Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 25.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Вижте сега,нови  
Автор eooa (staratanova-eoa)
Публикувано29.10.12 18:23



аз от астрология нищо не разбирам, само си знам зодията и някои популярни ала-бализми... Обаче, вчера имах рожден ден и разни астроразбирачи ме наплашиха, че голямо зло ме чака и има-няма полвин година да си стягам багажа за отвъдното...



Аз от отвъдното хич не са и страхувам, ако е въпросът, но... много бързо, някак и скоростно ми се вижда изтрелването за натам... дето се вика, завещанието още не съм си написала, големия си син не съм оженила, малкия още не е изкласил училище и даже от рак още не съм се разболяла, дето има една дума...

Та въпросът ми е, наистина ли да си постилам за "оня свят"!? Надраскано ли ми е нещо такова в астрологическия "палмов лист"? Ако е така, някак някой ако може нещо да ми каже, да го каже и хич да не ме жали... барем, ако не ми остава още много, да зема да си сложа земните работи в ред, да се простя с живота и да се приготвя, както подобава за " вечните ловни полета"...



Тема Re: Вижте сега,нови [re: eooa]  
Автор won (cool)
Публикувано29.10.12 18:50



Аз веднъж съм те виждала (с нашата дружка Оркад)

и не ми изглеждаше като човек дето така лесно може да уплаши някой, че и даже без бой да се предава.
Ако искаш да поумуваме тука, дай дата, точен час и място на раждане!

Усмихвай се и си живей живота!

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Тема Re: Вижте сега,нови [re: won]  
Автор eooa (staratanova-eoa)
Публикувано29.10.12 20:00



ааа, малко ми е трудно да си "спомня", щот не знам точно коя от всичките ни общи познати си, но няма значение, щом сме седели на една маса



... бе нали ти казвам.. за страх, не ме е страх мене... то няма скорп, който да го е страх от смъртта, само че, нямам не си го представях така... все си мислех, че ще го усетя, аз тоз момент, колкото и да иска той да ме изненада и да ми подложи динена кора

начи, нали може, таковата, данните на лични, щот не ми се ще да нарушавам очарователния принцип на анонимността



Тема Re: Вижте сега,нови [re: eooa]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано29.10.12 20:45



Та въпросът ми е, наистина ли да си постилам за "оня свят"!?
- Вие Скорпитата кога успяхте да раз-постелете та пак ще постилате?

че голямо зло ме чака и има-няма полвин година да си стягам багажа за отвъдното... Шега-шега, ама кат чуете за отвъдното и веднага бързате да си стягате багажа значи ... ама си ви влече това отвъдно и това си е. Шегувам се. Споко, по-скоро няма ви стане кой знае колчаво нещо, а дори може да е и полезно в голяма степен, за някой, според зависи....
Давай данните па да видим, но повече от 2-3 изречения не отчаквай. - Колкото инфо реши да се побере в тях, толкова. И няма да е обяснсително и да става дума за планети.



Тема Re: Вижте сега,нови [re: eooa]  
Автор Lillie (nonexistent)
Публикувано29.10.12 21:39



Преди броени месеци и аз се чудех дали да пиша завещание, но ми отпуснаха още живот, кофтито ми период щял да свършва скоро.





Тема Re: Вижте сега,нови [re: lvony333]  
Автор eooa (staratanova-eoa)
Публикувано29.10.12 22:30





така си е... всички светове ме влекат неустоимо - отвъдни, паралелни, въображаеми и прочее...

ся, аз данните щи дам.. на бележка, лична, щот се надявам на разбиране за конфиденциалност на данните

и гледай там, как ще я сколастриш да не ми кажеш инфо, дето вече го знам - мейлите ми са препълнени с руски астро-предсказания за различни дати и часове на раждане...

знам, знам... намерила съм, че съм премерила, че и капризи да проявявам

бе давай инфото, пък после ще видим, щом няма да умирвам още



Тема Re: Вижте сега,нови [re: eooa]  
Автор huanji ()
Публикувано29.10.12 23:26



Ти ако вярваш на всичко, няма ти остане време да пием по едно...





Тема Re: Вижте сега,нови [re: eooa]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано29.10.12 23:48



Хаха, е сигурно заради навлизането на Сатурн в Скорпион и, че ще ти прави съвпад най-малко със Слънцето и там каквото има. Но това по-скоро значи да се стягаш за работа. А и вече при теб се е случвало - преди 28 години някъде. Тогава как ти се отрази? Ако оттогава си си отработила нещата, сега може позитиви да извлечеш.
Без данни или карта с изтрити данни, няма как повече да се каже. Важно е поне в кой дом е това Слънце. Какъв ти е Ас, Близнаци?


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!

Редактирано от Amelia Pond на 29.10.12 23:48.



Тема Re: Вижте сега,нови [re: eooa]  
Автор Baldrian ()
Публикувано30.10.12 12:27



Е- хайде сега...Ще си взимаме багажа


Сатурн влезе в скорпион и ще стои там 2,5 години...Това означава малко по- особен период за всички- по-висока смъртност, засилване на задкулисни игри и т.н. Естествено, че ще се отрази на скорпионите, но също и на телците,водолеите, лъвовете...Също така на тези с такива асценденти и т.н...
При добри аспекти обаче дава награди...

Ето виж как се отрази върху моя асцендент...- вече съм валериан-при това червен

Споко.



Тема Re: Вижте сега,нови [re: Lillie]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано30.10.12 13:57



Мда. На Асцендентите е възможно да се отрази повече от на едно Слънце.
Според мен дори си е тегаво Сатурн да е в първите три дома, щото са най-лични така да се каже.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.