Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:07 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хорър  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано01.08.12 11:43



Здравейте, здравейте. Какво хубаво време да се обесиш. Искате ли да ми направите хорар дали няма да си тегля въжето идните три месеца? Другият вариант е да скачам на въже и да си свиркам - "или-или". Желаещи?



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Хорър [re: Amelia Pond]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано01.08.12 12:11



Добра дегизировка....



Казвам и без хорар... Няма да го теглиш.
Имаш добро чувство за съхранение. Това с въжето е много лесно, а кой иска да покаже такава слабохарактерност... Ти???... Не мисля.
Кой ще може занапред да оцени натрупаното до момента/лични качества и знания/...?В крайна сметка това е важно.
Каква по-добра възможност от тази, която дава самото излизане от дупката, в която сме се /са ни/ навряли?

Давай хорара...
Какво ти казват звездите? Аз ще си тегля ли въжето до няколко дни, ако така продължава...?



Тема Re: Хорър [re: Valery 72]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано01.08.12 13:46



И аз се опасявам, че няма да го тегля. Но казват - винаги има надежда да изненадаш себе си.



Ти мисля, че на някой друг ще му теглиш въжето



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Хорър [re: Amelia Pond]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано01.08.12 15:18



Всичко ще е ок. Не мисля...Знам.



Преди ми беше по-лесно да го правя - поне мисловно...Вече не мога...Дори на моменти ми е мъчно. Сега е по-трудно.



Тема Re: Хорър [re: Valery 72]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано01.08.12 16:52



Между другото и на мен ми е по-трудно. С възрастта характерът ми омеква

да му се не види.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Хорър [re: Amelia Pond]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано02.08.12 00:53



Ха-ха-ха- ха

- Здравейте, здравейте! - Ха,-ха-ха!
- Здравей и на теб! Нас ни викат хора и сме разумното население на тази планета - Ти от коя галактика си ? - Опс.. - ама гледай си в краката като слизаш от тази чиния, че ще се убиеш бей.
А и да питам вие що с чинии летите, нямате ли си самолети? - Не! - Бедничките!
И я чакай бе извънземния, видя ни и веднага реши, че искаш да се бесиш! Чак такива идиоти ли изглеждаме, вие па на вашата планета да не сте всичките с с по четири висши...

Искате ли да ми направите хорар? – Ние, като хора естествено, че и хорари правиме, налага се понякога, нали иначе нямаше да сме хора. Ама те тези неща така на открито и в градинките не се правят...
- Шегувам се ей!
Ти ли си Ху, какви са тез глупости дето разправяш, а ?



Тема Re: Хорър [re: lvony333]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано02.08.12 02:37



Защо глупости? Според мен заслужава внимание мултифункционалността на едно въже.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Хорърнови [re: Amelia Pond]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано02.08.12 18:06



От хилядите му функционалности, защо точно пък за тази се сети?



Тема Re: Хорър [re: lvony333]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано02.08.12 18:23



За скачането ли?

Иначе Чехов ми помогна с една реплика на Войницки: "В такова време е хубаво да се обесиш."

По принцип аз обичам такъв тип изразни средства, но ни най-малко не ги употребявам мелодраматично. По-скоро ирония, в краен случай сарказъм.
Има ли лошо?



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Хорърнови [re: lvony333]  
Автор won (cool)
Публикувано02.08.12 22:41



Ама това нашата ли Ху е?!


Аз я чакам да се появи да ми каже какво му е станало на онзи младеж в Аурора, Колорадо (дето и е набор, с разлика от 1 градус в положението на Слънцето), та така е превъртял!
От положението на Луната му ще да идва проблема - така си го обяснявам аз, ама не ще да е най-доброто обяснение. Все пак не знаем нищо за родителите му.
Струва ми се, че и избора на специалност в университета не е случаен - neuroscience. Тази специалност не обединява ли професиите на двамата му родители - медицинска сестра и компютърен специалист?

Нещо компенсира той - някаква липса на внимание, да бъде оценен ...или знам ли какво...

П.П. Ху, дръж се на земята!

Growing old is mandatory; growing up is optional.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.