Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:52 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Раци помогнете минови [re: Amelia Pond]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано23.01.13 11:08



И ако отива - това е лошо, защото?
Ама няма добро и лошо нещо от само себе си бе хора. От де това желание все да отсъждате, дали нещо е добро или лошо и при това изваждайки го от всичко конкретно, и поставйки го в нищото....
И най-лошото може да е много-добро, както и най-доброто може да е лошо. Зависи от момента/контекста/ситуацията...
Ето например и един шамар да ти ударят, може за дадена ситуация да е много добро, полезно, навременно и точно действие, колкото и това да е уж лошо в болшинството случай...


Та ... само за себе си на никъде не отива и не е никакво. Зависи от момента, ситуацията, с кой е и тнт..


С кой нюанс точно отива към сексуалното? - Натам отива, но зависи до къде ще се стигне..
С тия хора разумът и емоциите ми са в пълна хармония. И обективно, и субективно оценявам присъствието им в живота ми като ползотворно. - Много добре, но ако не отива натам, защо не ти е така с всички хора. На другите хора има ли и им нещо?



Тема Re: както и очаквахнови [re: OldWitch]  
Автор Sapta Rishi Nadi (spaceman)
Публикувано23.01.13 11:26



Не съм гледала Лилето и Биг Брадър Ол старс...мисля,че такива предавания не са мярка за сравнение, там си имат предварителни сценарии на поведението,по-изопачено-изкривено е...и все пак е телевизионно риалити,всеки гледа да си покаже егото и да грабне наградата



Не знам...това е твоето мнение за всички Раци,доколкото разбирам...може би не си срещнала други видове или пък имаш някой аспект в картата,който те среща само с такива типове,астролозите ще кажат.
Наистина в Раците има една черта на себичност, но тя не липсва в който и да е друг знак...може би и аз съм такава с Марс в Овен,добре,че Рибите малко омекотяват удара Много хора мислят,че съм безчувствена,само защото не споделям чувствата си пред всеки,както правят повечето,между другото Също така си мислят,че като мълча,не мисля,само защото мисля за друго или медитирам
После,като си помислиш,че само заради всички тях няма да се променя,а дори нарочно си оставам такава,за да ги вкарвам в недоумение,докато не свикнат с това Това сигурно е егоистично,но всъщност ги тествам...да приемат различното. Имаме цялото време на света да се учим,да рушим представите си за хората,да разчупим предразсъдъците на света...хората са имали и ще имат милиони животи,докато станат човеци...и после богочовеци
Животът е една илюзия или игра и колкото повече се приема на сериозно,толкова по-зле става.

Така,че най-добре,почакай Давид да порасне и сам да се промени.

Редактирано от Sapta Rishi Nadi на 23.01.13 11:30.



Тема Re: Раци помогнете минови [re: OldWitch]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано23.01.13 11:27



Хора, от една и съща зодия никога не могат да бъдат съвсем еднакви. Влияние оказват планетите, може би и декадата, в която са родени. Освен това съм чувала, че човек се проявява външно като асцендента си. Възможно е твоето дете да проявява тези черти. Мисля, че раците не са толкова лоши, колкото ги описваш.



Тема Re: Раци помогнете минови [re: lvony333]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано23.01.13 11:28



Аз не казвам, че е лошо, аз точно питам, защото не разбирам защо би било... а ти все пак в такъв контекст си го написал... като да не е много хубаво, че натам отива. Не ми се хващай за думите, а за смисъла и причината да ги пиша след твоето мнение, де.



Ами не всички хора са ми еднакво приятни и не с всички съм на една вълна. Как да ти го кажа... По-хубаво ми е, когато човекът срещу мен е интелигентен и с чувство за хумор. А ако имаме и сходно отношение към живота и смисъла му... още по-хубаво ми е. Понякога ми е интересно, когато имаме разминаване, но... има много хора, които най-малкото са ми безинтересни.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Раци помогнете минови [re: Amelia Pond]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано24.01.13 00:52



а ти все пак в такъв контекст си го написал. - Не, в този контекст.
Ами не всички хора са ми еднакво приятни и не с всички съм на една вълна.
Нещо не разбирам, защо трябва с всички хората дето срещам и общувам да съм на една вълна? - Хич добре не ми звучи добре тази идея ... предстявям си хорта така като зомбита ...
И като си на някаква вълна, ми бъди си, но другите също имат право да са си на техните вълни... Харесва, нехарсва си е твой проблем, няма вина никой, че не ти е на вълната.

Ама пък и каприз!
Мен ми харесва когато всеки е себе си и е на собствената си вълна...



Тема Re: Раци помогнете минови [re: lvony333]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано24.01.13 10:44



Мен ми харесва когато всеки е себе си и е на собствената си вълна...

Е, да, но при това условие като ви и съвпаднат в една съществена голяма част вълните, удоволствието от общуването е друго....



И аз не бих искала всички в никакъв случай.... то затова е ценно и изненада, когато се случи с един или двама.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Раци помогнете минови [re: Amelia Pond]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано24.01.13 18:43



Абе асцендентите Дева големи общувчовци сте били!


Обикновенно нещо си кроите в главата, но някак си прагматично го осъществявате - не се палите и енергично, ами леко-леко, с умственни манитулациики някак.



Тема Re: Раци помогнете минови [re: lvony333]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано24.01.13 23:19



Не знам. Аз съм АС Дева в дистрес и съм доста енергична, палеща се и не особено прагматична.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Раци помогнете минови [re: Amelia Pond]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано25.01.13 10:28



Знам го асцендента, но неточно се изразих- ми не съм по описанията.

, а и тия термини. А асц. Дева /само за него ако става дума/ е идеален асцендент за докторска работа, лекуване грижа за здравето според мен. Не исках да кажа точно прагматични, но незнам как да се изразя. - Палят се, но понеже винаги мислят и следят още няколко неща едновременно с това, те самите повече горят в този огън, отколкото да запалят другите около тях така. Поне гледано от дистанция е така, иначе не е съвсем така... - Абе не мога да обясня, това е.
Какво е дистрес? Не и знам на психологията термините, а и в гугъла потърсих набързо, но не разбрах много добре какво е ?



Тема Re: Раци помогнете минови [re: lvony333]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано25.01.13 12:28



Дистресът беше шега. Реално си значи стрес, само че не положителен, ами когато ти идва в повечко.



Иначе аз имам доста противоположни качества, като че ли... включително астрологически погледнато. Та АС може да ми дава едно, Луната друго, Стелиумът трето, за Марс да не говорим... и става една... ни рак, ни щука.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.