Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:09 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: MsFire]  
Автор won (cool)
Публикувано08.09.12 18:27



ами нали когато съм се родила на небосклона сатурн е бил в лъв гледано от моята географска ширина
Все пак на Юпитер и Сатурн им казват социалните планети, за разлика от личните (тези, които са по близките до Земята). Освен това те са си сравнително бързи - Юпитер е около година в знак, а Сатурн -2,5 години.
Та така Сатурн си е бил в Лъв за всички, родени на тая дата и даже на същия градус!

С това не си уникална! Обаче къде са ти домовете ( а това си зависи от геграфските координати и часа на раждане) и положението на Луната - е това е по-рядко срещано, но не уникално.


Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 08.09.12 18:34.



Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: MsFire]  
Автор won (cool)
Публикувано08.09.12 18:55



Венера ми е в овен със слънцето и меркурий в първи, което аз си превеждам като бяс, бяс и пак бяс . В квадрат с луната и плутон / бесът става огнедишащ
Не бих казала, че това е истински бяс с тоя връх - Марс в Рак. Той там си е в "Падение" по знак.
По-скоро си е емоционални бури, тръшкане, тропане с крак. Някак си "благоприлично" беснееш. В най-лошия случая само себе си нараняваш.
Ами аз съм ти казала какъв е "лекът" за тая квадратура - ама ти, не, та не! Стига иска от другите, ами "направи си сам"! Ей, къде е Козирог - право срещу Марса. Другият вариант е брак с някой с успешна, стабилна кариера (с усвоени, работещи качества на Козирог, а не дали трябва да е със "Слънце в Козирог" или "Асцедент Козирог").
Гледай и сините линии, де - имаш още начини да я овладяваш тая квадратура - от Венера, Луна, Плутон. Ама някои отиват към Сатурн в Лъв в 6-ти - ами трябва и да се потрудиш.
Макар, че Сатурн си е ленивичък в Лъв - там е в "Заточение" - виж на някой прием да е домакин, по става... ама с кетъринг.



Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 08.09.12 20:04.



Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: MsFire]  
Автор rigel3 ()
Публикувано08.09.12 19:09



"как да разберем научени ли са уроците"

Ако си ги преминала, те няма да се появяват при следващия аспект на Сатурн. Ако пък не си, при следващия аспект ще бъдат в по-голяма степен и по-тежки. Това важи и за уроците по другите планети.



Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: won]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано08.09.12 20:09



може ли и аз да поразводня темата на младежа, че ми стана интересен диалогът ти с Роузи.

Като описваш фигурата на "беглеца", какво имаш предвид? Щото разполагам с една такава, без да се брои тау-квадратът и другите квадрати и тау-квадрати на хирон. Със сигурност, не се умира от купища квадратури и опозиции в натала / изпитано на собствен гръб/, дори чета в популярната литература, че без квадрати, опозиции и напрегнати аспекти, човек си деградира от единия мързел и самодоволство. Следователно, колкото повече, толкова по-добра тренировка за вродените качества и способности.
Като и чета "данните" на Роуз, вече да е обърнала света и да е на върха. А тя - тръш и мрън.



Бас, че моите "гадни" аспекти бият по точки нейните!



Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: Aлиca.]  
Автор won (cool)
Публикувано08.09.12 20:48



Като описваш фигурата на "беглеца", какво имаш предвид?

Фигурата е "Runner", което е бегач. Като гледам в речника имало и куп технически значения на тая дума - например, ротор.
Зависи за какво и как се ползва - може и "беглец" да се окаже, ама може и "бегач".
Тази фигура може и да е между други 4 планети, но условито е между тези 4 точки да има тази последователност от аспекти: квадратура (червена линия)/тригон (синя)/квадратура/тригон - в картата на Опра са между Марс/Меркурий/Нептун/Уран.
Домовете 7 и 10 са домове на действието. Значи тя пробва и то нестандартно, или в нейният случай с всички възможни медии (Уран в 7 дом) - може да проработи, може и да не проработи. Ами проработило е...и е "дала още газ".
Втори дом също не й е празен -там са три лични планети - нагласата й е да е отворена и да споделя с другите притежанията, талантите си. Вероятно и Уран си е използвал ресурсите в неговия дом и резултатите не закъснели, и така...

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 08.09.12 20:51.



Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: won]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано08.09.12 21:25



Ихаааа! Ами виж какво става тук:



Венера-Юпитер-Слънце- Уран/Плутон-Венера.

Втори дом не ми го хвали - там ми е липсващият крак на тау-квадрата, пък не съм се видяла с богатство.

накъде "дават газ" хората с "бегачи" в наталните аспекти? Какво казва Хубер?

Ако включа и аспектите на Хирон има още - и бегачи, и тау-квадрати, и големи тригони.



Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: Aлиca.]  
Автор won (cool)
Публикувано08.09.12 21:51




(коригирах малко орбисите в картата, така някои аспекти отпадат като неточни)
В твоята карта тази фигура е между Венера/Юпитер/Слънце/ Уран, съответно в Козирог/Овен/Стрелец/ Дева и 11/1/9/7.
1 и 7 домове- упорито се опитваш и искаш успех и признание (11 дом) като целта ти е да проявиш Стрелеца и 9 дом, където е Слънцето ти. Обаче да ти кажа и какво спъва твоя "бегач", според мен.
Меркурий е в "Заточение" в Стрелец - това не мога да го обясня на практика, дано някой друг помогне с обяснение. (По принцип Меркурий управлява знаците Близнаци и Дева). Но твоят пък е заедно (съвпад) с много силен Марс и Венера.
Уран е в 7 дом, обаче при теб знаците Водолей и Лъв са "заключени" ("интерсептирани"). Във Водолей е Управителят на Козирог - Сатурн, а в Козирог са Венера и Марс -няма кой да ги подбутне, да изисква от тях.
Транзитен Уран сега, както си е тръгнал през Овен, може и да ти даде малко "газ" откъм 1 дом и натален Юпитер. Транзитен Плутон е на Венерата ти. Щом тръгнат напред - действай! Опитвай - сменяй изразните средства - това не знам как изглежда на практика в твоята професия, но ти ще се сетиш. Все нещо ще проработи.

П.П. Ей, съклубарите, дайте да му мислим! Дали "размяната на местата" (Mutual reception) между транзитните Плутон и транзитен Сатурн ще помогне да се поразбуди наталният Сатурн във Водолей?

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 08.09.12 22:23.



Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: Aлиca.]  
Автор won (cool)
Публикувано08.09.12 23:13



накъде "дават газ" хората с "бегачи" в наталните аспекти? Какво казва Хубер?

Ами "по делата ще ги познаем".


Къде са им тия 4 планети е важно - които са навързани така.
А ти си променила малко часа - така са се изместили домовете. Така АЦ ти е във Водолей и това за "заключените" знаци май не важи. Ти си знаеш - "заключени" ли са или са "отключени" Водолей и Лъв.
Сега се възползвай от транзитите като тръгнат Плутон и Уран напред (сега са ретроградни) - "яхни вълната", дето се казва, пък резултатите ще ги видим.

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: won]  
Автор MsFire ()
Публикувано09.09.12 16:18



Ами аз съм ти казала какъв е "лекът" за тая квадратура - ама ти, не, та не! Стига иска от другите, ами "направи си сам"!

Еееее, неееее, това изобщо не е вярно - винаги се опитвам сама във всяко нещо, винаги сама постигам идеите, желанията, нуждите си, постоянно се опитвам да тренирам дисциплината си, изпълнителността си, постоянството си. Каквото мога правя и дори си мисля, че съм за похвала по-скоро. Бракът не го търся по сметка, за това си седя сама кукувица на 34

а предложения от известни, с кариера, знания и т.н. е имало, не е като да не е, ама е било по сметка по/скоро и за това не съм го поискала.

Значи казваш да гледам тригоните от Луна, Венера и Плутон....

Че ме мързи е факт, но и с това се боря денонощно, ела да ме видиш на последната ми работа 2 години с 1 почивен ден без Коледи, Нови години и лиготии / работа !!!

обаче борбата с мързела е ежедневна и трудоемка, факт

Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.

Тема Re: как да разберем научени ли са уроцитенови [re: Aлиca.]  
Автор MsFire ()
Публикувано09.09.12 16:21



на Роуз върхът не й хареса особено, да ти кажа, и виждайки, че системата не може да бъде сменена и може само да я смаже, щото идва от бедно семейство и не може да се бори с това, дето владее страната - предпочете да си понижи нивата на високия от стрес пролактин и да се опита да има някой по/скорошен ден дечица в Испания



Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.

Редактирано от MsFire на 09.09.12 16:22.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.