да се реализира добре и извън България. Също така би могла да работи с чужденци. При теб има тенденция за излизане извън БГ съвместно или чрез партньор...Ти си по-добър комуникатор. Вероятно си добър и в технологиите. Водолей ти е на МС. Луната вътре дава възможност за работа с жени...За съжаление Сатурн прави квадрат към водолея, така че е възможно да има леко забавяне в плановете или по-трудно начало...Тя е на МС в стрелец, с господаря му в 9ти дом...Нейна силна страна би трябвало да са езици и работа с партньори извън България. Въпреки, че картата и говори за обща премереност, според мен относно работа е по мобилна...Тя би могла да се справи добре и в развлекателен бизнес...Бихте могли да бъдете екип...



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: won]  
Автор free styler (GM)
Публикувано27.02.13 16:35



Благодаря,
да, хиляда пъти предпочитам съдбата да преговаря с мен:)
щото и да направя грешка в някоя от стъпките, ще мога да коригирам при следващия рунд....а и ще ми е по-интересно така на порции и ще мога да се концентрирам върху конкретното за момента....отворен съм за възможности винаги или поне така си мисля, докато не осъзная, че съм се задръстил:)



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: won]  
Автор free styler (GM)
Публикувано27.02.13 16:51



не, не искам...и не бива да го правя повече.
знаеш ли, преди време бях диверсифицирал сериозно:
- високо платена наемна работа,
- инвестиции на борсата,
- инвестиция в бизнес в чужбина /друг континент/,
-инвестиции в 2-3 дребни бизнеса в БГ
- недвижимости много ясно, и всичко това гарнирано със солидна порция кредитен ресурс (нормална бизнес стратегия, не чиста лакомия)
и си викам - непобедим съм. имам мини империя:)
в един момент дойде кризата и всичко се срина на принципа на доминото:))))
тоест яйцата се оказаха почти в една кошница:)
и оцелях единствено благодарение на вече не толкова високоплатената наемна работа и 1 малък бизнес, който ми подсигуряваше текущо парите за храна:)

но сега, при новата ми империя ще съм по-предпазлив или пък може би още по-агресивен, зависи:)



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: lvony333]  
Автор free styler (GM)
Публикувано27.02.13 16:57



еми да принципно си прав. не се чудя, просто искам мнение според астро-конфигурациите:)
иначе като анализ на предпоставките, познавайки качествата ни, смятам, че ще е 100 % успех и вече съм дал началото на старта така да се каже:)



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: Baldrian]  
Автор free styler (GM)
Публикувано27.02.13 17:06



Благодаря ти, Болдриян,
да - добър комуникатор съм, добър съм в технологиите в сферата на финансите, най-добре работя с жени, особено с по-високопоставени от мен:)

за излизането в чужбина - търся да си слея /или продам/ компанията с чужда такава в момента, като запазя мениджърска позиция и % евентуалише. това искам да го реализирам още тази година. тази тенденция за кога се очертава според звездите?



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: free styler]  
Автор Baldrian ()
Публикувано27.02.13 18:29



Според мен докато мийдпойнта между квадрата между Плутон и Уран ти е около МС, а там имаш и 90 градуса с транзитен Сатурн ще е по-трудно...
Реален възход аз бих предвидила астрологично към 2015-16 г. Това не значи, че не можеш да заложиш начало и предварително, но може би няма да е безпрепятствено...Все пак астрологията е само един от методите. Тя може да подготви човек за някакви трудности и да му даде подтик за търпение, но не трябва да го ограничава



Това го казвам само по твоята карта. Ако реално стартирате заедно, можем да погледнем композит или момента на започване на дейността...Всъщност дори по второто ако не е факт, можем да погледнем някаква желана от теб дата за старт.



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: Baldrian]  
Автор free styler (GM)
Публикувано01.03.13 13:40



ок, благодаря - ще видя как ще се развият нещата - първоначалната ми идея беше бизнеса да се развива още 3-4 години и тогава да се продам - но нали знаеш обстоятелствата се менят, с тях и преценките. освен това май не ми се работи повече по същия начин с настоящите ми партньори - това е май, най-силния ми аргумент....иначе с жена ми - фирмата е учредена на 30/01/13
регистрирана на 07/02/2013 - имам даже фактури издадени:)
реална дейност мисля да стартираме към 20 ти може би да изчакам регроградния меркурий, а? до тогава ще подготвям има уебсайт да се прави и други неща:)

Редактирано от free styler на 01.03.13 14:54.



Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: free styler]  
Автор won (cool)
Публикувано01.03.13 17:39



реална дейност мисля да стартираме към 20 ти може би да изчакам регроградния меркурий, а? до тогава ще подготвям има уебсайт да се прави и други неща:)
Това добре до 18 март е ретгрограден, ама ако ще е за старт на фирма, бих ти препоръчала да "изгази" Рибите и да влезе в Марс - това ще стане на 15 април. Добре е също да е новолуние или малко след. Най-близкото около тая дата е Новолунието на 10 април.



No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Тема Re: голям фен съм на астрологиятанови [re: free styler]  
Автор Baldrian ()
Публикувано01.03.13 17:53



Вон ти е отговорила. Аз също ще погледна по-подробно и ще се включа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.