Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:56 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема въпрос, мили хора  
Автор yatobekasi (в полет)
Публикувано21.08.12 14:30



Здравейте, Съфорумции. Гложди ме едно въпросче, и понеже не ъсм особено компетентна искам да с едопитам до Вас:) Запознах се наскоро с едно момче, с което усетих чувство и привличане, което не съм усещала до сега. Може ли д ами кажете евентуална връзка м/у нас дали е потенциална. Родена съм 19.03.1988 09:25 - София....той - 02.12.1981 София..не съм сигурна за часа обаче Много ще съм благодарна за мнение, макар и скромни :) Мерсииииии :) :) :) и ХУбав ден!



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: yatobekasi]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.08.12 19:19



Ти познаваш лично този човек, уважаемите съфорумци - не.
И си готова да повярваш на един чертеж и 5 кила общи уклончиви приказки, вместо на очите си, ушите си и ума си най-вече?



Евентуалната връзка м/у вас най-много да стигне до леглото, ама той няма да се ожени за тебе. Мъжете не са чак толкова глупави да си обесват на врата жени, които питат хората какво да направят с живота си.



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: Aлиca.]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано21.08.12 19:49



Е, ама и ти. Тя си пита от любопитство и за да сподели за него и да се намира на приказка пак за него, щото й е интересна само тази тема сега. Иначе от това, което ще кажем, тя ще приеме само това, което подкрепя нейното мнение и желание. Не приемай нещата буквално.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: yatobekasi]  
Автор won (cool)
Публикувано21.08.12 20:18



А пусни картите, де! Неговата карта и синастрия.
Не за първи път питаш тук подобно нещо.

Ето твоята карта от предищната тема:



Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 21.08.12 20:22.



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: Amelia Pond]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.08.12 21:00



Ми като е толкова любопитна, мога да и предложа да прочете тази тема:



Аз бях впечатлена, когато попаднах на нея. Дори мислех да я пускам на карибката, ама тя нещо се покри и не отговаря на питанките ми в нейната тема.

Истина ли е, че реално съществуват такива хм, овци, като бившата приятелка на автора? /с извинение към автора, че му ползвам личното стори за нагледен материал/



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: Aлиca.]  
Автор Faithnews ()
Публикувано21.08.12 21:23



Лисо, не съм против астрологията, само от време на време съм против хората, които я експлоатират.

По повод 'уникалния' ти довод с пуснатия линк, да те светна, че ако някой иска да направи нещо, той или тя ще си намери повод винаги - например че другия обича кюфтетата с лук.
Там по-надолу много добре са му казали на автора - че хороскопът е бил само повода за нежеланието на овцата да продължи връзката си. Просто е много по-удобно да обвиниш нещо, отколкото да кажеш право куме в очи нещата, че не искаш повече да се търкаш в другия.

Ако искаш да бъдеш с някого каквото и да ти кажат астролози, магьосници, врачки или професори, сексолози и разните му научни като теб, нищо не може да те спре. Ще чуеш само това, което те интересува.



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: Aлиca.]  
Автор Faithnews ()
Публикувано21.08.12 21:29



В отговор на:

Мъжете не са чак толкова глупави да си обесват на врата жени, които питат хората какво да направят с живота си.




Напротив, напротив, мъжете искат да бъдат полезни и какво по-добро от една 'слаба' жена, която никога не знае какво да прави.
Но ти предполагам си еманципатка и едва ли ще ме разбереш. И понеже знаеш какво да правиш със живота си, си живееш сама, нали?!



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: Faithnews]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.08.12 22:50



Ходи да питаш в клуба на разведените на какви жени искат да бъдат полезни мъжете, и пак заповядай с теорийките си от женски списания.



Уон, ти трай ся!


п.п. повърнах се да допълня, че твърдението ти е напълно валидно за креватно гушкане. Но момата едва ли пита дали ще омачкат чаршафите с младежа. За целта не и трябва хороскоп - къса пола, деколте и пърхащи мигли вършат идеална работа.

Редактирано от Aлиca. на 21.08.12 22:56.



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: Aлиca.]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано21.08.12 23:05



Малко си като черна станция. Предпочитам да надценя някого, отколкото да го подценя, така че не ми се коментира някаква тема на неизвестен автор.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: Aлиca.]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано21.08.12 23:09



къса пола, деколте и пърхащи мигли вършат идеална работа.


Това изобщо не е нужно да е вярно. Може при него да вървят очила, библиотека или кецки и скейт.... или.... знам ли. Бтв за това астрологията може и да нацели нещо. Както и да е - ти си по-възрастна жена, а тя е младо момиче, което си пуска тема за синастрия във форум по астрология - повече от нормално и често срещано. И като види нови мнения, ще почне да ги чете, за да види нещо по темата си, а не празни приказки, така че, нека се оттеглим с тоя флуд. Да назидаваш някого на 20 е най-неблагодарната работа, която можеш да си намериш.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go

Редактирано от Amelia Pond на 21.08.12 23:10.



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: won]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано21.08.12 23:11



Стрелец й е на ДЦ





My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: won]  
Автор yatobekasi (в полет)
Публикувано22.08.12 10:07



http://astrosite.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=6277.0;attach=17913;image това е неговата карта, won :) на 02.12.1981г. е в София, но не съм сигурна за часа :( ще се радвам, на мнение:) а това е на синастрията : http://www.astrotheme.com/synastry_chart.php Писала съм, че е роден в 12:00 на обяд, защото не знам час.


Редактирано от yatobekasi на 22.08.12 10:12.



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: yatobekasi]  
Автор won (cool)
Публикувано22.08.12 14:40



Нищо не си направила, нищо не се отваря!
Имаш преглед на постига си преди да го пуснеш тука, пробвай дали ти се отварят линковете или виждаш изображенията.
Свърши си твоята работа, че да има какво да гледаме ние.

Growing old is mandatory; growing up is optional.


Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: won]  
Автор yatobekasi (в полет)
Публикувано22.08.12 14:53



моята


неговата
синастрия
композит

Редактирано от yatobekasi на 22.08.12 16:42.



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: yatobekasi]  
Автор yatobekasi (в полет)
Публикувано22.08.12 16:43



Ето, качих ги най-накрая се справих :) ще чакам мнения





Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: Amelia Pond]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано22.08.12 16:43



Млъквам, млъквам.
Тя, гледанката била за 30 годишен мъж стрелец, сега обърнах внимание.





Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: yatobekasi]  
Автор rigel3 ()
Публикувано23.08.12 00:08



Не ти препоръчвам (дълготрайна) връзка. Интегрален показател на напрежението във връзката: -6.93, т.е. голямо напрежение.



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: rigel3]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано23.08.12 01:12



Как го изчисли без неговия час?



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: rigel3]  
Автор yatobekasi (в полет)
Публикувано23.08.12 08:08



няма ли нещо положително? сравнявайте аспектите от неговият натал и моят имаме доста сходни неща. Синастрията не е многообнадеждаваща, но пък композита не е толкова зле, но аз не разбираммноого. Впечатленията които оставя е, че е много спокоен у равновесен човек, до момента не сме имали проблеми вкомуникация ине съм усещала напрежение на нитоедно ниво..но пак е ранод а се каже де.





Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: yatobekasi]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано23.08.12 09:00



Скъпичка, аз съм пълен лаик в материята, но определено с един сантим пред тебе.
В композита си имаш 4 квадратури, 2 от тях в Тау-квадрат - брилянтен!

Отделно и встрани от чертежа мога да ти "погадая" на мъже, еле пък Стрелци, но тук ми шъткат нещо наборките ти.
Нямаш шансове не заради астроблабланиците, а заради подхода към хевентуалната връзка.

Абе, колко добре познаваш този мъж и той необвързан ли е изобщо в пълния смисъл на думата?

п.п. ако си глътнала вече въдичката и си проектираш некви филми в главата за светлото бъдеще, темата ти определено не е за тук.



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: Aлиca.]  
Автор yatobekasi (в полет)
Публикувано23.08.12 10:13



Какъв ми е подхода..Към връзката? Нямам връзка. Какво значение има дали е обвързан или не, в крайна сметка за теб май всичко се изчерпа още по в началото...с всички тия астроблабланици. Не виждам смисъл да пиша подробности, ако за теб всичко това е някъв Филм в главата ми, който ти се струва безмислен. не знам как определи, че ми е филм и изобщо как определи какъв ми е подходя, спрямо това, че попитах някакви въпроси...мотивациите ми, които са подорени от чист интерес. Не съм кон с капаци. И всеки има право да каже мнението си. ако ти е толкова досадно, както съдя по начина който пишеш, не се чувствай длъжен/а да влизаш във Филма ми.



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: yatobekasi]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано23.08.12 11:14



Какво значение има дали е обвързан или не

ОГРОМНО!

"И всеки има право да каже мнението си."



Тъй, де - пускаш тема, търпиш сЕкакви включвания. ти си на зор, четящите - не.



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: Aлиca.]  
Автор yatobekasi (в полет)
Публикувано23.08.12 11:22



не е обвързан. и? събираш само инфо, поне кажи нещо обратно.



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: yatobekasi]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано23.08.12 19:22



Мен ми изглежда прилично. Стрелец и Риби може да са в квадрат, но са от един тип - променливи подвижни знаци, Юпитер е управител и на двете зодии, има доста общо. Венера и Луна са му в 12ти - домът на Рибите. Неговиата Венера е в Козирог като твоя Марс. И на двамата Марс е земен, и Венера е земна. Не е ясно АС му какъв е, така че дотук... Не виждам нещо свръх пасващо си, но по принцип може да имат идеална синастрия двама души и да се разминат, да не се впечатлят изобщо един от друг, за да стане връзка. А като има напрежение, то поражда приятен гъдел понякога. Опасността е на моменти да не се разбирате и обиждате един на друг поради различен тип житейска философия например.... или начин на изразяване на иначе подобни желания... Та така.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: yatobekasi]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано23.08.12 19:59



Прочитам "мили хора" и си викам: Тая тема не е за мен, ама да хвърля един поглед.


с което усетих чувство ....., което не съм усещала до сега - Не съм се съмнявал, то една Риба ако ако не усети некъде някакво чувство нали няма да е Риба. Но защо от там нататък винаги и става толкова сложно, че не може да се оправи ....



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: Amelia Pond]  
Автор rigel3 ()
Публикувано24.08.12 00:00



Той използва космограмата. Луната не дава голяма разлика за него.



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: yatobekasi]  
Автор rigel3 ()
Публикувано24.08.12 00:06



Не виждам смисъл да гледам синастрията без неговия час. За композита съвсем. По принцип домовете (главно асц) може да дадат + неща, но нямаме неговия час.

Това, че е спокоен и т.н. как го разбра: имате отдавна връзка или само от няколко срещи? Или още не сте стигнали до срещите? Имах предвид по-скоро за дълготрайна връзка не е подходящ. Но нищо не ти пречи да се пробваш и после да разправяш.

Редактирано от rigel3 на 24.08.12 00:15.



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: yatobekasi]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано24.08.12 08:57



Ми щом настояваш, ето ти "обратното":

Влюбена си, но те е страх да не се минеш. Едното пречи на другото.
Избери по-важното за тебе и действай според приоритетите си към настоящия момент.



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: Aлиca.]  
Автор yatobekasi (в полет)
Публикувано24.08.12 10:19



Алиса, не ме е страх д ане се мина. Естествено, ч ене се вода само от това, какво показва синастрията..да не говориме,ч е и половината не я и разбирам. Питах от чисто любопитство. освен тов аимам навика да забравям и едва ли ще се водя от това, какво и къде пише. Беше ми интересно дали има някакви интересни аспекти. Но така или иначе, като гледам накъде са тръгнали нещата, едва ли ще има развитие. Мерси все пак, на всеки, който се включи.



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: yatobekasi]  
Автор won (cool)
Публикувано24.08.12 14:15



Така като гледам картата му, та дори и без домове, въпросът не е ти дали би го избрала, а дали той би те избрал.
Всичките му планети в картата са в рамките на 180 градуса, та не би било зле да се знае къде точно е тази "тежест" -в долната част на карта или в горната, или другаде. Този човек е с тежък характер и големи изисквания - в каква среда ги проявява - това би могло да се предположи, ако се знаеха домовете...или да се разбере просто от срещи с него в различна обстановка.
Това се дължи, според мен, на всичките квадратури към Венера- на Юпитер, Сатурн, Плутон. Венера е на критичният градус на Марс (26 градус на Козирог), също е в съвпад с Южен Лунен възел (ЮЛВ).
Венера в Козирог, а и като вземем предвид конкретното й положение в картата му- това човек, който се съобразява само със себе си и собствените си цели - вероятно това е добре за правене на кариера.
Марсът му, освен квадратура с Нептун, има тригон с Венера- този човек може да бъде опасен и отмъстителен.
Иначе вероятно е чаровен и предизвикателен със Слънце, Меркурий и Уран в Стрелец.

Та така - зависи какво искаш от връзката ви. Ако е "по сметка" - става, но по неговите правила.

Най-добре го опознай в повече ситуации и си събери повече инфомация, която да е полезна за теб.
Това с връзките не става само с астрология...трябва си и контакт!



Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 24.08.12 14:43.



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: won]  
Автор yatobekasi (в полет)
Публикувано24.08.12 14:40



Мерси, won. Не е в никакъв случай по сметка, изобщо дори не съм си и помисляла за това, д ане говориме, че състоянието му не ми е известно. Запознахме се на морето, общи познати. Изкарахме цяла седмица заедно, без крайни интимни отношения. Аз се дръпнах. Може да се каже, че той беше този който търсеше моето внимание и то доста сериозно за тези дни. Не го познавам толкова добре, за д апознавам емоциалността му и характера му. Останх с впечатление, че е спокоен и ведър човек, спрямо отношението му и към мен и към хората около него, даже може би и малко свенлив и стеснителен. Може и всичко да се е изчерпало до контактите ни н аморето, но останах с усещането, че човека проявява сериозен, не смао физически интерес към мен. Просто аз малко се отръпнах тогава..подходя ми беше двусмислен и сигурно с ее объркал за това, какво искам аз. Както и да е....той още е там имаме си контактите, ще видиме ще има ли развитие след това..





Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: yatobekasi]  
Автор won (cool)
Публикувано24.08.12 15:32



Не беше нужно да ми обясняваш, но наистина ти трябва повече информация за този човек, и си я събирай не само тук.


Може пък аз да греша.
Поискай информация от общите ви познати, потърси във "Фейсбук"или собствен сайт, ако има - и тогава реши дали да продължиш.

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: won]  
Автор yatobekasi (в полет)
Публикувано24.08.12 15:38



е да, то това едно на ръка с познатите и т.н. Рабзира се, че не разчитам само на Астрологията. Нали ви казвам..питам от чисто любопитство, инфотото, ако няма д ами пмогне, то поне няма и да ми навреди. затова и писах тук, ако някой види нещо интересно като цяло..това не значи че сляпо ще се водя от това> Ето твоята информация ми беше полезна. Разкри някои неща...това имам предвид. :)

и все пак, ще се радвам, ако разкриеш още някоя пикантийка. Така от всичко изредено до момента, явно по-скоро не е на добре, отколкото обратното. Това си е информация

Редактирано от yatobekasi на 24.08.12 15:38.



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: won]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано24.08.12 17:32



Абе да разпитваш общи познати за човек....рискуваш да проективаш тяхното мнение. Най-добре е човек сам да изгради.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: Amelia Pond]  
Автор yatobekasi (в полет)
Публикувано24.08.12 17:44



ох, аз във форум за астрология ли попаднах или за съвети как да изграждаме взаимоотношения. на мене въпросите ми са в съвсем различна насока. повече говорите за всичко друго но не и за това, което ви питам. Естествено, че ще 'проектират'', ако съм робот и не мога да мисля сама. Ясно и конретно питах за някакви аспекти, никой не е казал, че ше се водя сляпо то това, какво се казва. Искам да се ориентирам единствено и само на астрологични принципи. излиза, че на хората тук им е лесно да говорят и да дават съвети за всичко друго, но не и по астрологичните въпроси. То пък пишман и аз станах, че попитах. Разбвха колко разбирате от отношенията между хората, само дето ми се искаше да поразбера и от астологията, все пак това предполага този форум.Но тук на хората явно с Астрология най-малко им се занимава. Мерси все пак на хората, които си отгооворила в сферата на астрология, доколкото успяха от данните които дадох. мерси.





Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: yatobekasi]  
Автор won (cool)
Публикувано24.08.12 18:18



Поне се научи вече да пускаш карти!


Гледай личните планети в една карта колко са "свободни" или "затормозени".
Ако знаеш нещо и за зодиакалните знаци е от полза - ако не знаеш, си намираш из нета "пищов" по въпроса. Обаче прави и тази връзка:Овен е Марс и първи дом (според класическата астрология), Телец е Венера и втори дом, и т.н. Та "рефренът": "планета-знак-дом" се повтаря непрекъснато и трябва да установиш "колко комфортно" се чувства една планета по дом и знак и "как ще действа там". После гледаш и аспектите й - колкото по-точен -толкова по силно ще действа.
Едана "тема" в картата като се повтори по няколко начина - значи е важна и се проявява. Ето в неговтата карта - Венера по място и аспектите й. Обаче Венера е "ценностната ни система", "взимане" и "даване".

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 24.08.12 18:38.



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: won]  
Автор yatobekasi (в полет)
Публикувано24.08.12 18:33



ахаха, да, доста с епомъчих, докато разбера как се прави това с картите. Тези неща, които ми изреди - с тях съм запозната. Просто не мога да правямного добре връзките и тълкуванията, когато гледам синастрии. По натал съм горе-долу добре. Гледам му картата и аспектите и по-конкретно точно тези притеснителните с Венера. Тия неща много мога да ги гледам, въпросът е, че синастрията не съм добра..т.е. мога да видя еидн аспект и да не разбера, какво значи. Според теб (доколото си спомня) буквално и обуславяйки се само на астрологията и аспектите , потенциално връзка няма да е много успешна. Аз виждам някакви позитивни аспекти м/у нас, ама виж градуси, коллко са точни или не изобщо не разбира. Тия малкки неща, които са съществени. Мога ли да те попитам, според тебе, кой е най-позитивният аспект в синастрията ни и кой най-негативният...нали дококото може да се каже де, с тоя неточен час:(





Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: won]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано24.08.12 20:14



Та, какво за Венерата в Козирог в съвпад с ЮЛВ, казваш?
Как оцветява свалките, флиртовете, влюбванията и сериозните намерения?
А квадратът с Юпитер?



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: yatobekasi]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано24.08.12 20:41



Не те прочетох докрай като хванах началото. Чудесно.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: yatobekasi]  
Автор won (cool)
Публикувано24.08.12 21:34



Ами аз не се занимавам с разглеждането на синастрии, но от позициите на личните ви планети (ти си 1, той е 2) бих отбелязала следното: Слънце1 опозиция Марс 2; Мерк.1квдратура Мерк.2; ЮЛВ1 съвпад Марс 2; Слънце1 секстил Венера 2.
Има някаво привличане и предизвикателство между вас, но ако тази негова Венера е толкова мощна, не виждам ти какъв шанс имаш в тая връзка да изискваш, каквото и да е.
Не мога да кажа нищо повече с моя опит, още по малко дългосрочно.

П.П. С тези карти няма как да разбереш колко са точни аспектите, използвай този калкулатор и за аспектите задай 6 градуса.



Не е много професионално, ама поне ще смята вместо теб.
Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 24.08.12 21:44.



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: Aлиca.]  
Автор won (cool)
Публикувано24.08.12 21:39



И тая Венера в кой знак и дом е? А квадратурата с Юпитер?
Най-общо, за така поставен въпрос, бих ти казала, че това е аспект "Искам всичко!". Ако дадеш потробности за дома и знака ще ти кажа какво иска и от кого го иска. А може и да е "давам всичко".
Знам ли...

Growing old is mandatory; growing up is optional.


Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: won]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано24.08.12 21:44



Венерата е в Козирог. В моята астрокарта, бре. Венера в 11, Юпитер в Овен в 1, СЛВ в 5.

На младежа и домофикацията му липсва. Питах, щото съвпадък в някои неща, та ми стана интересно.

Да допълня за младежа: някъде четох, че в мъжките карти се гледали Венера, Луна и аспектите им за изясняване на мъжките предпочитания към партньорка. Ся, дали важи, вие ще кажете.

Редактирано от Aлиca. на 24.08.12 21:47.



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: Aлиca.]  
Автор won (cool)
Публикувано24.08.12 22:06



Ами Козирог си е практичен и амбициозен, но Венера е в 11 дом - домът на приятелите, групите по интерси и т.н.
Юпитер в 1 дом в Овен - определено трябва да ти се чува думата, да привличаш внимане, "да си в час" с обществените тенденции и нагласи - та дори и да ги разкритикуваш или използваш. Марс на 0 градуса в Козирог те прави също "борец" за някави си твои цели.

Абе ние да му мислим, щото ти "нямаш спирачки" понякога.



П.П.Като те интересува нещо, например: "Венера квадратура Юпитер" пишеш го така в Гугъл ( с кавичките). Или "Венера в 11 дом", "Венера в Козирог". На български не знам дали ще даде резултат, ама на английски дава за всички такива астрологични въпроси - но "на парче".

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 24.08.12 22:16.



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: won]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано24.08.12 22:16



Ама аз съм изчела поне няколко източника с обяснения за планети, аспекти и домове "на парче".
Изкарват ми Венерата в Козирог неква много взискателна и тежкарка.
А Квадратът Венера-Юпитер, малко нещо вейхайвей - гледа да си угажда, ама не мисли какви ще ги забърка.

Закачих се, щото на загадъчният младеж пак такива подредби му показва чертежът. Аз си знам авантюрките и изискванията, ама дали са идентични?





Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: Aлиca.]  
Автор won (cool)
Публикувано24.08.12 22:36



Ами идентични са до "Венера квадратура Юпитер". Венера си е "изискващата", а Юпитер си е разширението, многото. Обаче при теб Юпитер е в Овен и първи дом, значи "ти искаш да бъдеш чута, забелязана, разбрана" от "много хора" (11 дом).

Growing old is mandatory; growing up is optional.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.