Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:01 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: won]  
Автор yatobekasi (в полет)
Публикувано24.08.12 14:40



Мерси, won. Не е в никакъв случай по сметка, изобщо дори не съм си и помисляла за това, д ане говориме, че състоянието му не ми е известно. Запознахме се на морето, общи познати. Изкарахме цяла седмица заедно, без крайни интимни отношения. Аз се дръпнах. Може да се каже, че той беше този който търсеше моето внимание и то доста сериозно за тези дни. Не го познавам толкова добре, за д апознавам емоциалността му и характера му. Останх с впечатление, че е спокоен и ведър човек, спрямо отношението му и към мен и към хората около него, даже може би и малко свенлив и стеснителен. Може и всичко да се е изчерпало до контактите ни н аморето, но останах с усещането, че човека проявява сериозен, не смао физически интерес към мен. Просто аз малко се отръпнах тогава..подходя ми беше двусмислен и сигурно с ее объркал за това, какво искам аз. Както и да е....той още е там имаме си контактите, ще видиме ще има ли развитие след това..





Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: yatobekasi]  
Автор won (cool)
Публикувано24.08.12 15:32



Не беше нужно да ми обясняваш, но наистина ти трябва повече информация за този човек, и си я събирай не само тук.


Може пък аз да греша.
Поискай информация от общите ви познати, потърси във "Фейсбук"или собствен сайт, ако има - и тогава реши дали да продължиш.

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: won]  
Автор yatobekasi (в полет)
Публикувано24.08.12 15:38



е да, то това едно на ръка с познатите и т.н. Рабзира се, че не разчитам само на Астрологията. Нали ви казвам..питам от чисто любопитство, инфотото, ако няма д ами пмогне, то поне няма и да ми навреди. затова и писах тук, ако някой види нещо интересно като цяло..това не значи че сляпо ще се водя от това> Ето твоята информация ми беше полезна. Разкри някои неща...това имам предвид. :)

и все пак, ще се радвам, ако разкриеш още някоя пикантийка. Така от всичко изредено до момента, явно по-скоро не е на добре, отколкото обратното. Това си е информация

Редактирано от yatobekasi на 24.08.12 15:38.



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: won]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано24.08.12 17:32



Абе да разпитваш общи познати за човек....рискуваш да проективаш тяхното мнение. Най-добре е човек сам да изгради.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: Amelia Pond]  
Автор yatobekasi (в полет)
Публикувано24.08.12 17:44



ох, аз във форум за астрология ли попаднах или за съвети как да изграждаме взаимоотношения. на мене въпросите ми са в съвсем различна насока. повече говорите за всичко друго но не и за това, което ви питам. Естествено, че ще 'проектират'', ако съм робот и не мога да мисля сама. Ясно и конретно питах за някакви аспекти, никой не е казал, че ше се водя сляпо то това, какво се казва. Искам да се ориентирам единствено и само на астрологични принципи. излиза, че на хората тук им е лесно да говорят и да дават съвети за всичко друго, но не и по астрологичните въпроси. То пък пишман и аз станах, че попитах. Разбвха колко разбирате от отношенията между хората, само дето ми се искаше да поразбера и от астологията, все пак това предполага този форум.Но тук на хората явно с Астрология най-малко им се занимава. Мерси все пак на хората, които си отгооворила в сферата на астрология, доколкото успяха от данните които дадох. мерси.





Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: yatobekasi]  
Автор won (cool)
Публикувано24.08.12 18:18



Поне се научи вече да пускаш карти!


Гледай личните планети в една карта колко са "свободни" или "затормозени".
Ако знаеш нещо и за зодиакалните знаци е от полза - ако не знаеш, си намираш из нета "пищов" по въпроса. Обаче прави и тази връзка:Овен е Марс и първи дом (според класическата астрология), Телец е Венера и втори дом, и т.н. Та "рефренът": "планета-знак-дом" се повтаря непрекъснато и трябва да установиш "колко комфортно" се чувства една планета по дом и знак и "как ще действа там". После гледаш и аспектите й - колкото по-точен -толкова по силно ще действа.
Едана "тема" в картата като се повтори по няколко начина - значи е важна и се проявява. Ето в неговтата карта - Венера по място и аспектите й. Обаче Венера е "ценностната ни система", "взимане" и "даване".

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 24.08.12 18:38.



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: won]  
Автор yatobekasi (в полет)
Публикувано24.08.12 18:33



ахаха, да, доста с епомъчих, докато разбера как се прави това с картите. Тези неща, които ми изреди - с тях съм запозната. Просто не мога да правямного добре връзките и тълкуванията, когато гледам синастрии. По натал съм горе-долу добре. Гледам му картата и аспектите и по-конкретно точно тези притеснителните с Венера. Тия неща много мога да ги гледам, въпросът е, че синастрията не съм добра..т.е. мога да видя еидн аспект и да не разбера, какво значи. Според теб (доколото си спомня) буквално и обуславяйки се само на астрологията и аспектите , потенциално връзка няма да е много успешна. Аз виждам някакви позитивни аспекти м/у нас, ама виж градуси, коллко са точни или не изобщо не разбира. Тия малкки неща, които са съществени. Мога ли да те попитам, според тебе, кой е най-позитивният аспект в синастрията ни и кой най-негативният...нали дококото може да се каже де, с тоя неточен час:(





Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: won]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано24.08.12 20:14



Та, какво за Венерата в Козирог в съвпад с ЮЛВ, казваш?
Как оцветява свалките, флиртовете, влюбванията и сериозните намерения?
А квадратът с Юпитер?



Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: yatobekasi]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано24.08.12 20:41



Не те прочетох докрай като хванах началото. Чудесно.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: въпрос, мили хоранови [re: yatobekasi]  
Автор won (cool)
Публикувано24.08.12 21:34



Ами аз не се занимавам с разглеждането на синастрии, но от позициите на личните ви планети (ти си 1, той е 2) бих отбелязала следното: Слънце1 опозиция Марс 2; Мерк.1квдратура Мерк.2; ЮЛВ1 съвпад Марс 2; Слънце1 секстил Венера 2.
Има някаво привличане и предизвикателство между вас, но ако тази негова Венера е толкова мощна, не виждам ти какъв шанс имаш в тая връзка да изискваш, каквото и да е.
Не мога да кажа нищо повече с моя опит, още по малко дългосрочно.

П.П. С тези карти няма как да разбереш колко са точни аспектите, използвай този калкулатор и за аспектите задай 6 градуса.



Не е много професионално, ама поне ще смята вместо теб.
Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 24.08.12 21:44.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.