Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:16 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Never Enoughнови  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано25.11.12 01:32



Абе, хора, какво ми става. Тоя Сатурн ми е взел ума. Вярно, че и преди си бях така, но чак пък все да съм недоволна и все още да искам и криво-ляво да се усмихна на някакво постижение, но с идеята, че имам много работа... твърде прагматично, твърде... Всъщност целият ми живот е така. Никога не съм била "достатъчно" спрямо оптималното, максималното, идеала някъде там. А истината е никъде тук.

Какво е това нещо? Нямам си едно нещо, което да си го харесвам искрено на 100%. Имам някакви мигове и проблясъци, но общо взето е - можеш повече. Мога повече. Шит. Сатурн в лъчите на Слънцето ли (това малко към съседната тема отива) с квадрат към АС... кое ли, си мисля.
Вече даже като се усмихна и го отбелязвам като събитие. Твърде сериозна съм станала. И все мисля за това, което имам като задачи, което ми предстои. С това лягам и с това ставам един вид. Но не като пренапрежение, а като вглъбеност в това. Както казах тип прагматика. И го губя от ум, само ако се приведа в някакво по-друго състояние на съзнанието. То ще ме избие на - работа, пороци, работа, пороци. Хахахахахахаха. Смея се, защото все още не е така положението, че да съм минала на наркотици, например, но...
Истината е, че аз най-добре от всичко умеех да си почивам. Сега само някаква активна почивка ми върши работа, защото мисълта ми е хиперактивна или тотално усмъртена. Но все трябва нещо полезно да се върши. Вярно е, че човек не знае колко ще живее и ми се иска да направя някои неща, ако ще дори някаква книга да четеш това е опитност, която кой ти я дава... никой, нали така, освен времето, доколкото е благосклонно. Но откъде тая философия у мен?

малко саундтрак. Дойде времето на любимата ми зодиакална единица.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!

Редактирано от Amelia Pond на 25.11.12 01:56.



Тема Re: Never Enoughнови [re: Amelia Pond]  
Автор huanji ()
Публикувано25.11.12 10:14



За разпускане от ежедневието, можеш да си включиш някакви занимания - танци, арт нещо или упражнения. Да ти е достатъчно приятно, че да заглуши мислите и да ти бъде вътрешен оазис.

Инак, всеки ден ги гледам хората с този филм, имат много енергия, работят много , но в крайна сметка се претоварват и зациклят. Стреса и напрежението са хубави стига да се редуват с релаксация, т.е. ян с ин. Тогава баланса не е лош.





Тема Re: Never Enoughнови [re: Amelia Pond]  
Автор won (cool)
Публикувано25.11.12 14:34



Транзитните Марс и Плутон са настъпили Нептуна ти, та затова тез съмнения и "залудо работи - залудо не стой". Транзитен Юпитер все още е ретрограден, като тръгне напред ще се зарадват планетките ти във въздушни и огнени знаци.
Избирай си предизвикателствата - и не е задължително всички да са трудни. От време на време спирай и се потупвай по гърба, ако някой не се е сетил да го направи.




П.П. Би ли направила натална с прогресивна карта и да я пуснеш тук или двете карти по отделно?

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 25.11.12 14:56.



Тема Re: Never Enoughнови [re: Amelia Pond]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано25.11.12 14:52



Отдава ти се да се разбираш като се анализираш, също и добре го описваш...


Но откъде тая философия у мен. - В дъното на абсолютно всичко стои някаква философия.
То ще ме избие на - работа, пороци, работа, пороци. Хахахахахахаха. - Да, еднообразно е малко ми изглежда, но то като вземе да ти омръзне сама ще намериш какво друго ..



Тема Re: Never Enoughнови [re: huanji]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано25.11.12 14:58



Много хубави съвети, макар да са малко в случая ирония на съдбата, защото аз и с такива неща се претоварвам, от тези, които си изброил.




- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Never Enoughнови [re: won]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано25.11.12 15:04



Точно залудо работи, залудо не стой. Преди умеех да си почивам, а сега като имам някакво време за почивка и се побърквам. Все едно деградирам.

Да, поотделно ги направих и заедно, като в отделните пуснах и транзити, защото на мен поне така ми е най-прецизно за гледане.
То сега навлизам и в нов солар, но това си е от няколко месеца, така че обхваща и стария.
Натална + транзити:


Прогресии + транзити:

Натална и прогресивна:


Прогресивният АС ми е точно върху натална Луна. Но това да се отразява така? По-скоро вкарване във външния свят на лунните теми, емоциите, едно изливане навън? Бих го разтълкувала...


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Never Enoughнови [re: Amelia Pond]  
Автор won (cool)
Публикувано25.11.12 16:01



Прогресивният АС ми е точно върху натална Луна. Но това да се отразява така?
И това, но и влизането на прогресивен Марс в Стрелец. Транзитен Нептун е в квадратура към него и те прави несигурна, но това е поправимо.

Също и романтична.
Транзитен Плутон наближава оста ИЦ-МЦ в прогресивната карта, та нещо ще ти изпитва баланса в тези два дома.

Транзитен Уран ще мине през прогресивмият ти ДЦ към април 2013, та ще има някакви фойерверки около тебе.

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 25.11.12 16:11.



Тема Re: Never Enoughнови [re: won]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано25.11.12 16:04



Фойерверки? Хахахаха. Да нямаш предвид пълно фиаско?




- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Never Enoughнови [re: Amelia Pond]  
Автор won (cool)
Публикувано25.11.12 16:12



Напротив - купон по случай някакъв успех!

Growing old is mandatory; growing up is optional.


Тема Re: Never Enoughнови [re: Amelia Pond]  
Автор won (cool)
Публикувано25.11.12 16:15



Какви са творческите ти планове за в близко бъдеще?
До къде я докара в специализациите и професионалната ориентация?
Сега е времето да се похвалиш!



Growing old is mandatory; growing up is optional.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.