Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:14 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Зодия Риби, за Бога ЗАЩО  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано16.09.12 16:15



Се чувствам аз така в отношенията си с Рибите. Непрекъснато ми изникват в живота такива хора и ме обезоръжават. И аз не мога да се изразя и да действам, защото съм зашеметена и хваната в капана на техните емоции, чувства, мисли, отношение.... не мога да се отделя, абстрахирам, все едно съм залята и от човек ставам зрител на нещо. Днес след такава среща от ентия вид се прибирам под дъжда без чадър по най-дългия път възможен пеша. Знаете ли какво е - то е някакво направо любовно чувство на съчувствие и възхищение, и удоволствие просто да го гледаш и слушаш това... същество. Като казвам любовно, нямам предвид сексуално. В случая рибата беше жена на около 60, но тя няма възраст, излъчването й е като на 38-40 годишна английска аристократка с ексцентрични наклонности. Да не говорим за друга риба пак около 60-те - мъж. Не стига, че ми бъркат в душата, ами ме и блокират и аз направо се губя. Все едно някакво насилие над мен го чувствам, толкова непроницаемо въздействие. Докато я гледах и слушах не съм го мислила, но сега направо ми изниква - какъв изобщо е смисълът от живот след като ето, има такива хора... това е някаква прелест. Която преминава и си отива. Като катедрала да устои. Но на кое, за какво? Вълшебство и те докосва и влетява направо в теб, а светът си е същият.

Та........ Рибите по принцип ли са такива? (Нямам предвид всички Риби, естествено) или на мен така ми действат поради някакви си мои предопределености и хороскопни, и лични.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Amelia Pond]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано16.09.12 17:03



Зодия Риби, за Бога ЗАЩО



И аз не мога да се изразя и да действам, защото съм зашеметена и хваната в капана на техните емоции, чувства, мисли, отношение.... не мога да се отделя, абстрахирам, все едно съм залята и от човек ставам зрител на нещо.

Не стига, че ми бъркат в душата, ами ме и блокират и аз направо се губя. Все едно някакво насилие над мен го чувствам, толкова непроницаемо въздействие.


Според мен: Специално тези ти думи са плод на въздействие от това, че на теб така действат, най-вече поради твой си предопределености и хороскопни, и лични. Пък в силата на въздействие има пръст и възрастта и етапа на/до който си, така да се каже...
И това в голяма степен поради дома който ти управлява знака, положението на управителите му и таквизи разни неща.



Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: lvony333]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано16.09.12 17:07



И като ми управлява 7-ми дом какво? И ми е там северният възел.

КАКВООО от това?



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Amelia Pond]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано16.09.12 17:27



И като ми управлява 7-ми дом какво? И ми е там северният възел. КАКВООО от това?

Ами, първо трябва да се знае това какво трябва да бъде. После трябва да се сравни с това какво е и оттам вече да се види разликата каква е, и какъв е ефекта от това.





Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: lvony333]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано16.09.12 17:31



Знаеш ли колко е брутално, защото сега направих хороскоп. Слънце, Венера, Марс, Юпитер и северен възел в Риби, а Луна, Сатурн и южен възел в Дева.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Amelia Pond]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано16.09.12 17:37



Ъъъъ ... само тези на 60 години са такива ...

Не съм от тях. Всъщност съм риби, но нямам нищо общо с хората, които описваш.



Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Amelia Pond]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано16.09.12 17:38



Като те гледам - ти ще се окажеш по-риби от мен.

Особено щом и слънцето ти е там.

Редактирано от Kaлoмaин на 16.09.12 17:39.



Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Kaлoмaин]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано16.09.12 17:40



Не мойто, а нейното. За съжаление не мойто





My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Kaлoмaин]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано16.09.12 17:43



Каква си? Не са само те, просто в случая мъж и жена на абсолютно еднаква възраст, еднаква зодия, еднаква професия, ме РАЗМАЗАХА. Мафия!





My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Amelia Pond]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано16.09.12 17:49



Ами ... трудно да се каже. Обикновено ми бъркат с водолей. Всъщност съм дълбоко законспирирана акула. Гледам да си стоя на дълбокото ... това май не е много акулско - те се бутат сред малките риби. Е, сега остава покрай тази тема да се открия като мързелив калкан!

Иначе на работа има още две - три колежки риби. Не си приличаме много. Освен по приспособимостта. А на предишната работа бяхме 3 родени в един и същи ден. Какво да ти кажа - пролича ни, но това мога да го определя сега - след три-четири години.



Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Kaлoмaин]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано16.09.12 17:52



Не знам по 7-ми дом ли ми играят или по северния възел... обаче!





My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Amelia Pond]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано16.09.12 17:54



Между другото ти каква зодия си? Питам, защото скоро една приятелка-овен се оплакваше от реакциите си спрямо рибите. И тя това казваше - че я омотават, и не може да им откаже. Знае, че я лъжат, но все пак им дава каквото искат. В случая става дума за пари, и то не малко. А те сякаш изобщо не се колебаят за злоупотребяват с добрината на хората. Сякаш й търсят границите - кога ще успеят да я изкарат от релси.



Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Amelia Pond]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано16.09.12 17:55



Северния.



Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Kaлoмaин]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано16.09.12 18:08



Е, аз нищо подобно не казвам.

Уж изразявам възхищение, а не манипулации и лъжи.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Amelia Pond]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано16.09.12 18:11



Аз имах предвид подсъзнателното въздействие на рибите върху нея (или по-скоро подсъзнателно взаимодействие) - не, че непременно трябва да е лошо.



Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Kaлoмaин]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано16.09.12 18:34



Стрелец съм.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Amelia Pond]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано16.09.12 18:40



Огнен знак. А и темата се оказа една червенаааа ...

Май досега не е имало толкова едноцветна тема. Имам предвид цветът на никовете.

Сигурно е случайно, но аз пък много обичам да работя със стрелци. Ужасно са работливи и отговорни.



Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Kaлoмaин]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано16.09.12 19:03



Каквото и да си говорим тая жена е........... трудно ми е да повярвам, че има такива хора извън книгите и някои филми.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Amelia Pond]  
Автор MsFire ()
Публикувано16.09.12 21:47



като чуя риби и си ги представям на цаца, като в ресторанта, където отивам сега на морето




рррррррррррррррррррр



Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.

Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Amelia Pond]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано17.09.12 00:28



Не знам дали всички са такива...
Познавам добре две. Едната е изключително практична и материална, но в никакъв случай не е човек, който не се забелязва. Другият е супер интересен, но може би не е за този свят в този му вид...
Защо на теб ти харесват? - 7ми дом- партньорства и брак...
Искаше ми се да ти разкажа нещо за едната риба, но понякога хората са твърде разпознаваеми, а не съм поискала разрешение...





Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Amelia Pond]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано17.09.12 10:02



Знаеш ли колко е брутално, защото сега направих хороскоп. Слънце, Венера, Марс, Юпитер и северен възел в Риби, а Луна, Сатурн и южен възел в Дева.
Това според мен значи, че в определен смисъл ти е слабо място- този дом .... Поддаващо се на влияния място, но то е нормално на определен етап да е такъв този дом. /А сега не оценявам това добро ли е или е лошо, а че просто е такова/

В астрологията има един показател който се нарича време. Тоест, нещо влияе но как ще се отрази ТОВА влияние върху човека зависи и по кое време от живота му е ... , след време същото влияне най-вероятно ще се отрази по друг начин...

Което е нормално, нали човек се променя в голяма степен.

Не знам по 7-ми дом ли ми играят или по северния възел... обаче!
- По дома според мен. А то и по възела да е, нали и той е в дома, та пак по дома..
Сега не се сещам Юпитер къде ти беше и тнт.., но като имам в предвид, че Нептун /другия управител на дома/ти квадратира Луната, не ме учудва, че става така: ме РАЗМАЗАХА




Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Amelia Pond]  
Автор won (cool)
Публикувано17.09.12 15:02



Според мен , за да разбереш как ще ти действа някой, е много важно дали неговите/нейните лични планети (от Слънце до Марс), плюс Лунните възли правят точни аспекти съответно с твоите лични планети и Лунните възли.
Ако тези две Риби ти действат така, то може Венера (която може да е във Водолей, Риби или Овен) да е аспектирала точно някоя от личните ти планети. А може би да имат Слънце в съвпад с твоя СЛВ?


П.П. От моя опит с Рибите (Лъв с Риби) мога да кажа, че двойната опозиция между натални Слънце и Венера е кофти комбинация, а не е невъзможна да се случи между тези два знака.

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 17.09.12 15:07.



Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: won]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано18.09.12 00:36



Истината е, че и възлите ни съвпадат, защото тя също има северен в Риби и южен в Дева, който е в съвпад с Луната й също в Дева, което е пък моят АС...
А аз имам съвпад на Сатурн със Слънце, тя - съвпад на Сатурн с Луна. Има си общи елементи.... не й знам АС само. Подозирам Дева или Везни, има някаква възможност за Скорпион и Козирог.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Valery 72]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано18.09.12 00:39



Да, понякога са твърде разпознаваеми. Жалко.

Мисля си, че и заради Юпитер, който е съуправител и на двата знака. Има нещо общо в ядрото, но сякаш типа изразност е различна и създава недоразумения....



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Amelia Pond]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано18.09.12 13:50



Мисля си, че и заради Юпитер, който е съуправител и на двата знака. Има нещо общо в ядрото, но сякаш типа изразност е различна и създава недоразумения....

Има логика в това...
Също така 7ми е срещу 1ви- често това е това, което ни провокира...-освен ако вътре не е Сатурн, тъй като тогава провокацията по-скоро подтиска...Ти нямаше ли Уран в 7ми?



Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Amelia Pond]  
Автор won (cool)
Публикувано18.09.12 15:45



Нещо не виждам да има съвпад на възлите ви!
На ............г СЛВ е бил на 19 градус в Риби - 10 градуса ми е много, за да е съвпад. По същото време Сатурн (ретрограден) е на 0:51 гр. във Везни.
По скоро виждам нейните Венера и Марс върху твоя СЛВ, и нейният СЛВ върху ДЦ ти. Така нейните Луна и ЮЛВ са на АЦ ти и с тригон към Венерата ти - може би в това се състои очарованието и магията.


Нейният Меркурий от Водолей секстил със Слънцето ти.

Growing old is mandatory; growing up is optional.<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от won на 18.09.12 16:15.</EM></FONT></P>

Редактирано от Хелина на 18.09.12 21:53.



Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: won]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано18.09.12 21:32



Eй! Защо пишеш датите на раждане на хората по форума?! Веднага да говориш с модератор да те изтрие, ако вече ти не можеш! Каква е тая мания, 100 пъти го направи, ако исках да казвам дата, щях да го направя.

А под съвпад имам предвид еднакъв знак. По индийска това си е пълен съвпад. Посланието на знака на възела си е същото. То и съвпад на Слънца може да няма точен, но хората да са от една зодия и това е от значение. Или един АС.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go

Редактирано от Amelia Pond на 18.09.12 21:33.



Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Valery 72]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано18.09.12 21:35



Не, в 4ти ми е Уран със Слънцето, Сатурн и Меркурий.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Amelia Pond]  
Автор won (cool)
Публикувано20.09.12 15:20



Значи ти каза достатъчно, за да се определи датата: възраст около 60 години, зодия Риби, СЛВ в Риби, Луна в съвпад с АЦ ти в Дева. (твоята карта ти си я публикувала) Колко дни Луната е в Дева според теб при Слънце в Риби?
Аз боравя в случая с астрологични данни, а не с лични (погледни Ефемеридите).
Ако беше ми казала дата на бележка и аз я пльосна тук-разбирам да се притисняваш. Освен това не става дума за никой ник от този форум или друг! На тази дата са родени доста хора. Не разбирам в какво ме обвинявш в случая?!

Когато в друга тема предположих дата на раждане на клубар, предложих да я изтрия и тя ми разреши да я оставя.
Кажи друг случай, в който съм постъпила неетично!

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 20.09.12 15:29.



Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: won]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано20.09.12 15:26



Не е ли очевидно, че ако исках да кажа датата и да стои тя тук, щях да го направя и че щом не съм, следователно не искам? Това, че ти можеш и ще си построиш картата, не значи, че всеки, който чете веднага трескаво търси датата. Но като ти я публикуваш самоцелно тук, всеки отворил отговора ти, ще я види директно. Включително може и някой, който не трябва да го вижда, представи си, че има такъв.
Освен това на мен как ми помага това, че я публикуваш, та нали аз питам в темата, а датата аз очевидно я знам.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go

Редактирано от Amelia Pond на 20.09.12 15:27.



Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Amelia Pond]  
Автор won (cool)
Публикувано20.09.12 15:40



Ами как очакваш да отговорим на въпроса ти в темата астрологически без да видим картата или Ефемеридите?
А и според мен само точните аспекти (до максимум 3 градуса) са от изключителна (може би съдбоносна) важност в дадена карта - натална или синастрия. Това са спектите към личните планети, възлите - ето ти ме подсети с твоята карта, че аспектите към осите АЦ-ДЦ са от значение при взаимоотношенията.

А за датата - ти каза, че е точната, можеше да си остане само предположение.
Поне се разбра, че не съм публикувала лични данни.

Growing old is mandatory; growing up is optional.


Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: won]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано20.09.12 15:45



За мен това си е публикуване на лични данни, предвид, че аз не съм го направила. Между другото аз самата нямам право да го направя, защото не става въпрос за мен


Аз не съм на точно това мнение за аспектите, защото не става въпрос за съдбоносни инциденти и прогностика, а за психология в голяма степен.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Amelia Pond]  
Автор won (cool)
Публикувано20.09.12 16:02



И аз реших, че става дума за психология и обясних къде бих търсила зависимост още тук


Според мен са важни точните аспекти, за да бъде взаимодействието със значителен или дълготраен ефект.
После използвах астрологичните данни, които си дала , плюс твоята карта, за да си "визуализирам" взаимодейсвието ви.
Е, открих и твоята грешка, че не може да имате съвпад на СЛВ-и, защото 10 градуса не е съвпад, но че имаш съвпад на твоя СЛВ с Венера и Марс и т.н. - това ми се стори важно за връзката ви, за която питаш.
Ето Ефемеридите за 1951 година - когато СЛВ е бил в Риби, докато Слънцето е било в зодиакалният знак Риби, Луната е била две денонощия в Дева на 22 и 23-ти.


Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 20.09.12 16:04.



Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: won]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано20.09.12 16:08



Ами ти продължаваш.

Както съм написала вече в заглавието - за Бога ЗАЩО?!?!?!
И не е грешка, че казвам съвпад. Аз разглеждам еднакъв знак като съвпад. Както казах и в индийската астрология е така. И както ти обясних имам предвид обяснението на възлите в знак - южен в Дева и северен в Риби, което е едно и за двете ни и ми се струва по-съществено, защото отвъд лично битийно.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go

Редактирано от Amelia Pond на 20.09.12 16:09.



Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Amelia Pond]  
Автор rigel3 ()
Публикувано21.09.12 13:11



"И не е грешка, че казвам съвпад. Аз разглеждам еднакъв знак като съвпад. Както казах и в индийската астрология е така."

Всъщност грешка е. В Западната астрология терминологията за такъв аспект (в случая съвпад) е ЗНАКОВ аспект. Другите знакови аспекти до 180 градуса също ги има. В индийската е просто аспект, защото те градусов нямат! А както споменаха в друга тема и знаците в индийската не са от голямо значение. А градусовия аспект се нарича просто аспект, защото е от по-голямо значение от знаковия и прилагателното се изпуска за улеснение.

И въобще Западната и индийската астрология за доста различни системи, така че обосновката ти "и в индийската астрология е така" не върви. Това, което е в индийската, може въобще да не е така в Западната и обратното.



Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Amelia Pond]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано21.09.12 13:19



Виждала съм ти картата, но явно съм я позабравила....


Иначе май е добре, че до Сатурн има Юпитер. Някак си гамата става по-разнообразна...



Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Amelia Pond]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано24.09.12 13:37



не разбрах в крайна сметка - кефи ли те тази риба или напротив. Положителни емоции ли изпитваш към нея или по-скоро отрицателни

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Amelia Pond]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано24.09.12 13:40



искаш да кажеш, че си падаш по нея ли ? Влюбена си демек ?

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: OldWitch]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано25.09.12 21:59



Не

Едва ли не любовни чувства е различно от влюбена. Просто умиление да го кажем и съчувствие, и възхищение.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: OldWitch]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано25.09.12 21:59



Положителни.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Amelia Pond]  
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано25.09.12 23:14



хем възхищение хем съчувствие. Интересно.
Абе... има нещо между риби и стрелци сега като се замисля - някакво странно привличане (понеже съм риба та от личен опит). Вие стрелците сте толкова наивни и откровени, че колкото и да дразните на моменти с голямата си нетактична уста и немислеща глава човек просто няма как да не ви обича. Боже колко обичах баба си и прабаба си (и двете бяха стрелец). И сега имам приятелка стрелец и си говорим като влюбени. Сигурна съм, че и рибата те харесва





Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: LookingForMySelf]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано25.09.12 23:18



Ами мъжа Риба ме харесваше доста. За жената не знам все още... ама а дано!

Но да - успявам да издразвам точно с говорене. На мисли и дела съм супер, но като почна да говоря.... няма как да не излезе и нещо мега дразнещо за една Риба особено.
Иначе на мен баба ми пък е Риба.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go

Редактирано от Amelia Pond на 25.09.12 23:19.



Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Amelia Pond]  
Автор itisme ()
Публикувано26.09.12 22:23



Според мен - да!
Описваш ги доста точно, явно имаш отношения с тях, които не датират от вчера


Майка ми беше Риба, ако трябваше да я опиша, бих използвала твоите думи НО с една разлика - Никога не бях подвластна на чара и харизмата им
Все пак аз съм Козирог ..



Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: LookingForMySelf]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано27.09.12 11:48



Аз нямам такива впечатления от стрелците. Просто са отвратително работливи и енергични.

Никога не може риба да им смогне на темпото.



Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Kaлoмaин]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано27.09.12 21:38



Ако питаш мен повече работят с устата. Иначе да, амбициозни са (повече на правене на планове), но търсят лесния начин за печелене на пари. И не са реалисти

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: OldWitch]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано27.09.12 21:41



Темата ми за зодия Риби се превърна в Риби, които коментират моята зодия. Но не както аз тяхната.





My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Amelia Pond]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано27.09.12 22:22



Абе готини сте, споко, за компания сте идеални. Аз така обичам да дразня лекично



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Amelia Pond]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано28.09.12 11:12



Продължават ли да ти харесват?



Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: itisme]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано28.09.12 11:14



Че то има ли някоя зодия, на която козирозите да са подвластни?





Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: Amelia Pond]  
Автор out of space ()
Публикувано02.10.12 20:54




Много интересно се изразяваш, на поезия прилича :)

Та........ Рибите по принцип ли са такива? (Нямам предвид всички Риби, естествено) или на мен така ми действат поради някакви си мои предопределености и хороскопни, и лични.

Аз мисля,че рибите са най-разнообразната зодия...две еднакви няма да намериш!

А ти какво си?

Редактирано от out of space на 02.10.12 20:56.



Тема Re: Зодия Риби, за Бога ЗАЩОнови [re: out of space]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано02.10.12 22:03



много си права. Най ми е трудно риба да разпозная. И мен до сега всякакви зодии са ми давали ама никой не е познал, че съм риба.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.