Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:07 07.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Отново за синастрията - частен случайнови  
Автор bridgework ()
Публикувано29.09.12 21:33



Привет,
(макар, че в темата няма нищо приветливо).
Моля, кажете нещо повече за точен съвпад Слънце-жена и Марс-мъж в 8 дом в Лъв. Ситуацията излиза от контрол, имам чувството, че предварително знам какво ще каже, кога и как, че вече сме се стрещали, а привличането е толкова явно и силно...лоша работа. Има и други утежняващи фактори.
1. Съвпад на дамовете, т.е. съвпад на осите
2. Съвпад на Луна (ж) с Венера (м) - е, не е напълно точен - 3 градуса
3. Съвпад на Северен възел (м) с Асц (ж)
4. Тригони и секстили между Марсовете и Венерите
5. Марс (ж) на Дсц (м)
6. Съвпад Меркурий (м) Северен възел (ж)
7. И естествено , откровено неприятните - квадрат Марс (ж) Сатурн (м) и съвпад между Сатурн (ж) и Марс (м), но 5 градуса.
Споделете нещо, четох толкова много, но възприятията ми са все в изходна позиция. Не успявам да надвия себе си, воля нямам, постоянно търсим поводи за общуване, всеки чете мислите на другия. Все едно че говоря със себе си. С други думи- в беда съм.
О да, понякога така неистово ме дразни, следват прекрасни моменти на споделена телепатия, отношенията сега са като сърдечна диаграма, представям си какво ще бъде ако имаме връзка.
Слава Богу, премести се в друг град, но пак намерихме начин да поддържаме някакви отношения- пишем си



Редактирано от bridgework на 29.09.12 21:55.



Тема Re: Отново за синастрията - частен случайнови [re: bridgework]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано29.09.12 21:50



И какво ви спира да имате отношения?
Или първо гледаш синастрията и после решавашдали да имате връзка или не





Тема Re: Отново за синастрията - частен случайнови [re: caryb]  
Автор bridgework ()
Публикувано29.09.12 21:58



Много просто, запознахме се там където работя, имаме много общи познати и приятели. Връзка на показ, обсъждана от толкова много хора не по вкуса ми.



Тема Re: Отново за синастрията - частен случайнови [re: bridgework]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано29.09.12 22:00



А защо, за Бога, не искаш връзка с него?

Иначе отношения тип "четем си мислите" са колкото опияняващи, толкова има опасност да се развият в перверзия, под което имам предвид да се чукате психически. Но това, че избягвате реална връзка, връщност неимоверно допринася за това

Въобще целият ти начин на изразяване говори за страхотно пренасочване на енергията. А от това, което си писала, явно той ти отговаря на представите за мъж (негов Марс съвпад твое Слънце) и ти на неговите за жена (негова Венера твоя Луна). Съвпад на осите пък може да значи дълготрайност, както и Сатурн..... не знам защо непременно възроптаваш против него. Изобщо не ми е ясно откъде идва тази фаталистичност, това дразнене и същевременно пускане на темата... "Слава Богу премести се" все ми се струва, че е "Най-ужасното е, че се премести".



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Отново за синастрията - частен случайнови [re: bridgework]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано29.09.12 22:02



Това да ви е проблемът.

Не било по вкуса ти. Ми като не ти е, що пускаш темата и възклицаваш не-съвсем-членоразделно? Какви сигнали му даваш на тоя човек не ми се мисли. Отделен въпрос е вече на него какво му е по вкуса и какви са му желанията.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Отново за синастрията - частен случайнови [re: Amelia Pond]  
Автор bridgework ()
Публикувано29.09.12 22:09



Амели,
със сигурност ти разбираш повече и това , което на мен ми изглежда фаталистично, за теб е белег за дълготрайност. Накъсано се изразявам, а не ми е присъщо. Причината е, че от от много дълго време сърцето ми не било така, не мисля, че възроптавам- той има една силно инфалтилна страна. И е 27 год. по-възрастен. Последната причина ми е достатъчна



Тема Re: Отново за синастрията - частен случайнови [re: bridgework]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано29.09.12 22:13



Виж, не съм професионалист в астрологията. Интересувам се, имам свое мнение по някои неща, но... то не е меродавно.
Другото е, че - добре, явно имате сериозни пречки помежду ви под формата на твои вътрешни задръжки. Като прочетох 27 години по-голям и аз придобих задръжки пред това да те поощрявам, нали... обаче защо пък не. В крайна сметка явно нещо трябва да научиш от него. Не можеш ли да понесеш да видиш как е, какво е и да се разочароваш, да не стане... дали тогава ще си по-наранена отколкото сега объркана?



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Отново за синастрията - частен случайнови [re: Amelia Pond]  
Автор bridgework ()
Публикувано29.09.12 22:22



Противно на очакваното не съм объркана и съм наясно с евентуалните ни взаимоотношения. Колкото и да е странно картината е обърната - той е детето, е може би не съвсем. Просто исках някой ако желае да каже нещо повече за тези аспекти.



Тема Re: Отново за синастрията - частен случайнови [re: bridgework]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано29.09.12 22:42



Както кажеш, мила. Успех.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Отново за синастрията - частен случайнови [re: bridgework]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано29.09.12 22:44



Няма кой да го каже по-добре от теб,както си го описала.И какво искаш да знаеш-да те поощрим или да те спрем -ти решаваш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.