Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:53 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Меркурий и Сатурн в Скорпионнови [re: Amelia Pond]  
Автор rigel3 ()
Публикувано09.10.12 14:45



Съвпада е малко по-сложно. Там задължително трябва да гледаш коя е по-силната. То и за всички аспекти трябва де, ама може и да те домързи. Също и дали по-силната е добра или зла. Така определяш дали съвпада е добър или лош най-общо като цяло. Съвпада е обединение на енергии/качества на планетите в зависимост от силна/слаба и добра/зла.



Тема Re: Меркурий и Сатурн в Скорпионнови [re: rigel3]  
Автор won (cool)
Публикувано09.10.12 14:46



Ами не ми ми харесва,ей на - все едно е преродения РасПутин!



Сега е видим като му мине Сатурн през наталната опозиция Венера-Юпитер дали няма да му се разклати столчето. Нещо крайно ще направи - като да изкара танковете по улиците или да си размахва ракетите на публично място, и тогава вече ще остане без най-милото си - властта.
Смятам, че транзитен Сатурн в опозиция е по-непреклонен от този в съвпад, но това от моя опит.
"Ще поживеем, ще видим."

П.П. Днес е рожденният ден на Джон Ленън и да си пуснем музика, вместо карта

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 09.10.12 14:48.



Тема Re: Меркурий и Сатурн в Скорпионнови [re: rigel3]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано09.10.12 14:50



Не спирам да се чудя на определенията "добра" "зла" планета.
Що пък да са "зли"? Точат зъби, кормят и убиват ли, що ли?
Марс, например. Кое му е злото?



Тема Re: Меркурий и Сатурн в Скорпионнови [re: won]  
Автор rigel3 ()
Публикувано09.10.12 14:57



Сатурн му е в екзалтация, Венера му е в тригон с Уран. Кофтито е, че ще активизира стелиума във Везни. Ама той и Хирон е управител на Везни, та и в Козирог, и вярно може да стане мазало. Ама ще е тайно, скрито-покрито. Само да не закара танковете на кратко пътешествие на юг, че тогава верно ще станат мазало нещата. Кога му минава през Венерата?



Тема Re: Меркурий и Сатурн в Скорпионнови [re: Aлиca.]  
Автор rigel3 ()
Публикувано09.10.12 15:01



Добра/зла са крайните противоположности, за да се схванат по-ясно качествата. Иначе може да ги наречеш и убави и лоши, ама другото е по-силно.

"Марс, например. Кое му е злото?"
Е, ти пък сега. Кое му е доброто и ще ти кажа кое му е злото?

Ама предполагам и сама ще се сетиш. Или по-лесно прочети какво е написала won малко по-надолу.

Редактирано от rigel3 на 09.10.12 15:03.



Тема Re: Меркурий и Сатурн в Скорпионнови [re: rigel3]  
Автор won (cool)
Публикувано09.10.12 15:25



Ами октомври догодина е съвпада с Венера, после и опозицията с Юпитер ще стане точна към декември. Обаче да не забравяме, че двата транзитни лунни възела ще му съвпаднат с оста АЦ-ДЦ в началото на 2014г. - повратен момент за него.
Транзитен Юпитер ще е в съвпад с наталният му Уран също към октомври , та може нещо да "изтрещи".

Абе не ми харесва тая негова откачена (без аспекти) Луна - наистина действа само с разума си и то по неговите си схеми ("UFO" -схемата).

И Плутоновата тема се повтаря няколко пъти в картата му.

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 09.10.12 15:36.



Тема Re: Меркурий и Сатурн в Скорпионнови [re: won]  
Автор rigel3 ()
Публикувано09.10.12 16:19



Малиии, след мунданните квадрати Уран-Плутон май. Знаех си аз, че не трябваше да гледам картата, че както се е запекло, ако празнуваме новата 2016 и всичко е наред верно ще трябва да го празнуваме здраво.





Тема Re: Меркурий и Сатурн в Скорпионнови [re: rigel3]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано09.10.12 18:52



Е, аз ако знаех, нямаше да питам.
Качествата на една планета защо трябва да бъдат натоварвани с такива крайни и чисто субективни оценки "добра - зла"?



Тема Re: Меркурий и Сатурн в Скорпионнови [re: Aлиca.]  
Автор MsFire ()
Публикувано10.10.12 13:57



тоя късмет как точно се усеща обаче, щото ако аз съм късметлийка / на тебе тоя късмет не ти го желая, да знаеш

дефинирай късмет, щото аз наоколо не го виждам...

Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.


Тема Re: Меркурий и Сатурн в Скорпионнови [re: Aлиca.]  
Автор rigel3 ()
Публикувано10.10.12 16:29



за да се схванат по-ясно и да се разграничат качествата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.