Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:45 26.04.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Тема Хорар  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано28.12.12 01:32



Хей! Поне нещо интересно като упражнение да се случи от тоя повод. Загубени ключове. Реших да питам за хорар в 00:28 днес, София...
Реално моето предположение е, че съм ги изхвърлила, защото обичам да ги държа в ръка и да си играя с тях, да ги подхвърлям.... уотевър.
Интересното е, че оня ден като говорих по телефона и върших сто други неща, го изпуснах от високо (е, колко високо да е около метър и 70

) и се потроши здраво....а аз продължих да си говоря без да ми пука.... сега това.... нещо не съм много адекватна. И не се и впрягам, просто едно "оуф", а може и без него. Но понеже това са две събития, а обикновено идват по тройка, затова пиша, че не искам нещо по-сериозно да случа. Явно съм преуморена, играя си със здравето си и предвид, че по принцип не ми се губят моменти, сега наистина помня как щях да изляза без тях, но ги взех нарочно.... и ги запилях Та, губят ми се моменти, доспива ми се през деня, нещо не ми е май бест тайм ъф ди иър.
Но от утре, т.е. вече днес съм нов човек.
Приятно изкарване утре и така.

Та, казват, че хорар се прави за времето, когато правещият го прочете въпроса. Аз все пак ще сложа карта за момента, когато си го зададох. Пък ако на някого му се упражнява, да си прецени дали да строи нова.
Въпросът е: Ще ги намеря ли? Къде са?
99% мисля, че отговорът е "не" и че съм ги изхвърлила в кофа за боклук заедно с кутия от бонбони. Но там както можете да се досетите просто не ми се искаше да прегледам и не го и направих, а махнах с ръка Струва ми се логично, но как биха постъпили повечето хора? А да ви кажа, за ключовете не ми пука толкова, но ключодържателят си беше трепач и си го обичах. Хахаха. Другият вариант е между взимането от под елхата и излизането ми от вкъщи да съм ги джитнала някъде тук. Както и да е. Ето я моята карта:



Нека се упражним и позабавляваме за тяхна сметка и здраве!


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Хорарнови [re: Amelia Pond]  
Автор Rozelight ()
Публикувано28.12.12 21:33



аз пък си мисля, че картата ти трябва да е построена по друг начин

отиди в астрото на раздел хорарна астрология и горе има обяснение от модератора как се прави

ЧНГ



Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.

Тема Re: Хорарнови [re: Amelia Pond]  
Автор won (cool)
Публикувано29.12.12 11:35



Упс! Я виж в колко часа си пуснала темата! Добрите момичета по това време спят!


Сега аз хорари не мога да тълкувам, ама имам "пищов" за тая работа :

Ще му мислим заедно, докато дойдат знаещите
За управители на даден знак се използват само класическите управители - т.е. на Скорпион е Марс и т.н.

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 29.12.12 12:00.



Тема Re: Хорарнови [re: Amelia Pond]  
Автор won (cool)
Публикувано29.12.12 13:12



Четох, четох и...повече се объркАх.


Според мен сигнификатора за "загубени ключове" е Луна. Или и това бъркам?
Обаче в тази карта не се вижда къде се намира Pars Fortunae, ако може да кажеш къде е. (търся си оправдание или време, щото друго не се сещам)
Сега, понеже нямам някава солидна хорарна обосновка, ще карам направо и по интуиция.
Мисля си, че не са загубени и някъде си ги изтървала вкъщи. Потърси на място, което е нещо като кабинет на родителите ти или около някакво старо бюро или библиотека.
Хубав ден и релакс!

п.п. Ако съм помогнала, кажи, че да си направя хорар и за един загубен пръстен, който някъде изпуснах наскоро и вероятно вкъщиТова е, т.нар. "пръстен на настроението"

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 29.12.12 13:32.



Тема Re: Хорарнови [re: Amelia Pond]  
Автор Baldrian ()
Публикувано30.12.12 00:40



Подобно на Вон смятам, че е по-вероятно да ги намериш в къщи- Сатурн в дома на притежанията в секстил към Слънце и Плутон в родния дом...



Тема Re: Хорарнови [re: Amelia Pond]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано02.01.13 15:16



Мерси за отговорите. Още не знам ще се намерят ли, не съм търсила повече от онази вечер... та допълнително ще пиша.
Иначе както казах, че 3 последователни неща - след ден и малко и единият компютър изключи и трябваше бърз ремонт. Хахха, знаех си, че ще са 3 неща и все под общ знаменател и все с моето безценно участие




- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.