Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:22 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: Lillie]  
Автор MsFire ()
Публикувано11.09.12 20:58



Лил, честно няма / работата ми е от 3 месеца и се очертава стабилна
почвам да уча една година, което значи, че няма мърдане по други градове

ми значи ще си седя дома, ще бачкам и уча, сякаш съм правила нещо друго цял живот



п.с.като са ми минали двете половини на Сади Сати има ли надежда за връзка или ще си чакам още 2,5г. имам сватба обещана 2013та

Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.

Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: MsFire]  
Автор Lillie (nonexistent)
Публикувано11.09.12 21:08



Само не ми казвай, че не ти работи хороскопът.



При тия транзити към ключови планети в хороскопа все някакво раздвижване би трябвало да има.

Но 2013 не е чак толкова далеч, сещаш ли се? Навремето ни се струваше мираж, а вече е съвсем близо. И аз нямам търпение да свърши 2012.



Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: Lillie]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано11.09.12 21:10



Да, наближи годината на Роуз. Макар че преди изглеждаше все едно е виц - светът свършва 2012, а Роуз ще се жени 2013-та.





My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: Amelia Pond]  
Автор Lillie (nonexistent)
Публикувано11.09.12 21:12



И моята

, макар че на мен никой нищо конкретно не ми е прогнозирал. Но мисля, че 2013 ще е "моята" година.



Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: Amelia Pond]  
Автор Lillie (nonexistent)
Публикувано11.09.12 21:14



Майтап няма, но днес минах през една книжарница - рафтовете още се пълнят с книги за 2012 и края

, па годината почти е свършила вече. После ще трябва да ги дават за вторични суровини.



Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: Lillie]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано11.09.12 21:52



Много е брутално. Особено за мен факта, че интелигентни хора, които познавам и които са без диагнози, са силно запалени по 2012-та, пророчества, световни конспирации.... и аз какво правя.... и ми се смее, и ми се плаче....

Не ги знам шегуват ли се, интересен си правят живота ли.... наистина ли го вярват, аз ли съм в заблуда.... Ужас!



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go

Редактирано от Amelia Pond на 11.09.12 23:32.



Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: Lillie]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано11.09.12 21:53



И моята, пък.

То майтапа настрана, но края на 2012-та и началото на 2013-та ще са ми много определящи. Мей дъ Форс би уит ми.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: Lillie]  
Автор won (cool)
Публикувано11.09.12 22:12



А ти недей така- като гледам картата на Гърция - в началото на октомври като нищо ще я разтресе.
Дано е поредната национална стачка или някой мощен протест с мото: "Колко са гадни тия европейци, че искат да ни оставят на 12 заплати годишно!"
Обаче с тия съвпади на транзитен Плутон и Уран, съответно върху техните си Юпитер и Плутон, тр. Нептун върху Меркурий., тр. Лилит на АЦ, тр.Сатурн на Вертекса - абе ще влезат в новините.
Транзитните Лунни възли са на оста АЦ-ДЦ и така транзитен Нептун ще е връх на Т-квадратура. Ще видим що е демокрация по гръцки (според мен)



Growing old is mandatory; growing up is optional.<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от won на 11.09.12 22:14.</EM></FONT></P>

Редактирано от won на 11.09.12 22:41.



Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: Lillie]  
Автор MsFire ()
Публикувано11.09.12 22:16



аз още не познавам добре картата си, Лил, и транзитите ги научавам инцидентно, та не знам дали ми работи картата или не



а за 2013 / аз нямам никакъв трепет в сърцето, разбираш ли, малко тъга по рибата, но нямам никого нито на сърцето, нито в реалността - от къде ще се появи тази супер-нова, та и да се оженя за него ?!?!?!

и да видя - не вярвам

Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.

Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: Lillie]  
Автор MsFire ()
Публикувано11.09.12 22:17



пу, пу, пу, айде дано, че се настрада много

момче - слънце да ти прати Господ - да ти топли и усмихва дните



Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.