Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:48 27.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Определяне на асцендента?нови  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано28.08.12 12:03



Здравейте! Попадна ми твърдение, че когато няма абсолютна сигурност за точния час на раждане (колебанието е 30 минути, в случая), се взимат предвид други планети и отстояния, за да се определи асцендента на дадения човек! Интересува ме кои са те?





Тема Re: Определяне на асцендента?нови [re: parvaty]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано28.08.12 12:30



При несигурност с 30 мин. може и да има смяна на АС, а може и да няма. Затова ако дадеш час, дата и място на раждане, може да погледнем и обсъдим. Взима се външен вид, също например, за определяне.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Определяне на асцендента?нови [re: parvaty]  
Автор won (cool)
Публикувано28.08.12 20:15




Пробвай да си направиш 2 карти с двата предполагаеми часа на раждане
ето тук (или другаде из нет-а) .
Планетите няма да си променят местоположението съществено за 30 минути, само "парчетата на тортата" (секторите на картата) ще се изместят малко.

(Асцедента е означен с АС и се намира вляво на картата, той е началото на първи сектор ( дом) в картата. Под него ще са изписани градуси ( от 0 до 29) и минути ( от0 до 60)

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 28.08.12 20:35.



Тема ха сега!нови [re: won]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано28.08.12 21:12



проблема е, че имам уран в първи дом, Асцендент Скорпион! ... но някак, на тази карта първи дом ми го чертае като Стрелец, а отдолу , в колонките ми го дава - Уран в първи дом... интересното е, че Марс е в стрелец, втори дом, а Северния възел се пада също там...



обаче не ми се иска да си поствам данните в нета... може ли на лични, да се видим?!?... важно ми е


п.п. аз имам някакъв опит в астрологията, да ти кажа! просто това е неовладяема наука, но се зачетох в книгата на Иван Станчев, за северния възел, и ми стана интересно! имам таблица на ефемеридите, където ми стана още по-сложно, защото имало и среден северен възел, и той ми е в Стрелец ...



Тема Re: Определяне на асцендента? [re: Amelia Pond]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано28.08.12 21:14



ами, виж, без а искам да те обидя, обаче с данните от наталната карта може да се направят много щуротии ... не бих ги дала на всеки, особено пък да ги публикувам :) любопитно ми е това, дето съм писала на Уон - Уран в първи дом, Скорпион в първи дом, Северен възел във втори, Стрелец, кдето се намира Марс... изобщо, тежък хороскоп... но какво значи това?!?...

п.п. може и на лични!

на външен вид съм по-скоро Стрелец, отколкото Скорпион, макар, че имам известно обаяние, не съм нито ниска, нито мургава...



Тема а, и МС в Деванови [re: won]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано28.08.12 21:22



...



Тема и друго интересно:нови [re: won]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано28.08.12 21:26



след като начертае наталите, ми казва - асцендент - Скорпион, първи дом - Стрелец, и там вече отиват Марс и северните възли!.. а отстрани ми пише първи дом - Стрелец! така уран отива в 12-ти дом, и това е вече нещо съвсем друго! но на мен астроложка ми е казвала, че имам Уран в първи дом... трябва ми професионална помощ - ти занимаваш ли се?!? ще питам и Амели!





Тема п.п. а ти личнонови [re: Amelia Pond]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано28.08.12 21:27



имаш ли офис и т.н. или си любител?!?



Тема Re: Определяне на асцендента?нови [re: parvaty]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано28.08.12 21:34



Направи си картата, изтрий данните с гумичка от Пейнт например, качи я на някой сайт и я публикувай тогава. Без да гледам карта, нямам какво да кажа, нито знам какво ти имаш предвид под външност на Стрелец, нали.... Аз може друго възприятие за Стрелци да имам. А по стила ти на писане - и АС Скорпион, и АС Стрелец си стават съвсем спокойно. Особено Марс в Стрелец.... Трябва карта за повече.

Иначе за офиса - ако офисът определяше доколко един астролог е читав.... Но хората с офиси вероятно взимат и такси. За каквото там вършат. Този отговор надявам се те удовлетворява.

Иначе нищо не може да се направи с данните без последните 4 на ЕГН-то.





My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go

Редактирано от Amelia Pond на 28.08.12 21:36.



Тема права си,нови [re: Amelia Pond]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано28.08.12 21:39



извинявай, не съм искала да те обидя! Още доктор Кестен беше казал, че медицината не се вози в каляска!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.