Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:49 18.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема въпрос, мили хора  
Автор yatobekasi (в полет)
Публикувано21.08.12 14:30



Здравейте, Съфорумции. Гложди ме едно въпросче, и понеже не ъсм особено компетентна искам да с едопитам до Вас:) Запознах се наскоро с едно момче, с което усетих чувство и привличане, което не съм усещала до сега. Може ли д ами кажете евентуална връзка м/у нас дали е потенциална. Родена съм 19.03.1988 09:25 - София....той - 02.12.1981 София..не съм сигурна за часа обаче Много ще съм благодарна за мнение, макар и скромни :) Мерсииииии :) :) :) и ХУбав ден!



Тема Re: въпрос, мили хора [re: yatobekasi]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.08.12 19:19



Ти познаваш лично този човек, уважаемите съфорумци - не.
И си готова да повярваш на един чертеж и 5 кила общи уклончиви приказки, вместо на очите си, ушите си и ума си най-вече?



Евентуалната връзка м/у вас най-много да стигне до леглото, ама той няма да се ожени за тебе. Мъжете не са чак толкова глупави да си обесват на врата жени, които питат хората какво да направят с живота си.



Тема Re: въпрос, мили хора [re: Aлиca.]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано21.08.12 19:49



Е, ама и ти. Тя си пита от любопитство и за да сподели за него и да се намира на приказка пак за него, щото й е интересна само тази тема сега. Иначе от това, което ще кажем, тя ще приеме само това, което подкрепя нейното мнение и желание. Не приемай нещата буквално.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: въпрос, мили хора [re: yatobekasi]  
Автор won (cool)
Публикувано21.08.12 20:18



А пусни картите, де! Неговата карта и синастрия.
Не за първи път питаш тук подобно нещо.

Ето твоята карта от предищната тема:



Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 21.08.12 20:22.



Тема Re: въпрос, мили хора [re: Amelia Pond]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.08.12 21:00



Ми като е толкова любопитна, мога да и предложа да прочете тази тема:



Аз бях впечатлена, когато попаднах на нея. Дори мислех да я пускам на карибката, ама тя нещо се покри и не отговаря на питанките ми в нейната тема.

Истина ли е, че реално съществуват такива хм, овци, като бившата приятелка на автора? /с извинение към автора, че му ползвам личното стори за нагледен материал/



Тема Re: въпрос, мили хора [re: Aлиca.]  
Автор Faithnews ()
Публикувано21.08.12 21:23



Лисо, не съм против астрологията, само от време на време съм против хората, които я експлоатират.

По повод 'уникалния' ти довод с пуснатия линк, да те светна, че ако някой иска да направи нещо, той или тя ще си намери повод винаги - например че другия обича кюфтетата с лук.
Там по-надолу много добре са му казали на автора - че хороскопът е бил само повода за нежеланието на овцата да продължи връзката си. Просто е много по-удобно да обвиниш нещо, отколкото да кажеш право куме в очи нещата, че не искаш повече да се търкаш в другия.

Ако искаш да бъдеш с някого каквото и да ти кажат астролози, магьосници, врачки или професори, сексолози и разните му научни като теб, нищо не може да те спре. Ще чуеш само това, което те интересува.



Тема Re: въпрос, мили хора [re: Aлиca.]  
Автор Faithnews ()
Публикувано21.08.12 21:29



В отговор на:

Мъжете не са чак толкова глупави да си обесват на врата жени, които питат хората какво да направят с живота си.




Напротив, напротив, мъжете искат да бъдат полезни и какво по-добро от една 'слаба' жена, която никога не знае какво да прави.
Но ти предполагам си еманципатка и едва ли ще ме разбереш. И понеже знаеш какво да правиш със живота си, си живееш сама, нали?!



Тема Re: въпрос, мили хора [re: Faithnews]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.08.12 22:50



Ходи да питаш в клуба на разведените на какви жени искат да бъдат полезни мъжете, и пак заповядай с теорийките си от женски списания.



Уон, ти трай ся!


п.п. повърнах се да допълня, че твърдението ти е напълно валидно за креватно гушкане. Но момата едва ли пита дали ще омачкат чаршафите с младежа. За целта не и трябва хороскоп - къса пола, деколте и пърхащи мигли вършат идеална работа.

Редактирано от Aлиca. на 21.08.12 22:56.



Тема Re: въпрос, мили хора [re: Aлиca.]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано21.08.12 23:05



Малко си като черна станция. Предпочитам да надценя някого, отколкото да го подценя, така че не ми се коментира някаква тема на неизвестен автор.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: въпрос, мили хора [re: Aлиca.]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано21.08.12 23:09



къса пола, деколте и пърхащи мигли вършат идеална работа.


Това изобщо не е нужно да е вярно. Може при него да вървят очила, библиотека или кецки и скейт.... или.... знам ли. Бтв за това астрологията може и да нацели нещо. Както и да е - ти си по-възрастна жена, а тя е младо момиче, което си пуска тема за синастрия във форум по астрология - повече от нормално и често срещано. И като види нови мнения, ще почне да ги чете, за да види нещо по темата си, а не празни приказки, така че, нека се оттеглим с тоя флуд. Да назидаваш някого на 20 е най-неблагодарната работа, която можеш да си намериш.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go

Редактирано от Amelia Pond на 21.08.12 23:10.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.