Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:09 23.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: rigel3]  
Автор MsFire ()
Публикувано09.09.12 16:25



да де, ама сега Сатурн ми мина през Луната в седми - какви уроци е трябвало да науча ??

Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.


Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: won]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано09.09.12 20:53



А ти си променила малко часа - така са се изместили домовете. Така АЦ ти е във Водолей и това за "заключените" знаци май не важи. Ти си знаеш - "заключени" ли са или са "отключени" Водолей и Лъв.

Само врътнах часовника 3 минути назад, колкото да видя как ще ми стои асц. Водолей.


Домовете не са мръднали, сите планети пак са си по местата, разликата е само в АСЦ и заключените знаци, които обаче не били толкова заключени, когато имало планета в тях. Затова се чудя кои знаци и в кои домове най ми подхождат за заключ. При Водолей и Лъв управителите на домовете си седят удобно в заключените знаци, това как влияе?



Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: MsFire]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано09.09.12 21:06



Е, бедният произход поне не пречи на забременяването, доколкото знам.





Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: MsFire]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано09.09.12 21:11



Много интересно... Би ли споделил/а как ти се отрази. И има ли си Луната ти другарче в 7-ми дом или е сама? Аз имам наблюдение, че когато Луната е сама в седми дом има много голяма вероятност от безбрачие... Как е при тебе..
И още нещо.. Как ти се отрази Сатурн, когато беше в 6-ти дом - дома на враговете. Срещу кого бече Сатурн, срещу враговете или на тяхна страна..Само да добавя сще, нали имаш впредвид, че не става дума за обикновен транзит на Сатурн, а за т. нар. Сади Сати.



Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: MarlenaSS]  
Автор MsFire ()
Публикувано09.09.12 21:28



самотно ми се отрази, не безбрачие почти безмъжие

с Плутон е там, но нямаше кавги, скандали или драматични раздели...

ако съм имала врагове при сатурн в шести мове би това е бил шефът ми, които като за първа работа в друга държава се възползваше от нас, докато дойде моментът закона да е на моя страна и сега го съдя, ама това се случва сега преди 3 месеца, значи сатурн не ми е бил в 6ти тогава...хм...

значи преди 2,5 г. едната половина нямах работа, другата половина - 2...

сега като ми напомняш за Сади Сати / сега би трябвало да съм в началото на третата половина и вече да е по/леко, нали

Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.

Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: Aлиca.]  
Автор MsFire ()
Публикувано09.09.12 21:29



ха ха ха ха ха ха ха, ако подредиш нещата в такава логика ха ха ха ха ха ха ха

Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.


Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: MsFire]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано09.09.12 22:24



Ами зависи от много неща. Може и да е по-леко. Но наистина по-леко става след 2,5 години. Сега Сатурн Ти е в 8 дом.. От една страна тва е добра предпоставка за спиритуален растеж... Щом си успяла да възпиташ в себе си упоритост, характер, издържливост и последователност може много добре даже да ти се отрази Сатурн в 8 дом.. В какъв знак е...? Това е положителният вариант, нали... Понякога не се случва нищо особено на зримо ниво. Всичко е наред, народът даже ти завижда и ти казва "Блазе Ти!". Но ти сама си знаеш колко страдаш. И си имаш 100 логични обяснения за това. Но едва ли някой ще те разбере, още по-малко ще съчувства. Защото това си е време за страдание и толкова. Нещо ни заставя да страдаме. Сатурн. Амо сме осъзнати и знаем какво всъщност се случва в астро картата, можем да си помогнем сами и със силата на волята да се вземем в ръце и да не се даваме. Има разбира се, непреодолима карма, която в перода Сади Сати няма, просто няма как и с какво да я спреш. Тогава най доброто нещо е смирението, покаянето и увереността, че ще дойдат и по-добри периоди и, че така трябва, защото си има някаква причина, ако не от този, то от предишни животи. Хората обикновено се вайкат и искат да разберат, ама защо, защо на мене толкова много ми се стовари на главата. Те търсят обяснения, дори с помощта на пътешествия в минали животи. Това някак си дава възможност по-добре да смелим, да си рационализираме. Но не всеки може да издържи психически такива лутаници в миналото. Затова... Най- добре понякога е и да не питаме. Така е. Това е. Приемаме. Сатурн обича преклонените глави.
Има и разни "помагала" като мантри, цветове, благородни камъни, жертвоприношения, ритуали, които в известна степен облегчават зловредността на периода. Но на-доброто и ефикасно нещо - от опит мога да твърдя - е спиритуалният път, молитвата и аскезите от определен вид..И оптимално е, когато това носи радост и се прави не по принуда, а от вътрешна потребност и с ликуващо сърце..

Редактирано от MarlenaSS на 09.09.12 23:06.



Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: MarlenaSS]  
Автор MsFire ()
Публикувано09.09.12 22:50



в скорпион в 8ми ще влезе сега Сатурн, добре, че поне в молитвите съм добра



Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.

Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: MsFire]  
Автор won (cool)
Публикувано10.09.12 13:01



Че ме мързи е факт, но и с това се боря денонощно, ела да ме видиш на последната ми работа 2 години с 1 почивен ден без Коледи, Нови години и лиготии / работа !!!

Това само може да покаже колко не си Козирог и си далеч от качествата му!
Козирогът работи добре за себе си!
Ти не работиш нелегално, а в страна в с адекватно и действащо трудово законодателство! Можело е да си потърсиш правата, та затова не те разбирам, че си останала в тази ситуация.

А за личния живот - ами затова са измислени сайтовете за запознанства и брачни агенции - активните хора действат и чрез тях явно.
Не чакай звездите да се наместят и да ти дадат принца, после от другоще се оплачеш, че е трудно.

Growing old is mandatory; growing up is optional.


Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: Aлиca.]  
Автор won (cool)
Публикувано10.09.12 13:11



Алиса, разчитането на твойта карта не ми е по силите, честно да си кажа.
Според мен тези знаци са интерсептирани, защото иначе щеше да си достатъчно известна и богата, ако не бяха. В картата ти има потенциал да обичаш и да се опиташ да разбереш другите, да си по-нежна, топла и достъпна емоционално, да си изявен творец, но според мен си "Ледената кралица". Точно това са непроявените "Сатурн във Водолей" и "Луна в Лъв" в 12-6 домове- според моите астрологични познания.
Чети и тукLeo-Aquarius Intercepted:


Cancer and Capricorn Duplicated:
Смятам, че когато бъдат "отключени" с някакъв транзит, това ще се разбере (през следващите 2-3 - тези на Сатурн, Уран, Плутон, както и Юпитер през Лъв)
А може и чрез взаимодействието с наталните планетите на някой друг. (?) (тук дано се намеси и някой друг с мнение)

Успех!

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 10.09.12 14:01.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.