Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:24 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Какво ще кажете да поговорим  
Автор caryb (непредубедена)
Публикувано19.08.12 15:50



за аспектите на Плутон с лични планети?Какви са Вашите наблюдения,мнения,знания?
Лично аз като "видя"

,че даден човек има такъв аспект,винаги имам едно на ум и съм нащрек.
При вас как е?

Ако съдите хората,няма да имате време да ги обичате.

Тема Re: Какво ще кажете да поговорим [re: caryb]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано19.08.12 19:00



Защо? Какво им причинява Плутон на личните планети?



Тема Re: Какво ще кажете да поговорим [re: caryb]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано19.08.12 20:08



Какви са Вашите наблюдения,мнения,знания.
Аз също имам едно на ум, а понякога две и повече, но не заради Плутон а просто така, не много често но се случва...

- Шегувам се, но определено съм от тия дето не взимат сериозно Плутон . Оприличивам го на как се казваше тоз медицински термин …плацебо- да, на плацебо-страшилище ми прилича. Съответно аз не го свързвам с нищо.

След като имаш "едно наум" за съвпадите му с лични планете, развий или дай поне един пример за да се прецени.



Тема Re: Какво ще кажете да поговорим [re: lvony333]  
Автор caryb (непредубедена)
Публикувано19.08.12 21:34



Зная,че повечето астролози и др.не обръщат голяма внимание Уран,Нептун и Плутон.
Аз имам конкретно предвид съвпадите Луна/Плутон и Венера/Плутон и опозициите им.В повечето източници тези аспекти се характеризират с голяма интензивност на чувствата и т.н.
По мои наблюдения съвпадите Луна/Плутон дават способността на човек да бъде много манипулативен,винаги да търси някаква цел от общуването/приятелството.
Никога не можеш да прозреш истинските им подбуди за нещо и не разчиташ на искреност.
Сега ще скочиш и ще кажеш,че това много зависи от разположението на другите планети и т.н,но това са мои наблюдения


Сигурно ще си помислиш,че повечето хора са такива,без да имат цитирания съвпад,но все пак има и искрени хора,като мен например
Та затова пуснах темата - да видя дали съм предубедена или има нещо в този Плутон

Ако съдите хората,няма да имате време да ги обичате.

Тема Re: [re: caryb]  
Автор иливap (Counselor)
Публикувано19.08.12 22:26



Моят Плутон прави аспект с лична планета. За кое си нащрек точно?



Дир ми изяде B-то на ника Виливар, та временно ще е така. :)

Тема Re: [re: caryb]  
Автор иливap (Counselor)
Публикувано19.08.12 22:29



Единственото ми наблюдение от Плутон/Луна аспект е на един човек с опозиция между двете, който в относително ранна възраст е изгубил майка си. Съответно майката е била леко властна натура, нетърпяща много възражения и стремяща се към контрол на хората около нея.

Дир ми изяде B-то на ника Виливар, та временно ще е така. :)


Тема Re: Какво ще кажете да поговорим [re: caryb]  
Автор won (cool)
Публикувано19.08.12 22:37



Плутон е от транс-сатурновите планети и има повече значение за групи хора - за дадена генерация. Плутон е еволюция, пре-раждане, въз-раждане, също и традиции, табута.
Транс-сатурновите планети имат значение в хороскопа, ако правят точен аспект с лична планета или друга - до 3 градуса. Тогава е някава вътрешна сила- нещо като "вътрешно горене" и мотивация, нещо присъщо, което носим със себе си като дар или проклятие в този живот. Има значение в кой дом и знак са Плутон и личната планета
Също така ако аспектът на Плутон е точен към възлите и Хирон.
Аз имам секстил Плутон - Меркурий в 9-8 дом и...ами няма нещо дето да не поставям под въпрос - включително и Библията.

Плутон също така е в съвпад с Уран и секстил и към Нептун - "защо" е любимият ми въпрос, а може би и моето проклятие. (някои биха казали, че съм цинична и странна понякога, ама поне не съм с "тунелно мислене")
Дъщеря ми има Плутон с квадратури към възлите, които се намират съответно във 2 и 8 дом(т.е. Плутон е връх на Т-квадратура). Плутон се намира в Скорпион в 10 дом - ами амбициозна е. Марс също е там, но съвпада не е съвсем точен, но пък са си в знака, който съ/управляват.

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 19.08.12 23:07.



Тема Re: Какво ще кажете да поговорим [re: caryb]  
Автор MsFire ()
Публикувано19.08.12 23:50



на мен Луна и Плутон са мо наблизо, но не съм манипулатор, напротив, лесно ме манипулират / може би по някакъв начин вадя най/лошото от човек и обикновено хората се озлобяват срещу мен и искат да ме нагрубят по всевъзможен начин пряко и косвено...



Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.

Тема Re: [re: иливap]  
Автор MsFire ()
Публикувано19.08.12 23:52



майка ми е жива и по/скоро е страдала от властния характер на баща ми

Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.


Тема Re: Какво ще кажете да поговорим [re: caryb]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано20.08.12 01:03



Аз имам съвпад Плутон-Марс в Скорпион и си ми е добре. Специално по Марс нещата си ги харесвам - енергията, упоритостта, това, че когато мисля, че съм права, се налагам доста успешно... имам си заряд.
Сещам се двама човека - психотерапевт и психолог единият и психотерапевт и психиатър другият, много успешни, различни генерации, харизматични, интелигентни, отвсякъде да не изброявам - с много качества. Та те, и двамата имат съвпад на Слънце с Плутон. Много точен съвпад. Единият във Везни, другият в Лъв. Това според мен указва, че могат имат трансформиращо влияние, именно това, което е необходимо за един терапевт. Плутон е известен с няколко неща - дълбок интензитет, трансформации (често със скок, а не постепенни) и магнетизъм. Не виждам нито едно от тях само по себе си да е лошо. Проявлението зависи, разбира се, от другите неща, но сам по себе си Плутон напр. при транзит ти дава възможност, ако си запланувала промени, да ги случваш. Според мен. Аз съм с положително отношение, исках да кажа.





My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.