Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:08 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема За пръв път познах!нови  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано01.11.12 16:59



Зодията на един човек - Златката от брадъра.

Заприлича ми на телец, и наистина се оказа телец.



Тема Re: За пръв път познах!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор won (cool)
Публикувано01.11.12 17:22



Ето малко астрология и персонажи от ТВ-сериал:



Growing old is mandatory; growing up is optional.

Тема Re: За пръв път познах!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Sapta Rishi Nadi ()
Публикувано01.11.12 20:52




Златка - Златния телец



Тема Re: За пръв път познах!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Baldrian ()
Публикувано02.11.12 11:30



Спомням си, че имаше едно филмче за зодиите в детските ми години- анимация. Сигурно всички сте го гледали...Може би беше руско. За телеца картинката беше следната...С едното копитце беше настъпил тайно жълтичка и разсеяно се оглеждаше наоколо...Знаеш, че и в митологията се говори за Златния телец...
Може би най-характерно за телците е, че изпитват огромна любов към парите, хапването и всичко земно

Май важи за всеки хороскоп със силно изявен акцент в телец.



Тема Re: За пръв път познах!нови [re: Baldrian]  
Автор MsFire ()
Публикувано02.11.12 16:52



нямам ни една земна планета, ама и на мен ми харесват земните неща, така чееее... не знам...пак почва да ми куца нещо вярата в астрологията

Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.


Тема Re: За пръв път познах!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Sapta Rishi Nadi ()
Публикувано02.11.12 20:44



Аз тази Златка я познавам още като беше ученичка,защото и тя е от Бургас. Виждала съм я тогава,но беше от момичетата,за които се говорят лоши неща.
Сега като е станала такава плеймейтка,което означава елитна компаньонка, изобщо не й завиждам за нищо.То се очакваше, доста предсказуема съдба има





Тема Re: За пръв път познах!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано02.11.12 22:08



Много е първична.



Тема Re: За пръв път познах!нови [re: dama spatia]  
Автор Sapta Rishi Nadi ()
Публикувано03.11.12 11:15



Да,такава е. Веднъж гледах едно интервю с нея и майка й. Разсъждава много първично, но не мисля,че е лоша, в смисъл на егоистична и подла. Тя харесва земните страсти и може би суетата... с други думи - секс и пари!



Намерих рождената й дата - 19 май 1986 г., но не знам защо пише,че е 28-годишнаи аз се учудвам,че е толкова малка,но не е...или годината не е точна,но на страницата на Вип Брадър пише,че е на 28 години. Което означава,че е родена през 1984 г. И на други места пише,че тази година е станала на 28 години. Да,така е! Родена е на 19 май 1984 г.
Сега, който иска да й разгледа рождената карта и да предположи с какъв асцендент е

Редактирано от Sapta Rishi Nadi на 03.11.12 11:30.



Тема Re: За пръв път познах!нови [re: Sapta Rishi Nadi]  
Автор Sapta Rishi Nadi ()
Публикувано03.11.12 20:54



В астрото искат точен час,иначе не става...сложих я на 12 в полунощ

излиза с луна и асцендент в Козирог...все земни знаци...случайно прескочих на 5 часа и там вече беше асц. Телец...без асцендент ще видим.
Слънце в Телец и Луна в Козирог, Меркурий и Венера в Телец!!! Марс в Скорпион, Юпитер в Козирог, Сатурн в Скорпион...Уран в Стрелец и Нептун в Козирог, Плутон във Везни.
Земя - 6 планети
Огън - 1 планета
Въздух - 1 планета
Вода - 2 планети

От земните знаци по равно има 3 планети в Телец и 3 в Козирог...всичко зависи от асцендента,за който силно подозирам,че пак е Телец или Козирог...Има 6 ретроградни планети - Марс,Юпитер,Сатурн,Уран,Нептун и Плутон.

Значи, на Земята й харесва да живее,не би искала да живее на друга планета и не би могла да си помисли :)))
Не знам Сатурн как ще й се отрази...не мога да си представя,че може да се промени!Тя винаги си е била такава...ако се промени,тогава няма да е Златка

Редактирано от Sapta Rishi Nadi на 03.11.12 21:02.



Тема Re: За пръв път познах!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Koпpивeнa Meтлa (Grand Prix)
Публикувано04.11.12 01:36



Честито! Ти и за мене едно време реши, че имам нещо от Телец.



Но Златка е ужасно ревлива, тъпа, дразнеща и проста жена. Бъъъърррр




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.