Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:39 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Да изтеглим по един късметнови [re: 3aek]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано21.12.12 21:49



Много хубава Бъдни вечер и Коледа на всички!!!До 28-ми

.Ще ти кажа там какво изтеглих



Тема Re: 7нови [re: 3aek]  
Автор Sapta Rishi Nadi (spaceman)
Публикувано22.12.12 20:46



Мерси за поздравчето...разбрах,че вчера 21.12.2012 в 21 часа е настъпила Епохата на Водолея ...за това било голямото чакане



Весели празници!



Тема Re: 7нови [re: Sapta Rishi Nadi]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано22.12.12 21:23



е настъпила Епохата на Водолея - Значи свърши Епохата на Рибите!? А не е ли редно, както при настъпването на Епохата на Рибите се е явил Христос и сега да се яви някоя такава... знаменитост?


Как си представяш тази личност и какво според теб би казала? Каква мисия би имала ?



Тема Re: 3, 7, 13нови [re: 3aek]  
Автор loverrock ()
Публикувано23.12.12 14:10





domino dancing

Тема Re: 7нови [re: lvony333]  
Автор Sapta Rishi Nadi (spaceman)
Публикувано23.12.12 20:39



Има книги,прочети нещо,ако наистина те интересува,защото имам чувството,че слабо те вълнуват такива неща

...Въпреки всички месии,гурута,пророци във всяка нова Епоха,всичко води към едно,надявам се знаеш кое е ТО?



Тема Re: Да изтеглим по един късметнови [re: 3aek]  
Автор won (cool)
Публикувано25.12.12 13:11



Днес си изтеглих късметче във Фейсбука и ето какъв беше:
Your vision will become clear only when you look into your heart. Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens. (Author: Carl Jung)


Изтеглете си и вие:



Здраве, успехи и любов!



Growing old is mandatory; growing up is optional.

Тема Re: Да изтеглим по един късметнови [re: won]  
Автор Rozelight ()
Публикувано25.12.12 18:39



In the End, we will remember not the words of our enemies, but the silence of our friends. Author: Martin Luther King Jr.

Това не звучи ли притеснително ?



Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.

Тема Re:нови [re: 3aek]  
Автор иливap (Counselor)
Публикувано26.12.12 02:01



5 - Ще се гмурнеш в търсене на себе си и там, в най-дълбокото, ще откриеш неподозирани съкровища...

Това изтеглих и аз. След толкова търсене мислех, че съм се намерила. Ама явно още ще се търси.

Поне намирам само хубави работи.

"Изгубени в превода" повече ми харесва като вариант, защото ... Ами постоянно е така. Аз какво казвам, другите какво разбират ... С моя Меркурий няма друг начин.

Дир ми изяде B-то на ника Виливар, та временно ще е така. :)

Тема Re: 7нови [re: Sapta Rishi Nadi]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано29.12.12 22:12



Има книги,прочети нещо,ако наистина те интересува,защото имам чувството,че слабо те вълнуват такива неща ...

Не, че ме вълнува. Аз не от вълнени питам а от рационално, как си го представяш… Ще кажа примерно супер накратко за да те упътя в какъв смисъл питам:
Личността белязала началото на епохата на Рибите е Христос - типична риба, доброволна саможертва за други (и то без да има вина за нещо сторено).. И като такъв какво друго би проповядвала освен на първо място естествено Любов. Не беше ли риба символът на ранното християнството? Някой характерни неща: Пасивност – „Ако те ударят по едната буза, обърни и другата...“ Други характерни споменавани неща Вода, Сълзи, Червено вино… като не може да не се отбележи, че по това време твърд алкохол и не е имало.



Тези 2-3 общи неща се достатъчни. А сега новата личност – Водолей. Абстрахирайки се от глупостите дето се издават, кажи твоето виждане, какво си представяш ти на база на казаното по-горе. Къде би се появил сега? - Може в някой бар в Ню-йорк например? Не мисля, че ще обикаля с магаре, може би ще е с мотор - рокер?
Но най-интересното е какво ще каже, като се има в предвид съвременната съкратена и рационална реч и изразни средства. Ти какво смяташ, че ще каже?



Въпреки всички месии,гурута,пророци във всяка нова Епоха,всичко води към едно,надявам се знаеш кое е ТО? Незнам, кажо кое е това ТО?



Тема Re: 7нови [re: lvony333]  
Автор Sapta Rishi Nadi (spaceman)
Публикувано30.12.12 20:46



"Тези 2-3 общи неща се достатъчни. А сега новата личност – Водолей. Абстрахирайки се от глупостите дето се издават, кажи твоето виждане, какво си представяш ти на база на казаното по-горе. Къде би се появил сега? - Може в някой бар в Ню-йорк например? Не мисля, че ще обикаля с магаре, може би ще е с мотор - рокер?
Но най-интересното е какво ще каже, като се има в предвид съвременната съкратена и рационална реч и изразни средства. Ти какво смяташ, че ще каже?"

Не знам,надявам се нищо да не казва :))))) Но това не ми прилича на Водолейско поведение,освен,ако не е твърде ексцентричен и индивидуален

Може би няма да казва,а ще показва със знаци
Не си представм да е рокер,много банално,те са по принцип бунтари,но не в тази посока...представям си го като онези мъже,които носят дълги бради,а косите си завързват на кок,може би си виждал такива Много ме кефят И освен това да е облечен с...незнам как се нарича...абе като дрехата на Исус,но не бяла,а оранжева и със жълти орнаменти,в смисъл почти като рокля,както би изглеждало в днешно време и като будистите...и обут с кожени боти,от тези най-стабилните и здрави ....може да носи и раница,а над всичко това едно рокерско яке или дебел пуловер с шал,ако е зима :)))...Честно,ако бях мъж,бих се обличала така и с такава прическа

Незнам, кажо кое е това ТО?
Това ти остава загадката на новата година! Хайде,приятно празнуване!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.