Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 22.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Синастрия ли, какво ли... но има нещо необичайно  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано13.10.12 20:32



Такам. Ситуацията е много особена. Някакво телепатично надперсонално влияние ли, от друг живот ли... не знам как да го определя. Емоциите ми се включват без конкретна мисъл и страшно интензивно. Не му знам АС! Макар че бих могла да предположа, че е Козирог, но... предвид, че му виждам зодията много ясно, ми е трудно да уловя влиянието на АС.
Та.... Луната му е на моя АС почти в съвпад, откъм 12ти дом. Сатурна му почти в точен съвпад с мойта Луна, посоката им на движение е един към друг. Което е интересно, защото Сатурна на друг човек, който имаше много силно влияние над мен, беше в точен съвпад с АС-та ми. Води се, че съвпад със Сатурн дава проблемни отношения, но... в случая по-скоро дава трайна привързаност... знам ли?!?!
Марсовете ни са в съвпад. Както и Юпитерове ни са в съвпад, а не сме в една година родени.
Слънцето му е в абсолютно точен съвпад с моя ДЦ!!!

Като и Меркурий е там, но в Овен... с Меркурий в Овен по принцип се разбирам, вероятно затова освен с Овни се разбирам с Риби и Телци, ако Меркурий им е огнен, понеже това си е планетата на мисленето, общуването и т.н.
Моя северен възел е точно на мидпойнта между неговото Слънце и Меркурий.
Венерата му е на върха на 6тия ми дом точно.... не знам това пък дали има значение?!
Има и други неща.............

Това е единственият човек, който успява така да ме развълнува само с присъствието си, че като ми се усмихне в мига, в който остана сама да рукне поток сълзи БЕЗ ПРИЧИНА, без мисъл, напълно нереално и неадекватно, и необяснимо. Това е някакъв тип телепатия за мен и влияние астрално... Другото е, че южният му възел е в 12тия ми дом... което и 2те са свързани и с миналия живот, нали? Имам предвид изглежда съвсем логично да има такава връзка? Защото аз по друг начин не мога вече да си го обясня. Когато за първи път ми се случи описана ситуация - карай. Имах обяснения. Но със същия човек, същата ситуация, 2 години и половина по-късно........ това вече е тенденция.
Наистина бих искала и чужди мнения. Ще отговарям на въпроси. Само моля да не се пускат данните му тук, т.е. предположения за дата, година, етц. на раждане.... Ако някой много иска да си провери предположението, нека е на бележка.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!

Редактирано от Amelia Pond на 13.10.12 20:32.



Тема Re: Синастрия ли, какво ли... но има нещо необичайнонови [re: Amelia Pond]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано13.10.12 20:57



Извинявай, ама ... как издържаш на толкова емоции?

Ега си напрежението - аз сигурно бих се побъркала.



Тема Re: Синастрия ли, какво ли... но има нещо необичайнонови [re: Kaлoмaин]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано13.10.12 21:04




Ами не знам, аз сигурно нормалното ми състояние е да съм побъркана. Даже не бях разглеждала нещата, че са "толкова емоции" и има нещо за издържане.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Синастрия ли, какво ли... но има нещо необичайнонови [re: Amelia Pond]  
Автор won (cool)
Публикувано13.10.12 22:11



Както и Юпитерове ни са в съвпад,



Growing old is mandatory; growing up is optional.

Тема Re: Синастрия ли, какво ли... но има нещо необичайнонови [re: won]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано13.10.12 22:14



Знам, че достатъчно инф. съм ти дала Кажи нещо, защото аз не съм истеричка и такова нещо само по повод него ми се е случвало


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Синастрия ли, какво ли... но има нещо необичайнонови [re: Amelia Pond]  
Автор won (cool)
Публикувано13.10.12 22:40



Тц, не си дала достатъчно. Това със Сатурна (негов) и Луната (твоя) не ми се вижда да е точно така - ама може аз да греша.

Growing old is mandatory; growing up is optional.


Тема Re: Синастрия ли, какво ли... но има нещо необичайнонови [re: won]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано13.10.12 22:44






- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!

Редактирано от Amelia Pond на 13.10.12 23:12.



Тема Re: Синастрия ли, какво ли... но има нещо необичайнонови [re: Amelia Pond]  
Автор won (cool)
Публикувано13.10.12 23:08



М, да, вече ми е ясна датата.

Growing old is mandatory; growing up is optional.


Тема Re: Синастрия ли, какво ли... но има нещо необичайнонови [re: won]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано13.10.12 23:12



А представяш ли си, понеже все пак съм му спретнала с импровизиран час карта за АС Козирог, съм сложила абсолютно случайно опозицията Хирон-Уран точно на оста АС-ДЦ




- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!

Редактирано от Amelia Pond на 13.10.12 23:12.



Тема Re: Синастрия ли, какво ли... но има нещо необичайнонови [re: won]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано13.10.12 23:14



Та... той има опозиция Слънце-Луна, която се случва на моята ос АС-ДЦ като Луната откъм 12ти дом, естествено. Това как ти се струва? Много ми е забавно, нали.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!

Редактирано от Amelia Pond на 13.10.12 23:35.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.