Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:20 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Сатурн в скорпионнови [re: won]  
Автор XEN (желаеш го)
Публикувано06.09.12 19:44



Ами като не разбирам... ще ви пратя данните на лс





Тема Re: Сатурн в скорпионнови [re: won]  
Автор XEN (желаеш го)
Публикувано06.09.12 19:53



Утре ще препиша част от книгата,ако искате и да ви я дам. По-вашата част е.



Тема Re: Сатурн в скорпионнови [re: XEN]  
Автор won (cool)
Публикувано06.09.12 20:12



Като ще даваш данните на бележка, ще получиш само едно мнение и то на случаен принцип.

Growing old is mandatory; growing up is optional.


Тема Re: Сатурн в скорпионнови [re: won]  
Автор XEN (желаеш го)
Публикувано06.09.12 20:17



Добре


На мен ми трябват макс 2 мнения ,повече ще ме объркат.



Тема Re: Сатурн в скорпионнови [re: XEN]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано07.09.12 09:47



Сатурн в девети дом означава трудности във взаимоотношенията с бащата, строг коравосърдечен баща, баща егоист и егоцентрик или недостатъчен интерес и присъствие на бащата. Аме изобщо, нещо с бащата не е съвсем радостно.
Сатурн в скорпион означава трудности в любовната сфера, най-вече свързани с лош тайминг на врузките, които искаш да създадеш, още подтиснато естетическо чувство (наречено по просто липса на вкус), неумение да се наслаждаваш на мига, скованост в интимните дела..
Къде ти е Луната?



Тема Re: Сатурн в скорпионнови [re: MarlenaSS]  
Автор XEN (желаеш го)
Публикувано07.09.12 11:37



Точно обратното е с изк. тва за тайминга на връзките. Рано ми е да се женя.





Тема Re: Сатурн в скорпионнови [re: won]  
Автор XEN (желаеш го)
Публикувано07.09.12 11:46



"Скорпиен е едно много силно разположение на тази планета. Силата на скорпион се съчетава с твърдата решителност на упорития Сатурн и това може да ни помогне да преодолеем много итейски трудности.Можем да се изправим срещу такива затруднения,които биха смазали или заличили другите, които не притежават такава несломима воля.Може да сме безстрашно упорити. Но натрапчивото чувство да контролираме и управляваме хората и това,което те притежавате много силно. Можем да управляваме с железен юмруки някои от нас да играят нечестно когато се опитват да командват положението.
Заедно планета и знак може да имат проблеми с изразяването на чувствата. Възможността да държат емоционалността си заключена е много голяма (за при мен не е така за жалост). .....Планетата и знакът имат склонност да доминират и изпреварват като атакуват слабостите на някого (диктаторска позиция).



Тема Re: Сатурн в скорпионнови [re: MarlenaSS]  
Автор XEN (желаеш го)
Публикувано07.09.12 11:52



по принцип имам няква странна склонност към саморазрушение и психическо разрушение на околните





Тема Re: Сатурн в скорпионнови [re: XEN]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано07.09.12 12:15



Kъде ти е Луната?



Тема Re: Сатурн в скорпионнови [re: MarlenaSS]  
Автор XEN (желаеш го)
Публикувано07.09.12 12:17



в овен




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.