Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:28 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Сатурн в скорпионнови [re: XEN]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано07.09.12 12:19



Ах, да точно така...Управител на 9 дом е планетата Марс и от там идва тази склонност за разрушение... Това, което съм ти написала за естетиката и липсата на вкус го забрави... Но баща Ти няма начин да не е (бил) строг, а даже и шамари да си ял на младини...
Къде в хороскопа Ти се намира планетата Марс...?



Тема Re: Сатурн в скорпионнови [re: MarlenaSS]  
Автор XEN (желаеш го)
Публикувано07.09.12 12:21



Да и аз се учудих понеже съм естет и ценител, бащата е манекен разбираме се с него. Марс ми е в скорпион и в 9 дом



Тема Re: Сатурн в скорпионнови [re: XEN]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано07.09.12 12:26



Точно така... Бащата е водещата, властната личност в семейството. Майката е доминирана. Може да не е бил бащата... Може да е бил дядото. Или вторият Ти баща или чичо... Става дума за мъжът, който е играл ролята на бащата в детството ти.. Може би е бил военен или полицай.. Така или иначе това което усещаш е резултат от трупан гняв... Вероятно в резултат на сурово възпитание.



Тема Re: Сатурн в скорпионнови [re: XEN]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано07.09.12 12:30



Еми така кажи... Щом е там и Марс, значи тази планета е силна (управител марс) и не се проявява като агресия и насилие, а като целеустременост, сила и способност да устояваш себе си...Самоизяждането идва от скорпионския нрав...
Наистина не може така по откъслечни данни да интерпретираш хороскоп... не става. Човек като задава въпрос трябва с пълните данни да се представя... Така или иначе девети дом не е толкова зле, тогава... Може би там живеят и други планети..:)

Редактирано от MarlenaSS на 07.09.12 12:33.



Тема Re: Сатурн в скорпионнови [re: MarlenaSS]  
Автор XEN (желаеш го)
Публикувано07.09.12 12:31



Ааа добре че не съм син на кука или военен





Тема Re: Сатурн в скорпионнови [re: MarlenaSS]  
Автор XEN (желаеш го)
Публикувано07.09.12 12:33



А какъв е тоя период на застой в момента. По принцип всеки ми се оплаква ,че не му върви,всеки нещо се е депресирал,направо е някъва епидемия. Нещо глобално.

Редактирано от XEN на 07.09.12 12:34.



Тема Re: Сатурн в скорпионнови [re: XEN]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано07.09.12 12:36



Защо... Това е много престижно даже. Кшатриите са втората по значимост каста. В древнсотта, пък и до скоро да си военен, значи много си успял в живота от всяка гледна точка...



Тема Re: Сатурн в скорпионнови [re: MarlenaSS]  
Автор XEN (желаеш го)
Публикувано07.09.12 12:39



Да си военен но по царско време. Тва е невероятен престиж и уважение.Сега тоя строй е сбъркан.



Тема Re: Сатурн в скорпионнови [re: XEN]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано07.09.12 12:40



Трябва да видя останалата част от хороскопа Ти. Така не мога да гадая на изуст, колкото и да съм добре с интуицията... Труден период според картата трябва да имаш от 40 години до 47,5 и то в определени свери на живота. Ако сега си на 30 /32,5 г имаш транзитно преминаване на Сатурн в 9 дом и от там действието на планетата е усилено. По принцип Сатурн е планетата на тегавостта, застоя и невървежа... Но има начини това да се преодолее..

Редактирано от MarlenaSS на 07.09.12 12:43.



Тема Re: Сатурн в скорпионнови [re: XEN]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано07.09.12 12:42



Ами да... Царуват педерасите.. Мъжката енергия и сила е трансформирана в педераска... т.е в никакава..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.