Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:11 01.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема А какво мислите за влиянието на името?  
Автор Mariiii1993 (непознат )
Публикувано15.01.13 13:35



Според вас може ли името да влияе по някакъв начин на съдбата на даден човек до толкова, че да помага или пречи на наталната карта?

Ясно е, че дори някой да си смени името, наталната карта си остава същата. Но дали според вас животът му може да тръгне в друга посока поради тази промяна? По принцип вярвате ли в Нумерологията или се доверявате повече на Астрологията?

Според вас има ли смисъл да си сменяш името с по-подходящо от нумерологична гледна точка, като картата ще ти остане същата?



Тема Re: А какво мислите за влиянието на името?нови [re: Mariiii1993]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано15.01.13 14:51




Мен от много малък, от училище, освен в къщи, навсякаде другаде навън не ме наричат по моето си собствено име, дори и в съкратения му вариант... - Мноого рядко по него. Винаги са ми казвали по името на баща ми. Дори веднъж ученици, играем мач навън и дойде баща ми за нещо. А в играта, като си с топката, нали този, който иска да я получи те вика по име, за да може да го видиш и да му я подадеш ... И спряхме играем за малко, а баща ми идва и ме пита: - Защо постоянно всички викат моето име а не твоето? Казах му - незнам, постоянно така ми викат, сигурно ни бъркат.
Отклоних се малко, ама да питам. Аз ако реша да си сменям името, не е ли по-добре да навия баща ми да си смени неговото, вместо аз моето? Така и така не ме наричат по неговото.


Редактирано от lvony333 на 15.01.13 15:08.



Тема Re: А какво мислите за влиянието на името?нови [re: Mariiii1993]  
Автор huanji ()
Публикувано15.01.13 16:57



Според мен има. Миналият ден ми направиха изчисления според кабала и ми станаха ясни доста неща.





Тема Re: А какво мислите за влиянието на името?нови [re: Mariiii1993]  
Автор 3aek (mom on the go)
Публикувано16.01.13 10:43



Според мен не е подходящо да се сменя името, освен ако не е брутално тъпо.



Тема Re: А какво мислите за влиянието на името?нови [re: Mariiii1993]  
Автор rigel3 ()
Публикувано16.01.13 14:44



Оказва влияние. Нали затова си слагат псевдоними известните и бъдещите известни. В Астрология има съответен клон: астрология на името.





Тема Re: А какво мислите за влиянието на името?нови [re: 3aek]  
Автор Koпpивeнa Meтлa (Grand Prix)
Публикувано18.01.13 01:52



Хахаха, велико!



Тема Re:нови [re: Mariiii1993]  
Автор иливap (Counselor)
Публикувано20.01.13 02:36



Вашето Число на името е: 6

Общо взето съм красива, умна, добричка, предприемчива, очарователна и ми пасват професии, в които се работи с хора, както и политическа кариера.

Познаха!



Дир ми изяде B-то на ника Виливар, та временно ще е така. :)

Тема Re:нови [re: иливap]  
Автор huanji ()
Публикувано20.01.13 11:53



В Кабала имаш:
- душевен стремеж(вероятно шестицата, за която говориш), но и още
- латентно его
- израз
- кармични уроци
- пътят на Живота.

Всички заедно рисуват картината, само едно не стига. Тази картина е по- малка от астрологичната в някои отношения, но е по- достъпна.



Тема Re:нови [re: huanji]  
Автор иливap (Counselor)
Публикувано20.01.13 14:11



Къде и как го провери това? За кармичните уроци е ясно, имам си моя fair share от тях в тоя живот.

Дир ми изяде B-то на ника Виливар, та временно ще е така. :)


Тема Re:нови [re: иливap]  
Автор huanji ()
Публикувано21.01.13 21:26



За кабала имам човек, който разбира, още не ми се е налагало сам да я изучавам. Но очаквах от теб малко повече професионализъм от едно число, при това без да е ясно какво точно отразява.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.