Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:47 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Меркурий и Сатурн в Скорпионнови  
Автор out of space ()
Публикувано04.10.12 11:19



Поначало трябваше да ви попитам какво показва Венера в Дева,която влезе там вчера...но не за дълго


Следя планетите кога в кой знак влизат от астро.ком, но там не казват нищо повече,не дават разяснение за влиянието им и т.н. Само казват,че влиза до еди-кога си и това е...а аз искам да има обяснение,хората трябва да знаят все пак...
Ето сега,утре Меркурий и Сатурн влизат в този важен знак Скорпион :)))предполагам,че става въпрос за някакви трансформации?... Меркурий също не е за дълго там,но Сатурн бая ще се заседи.
В моята рождена карта Сатурн също е в Скорпион,така че искам да знам



Тема Re: Меркурий и Сатурн в Скорпионнови [re: out of space]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано04.10.12 13:52



Венера в дева е в падение. Това важи най-вече ако наталната Венера е в дева.
Като транзит е добра за девите- прави съвпад със Слънцето им за някакъв период и съотв. в зависимост от дома, дава възможност за някакви успехи, любов, запознанства, творчество...Съотв. за някакъв период ще застане в опозиция за риби и в квадрати към близнаци и стрелци...Все пак трябва да се видят всички аспекти...
За Сатурн и Меркурий в скорпион...Меркурий, както сама си видяла е бърз...
За Сатурн в скорпион...-не е най-леката позиция. Възможно е да доведе до по-масови депресии, песимизъм и всякакви скорпионски работи, но пак зависи от индивидуалната карта...Един тронзитен Сатурн в тригон към нечие Слънце ще извади добрите страни на Сатурн...



Тема Re: Меркурий и Сатурн в Скорпионнови [re: out of space]  
Автор won (cool)
Публикувано04.10.12 14:15



Из нета има такива сайтове,в които следят транзитите за даденият месец и казват по нещо за тенденциите.
Ето тук




и тук - хороскоп за месеца, според деканата (третината) на занака, в който се намира наталното Слънце


Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 04.10.12 14:18.



Тема Re: Меркурий и Сатурн в Скорпионнови [re: out of space]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано04.10.12 15:54



Ще имаш сатурново завръщане.Честито!
След това всичко ще е е различно,а най-вече ти ще гледаш по различен начин на нещата.



Тема Re: Меркурий и Сатурн в Скорпионнови [re: caryb]  
Автор rozovotakova3 ()
Публикувано04.10.12 17:14



моето кога се пада ?

а, то май се е паднало, ми на мен нищо не ми се случи и съм си все същото диване от малка ?

Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.


Тема Re: Меркурий и Сатурн в Скорпионнови [re: caryb]  
Автор out of space ()
Публикувано04.10.12 20:51



Значи да чакам пак мирно и тихо да видя какво ще стане





Тема Re: Меркурий и Сатурн в Скорпион [re: out of space]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано04.10.12 21:55



защо пак?А,ти бе със слънце в Риби


Ми при мен не беше нито мирно,нито тихо,но при всеки е различно.единственото сигурно е ,че ще се случи



Тема Re: Меркурий и Сатурн в Скорпионнови [re: rozovotakova3]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано04.10.12 21:55



Ти къде се буташ при младите





Тема Re: Меркурий и Сатурн в Скорпионнови [re: caryb]  
Автор won (cool)
Публикувано05.10.12 13:52



Обаче си мисля, че тези, които имат Сатурн в Скорпион ще усетят това Сатурново завръщане доста по-надълбоко. Според мен, заради транзитен Плутон в Козирог. Това е рзмяна на местата на управителите на двата знака и някакак си ще се "копае" по-надълбоко. Това са и класическите управители на 10 и 8 домове, та значи едната тема ще е по тези домове (дори и в мунданен аспект, т.е. ще засяга всички), а другата ще е по-лична - в зависимост в кои домове са в наталната карта.
Ако има и още лични планети в Скорпион - още по-трудни ще са тези 2 и половина години, също ако са в 1-4-7-10 домове (ъглови). Също и ако планетите в Скорпион участват в квадратури или опозиции с лични планети в другите фиксирани знаци - Телец, Лъв, Водолей и домовете, в които се намират.

П.П. Сатурн в Скорпион и за мен няма да е лесен, поради наличие на ЮЛВ и Марс там (11 дом), а и Слънцето ми е в Лъв (8 дом) - та ще ми се тестват някои от наталните квадратури. (Обаче да не мислите, че ми е ясен изхода от тая ситуация- тц...

. Но май идеята е да си взема нещата в свои ръце, а не да чакам някой друг да ми сбъдва мечтите.)

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 05.10.12 14:09.



Тема Re: Меркурий и Сатурн в Скорпионнови [re: won]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано05.10.12 16:48



Не ми приличаш на човек "да чакам някой друг да ми сбъдва мечтите" с този марс в Скорпи

и слънце в 8-ми,уха.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.