Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:53 01.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема За скорпионите и смъртта  
Автор out of space ()
Публикувано02.07.12 14:21



Здравейте! Нямаше да дойда тук,ако вчера не ми се беше случило да срещна една стара позната,родена под знака на Скорпиона. От известно време съм се дистанцирала от общуване с познати и непознати

... и това като че ли донякъде ме е направило безчувствена и безразлична,аз така се прецених. Не бях виждала тази жена от януари тази година,за мен тя беше пример на силен дух и сила. Когато я видях,едва я познах. Не беше същата. Тя искаше да говори с някой и избра мен. Първите й думи бяха "Умрях,умрях,вече не съм сред живите!" Аз просто мълчах и не знаех какво да кажа,после веднага се сетих в какви настроения изпадат Скорпионите,когато имат проблеми,имам поне още 2 познати от този знак,които също имат склонност към драматизиране и фатализъм. Аз по принцип бях в полутранс,защото медитирам всеки ден или поне се опитвам...изслушах й изповедта един час - тя говореше,аз само слушах. Понякога не слушах,но се учудих,че не изпитвам съчувствие към нейните мъки и ....тя само изреждаше някакви изрази от типа на тези: изоставиха ме,нямам на кой да разчитам, мъжът,с който има връзка й изневерил, нямала деца, сестра й я мразела, целия свят е черен и тя не иска повече да живее, иска да умре и да направи така,че тялото й да не бъде намерено от никой никъде. Абсолютни негативи слушах през цялото време, но изобщо не усетих напрежение в себе си или яд, просто я слушах и се чудех защо не й съчувствам.Все едно,че слушах непознат човек. Преди време такива разговори не само,че щяха да ме ядосат,ами направо щях да се депресирам за доста време. По едно време тя спря и очакваше да й кажа нещо и аз й казах да не се отчайва,все пак този свят е такъв и няма да стане по-добър. Голяма част от хората са такива и няма да се променят. Бях толкова спокойна,все едно си говоря с нея за нещо съвсем нормално. Никакви емоции, после я погледнах за първи път и й казах,че небето е много хубаво. Тя се разплака и каза,че не може да живе сама. Аз й казах,че по-добре човек да е сам,за да медитира ...изобщо не знам как й казах тези неща,все едно някой друг говореше вместо мен. Иначе съм свикнала с този скорпионски фатализъм и знам,че няма да трае дълго.... всичко е временно...особено емоциите. Накрая тя ми каза да забравя този разговор...хахахахах....и да й простя,ако ме е обидила с нещо. Добре,че не участвах емоционално,защото едва ли щях да забравя всичко толкова бързо.

А през нощта сънувах един малко стряскащ сън и се чудех кой ще срещна през деня. Сънувах един мъж,който си беше нацист по убеждение,с татуирани пречупени кръстове, държеше се заплашително и т.н. Но на мен нищо не ми направи де :))) Понякога сънувам големи измислици и глупости - за това мога да се ядосвам много.

Та,скорпионски работи...може и вие да споделите ваш опит с депресирани скорпиони

Редактирано от out of space на 02.07.12 14:29.



Тема Re: За скорпионите и смъртта [re: out of space]  
Автор Poyзичka ()
Публикувано02.07.12 17:19



с интерес ще следя темата, имайки предвид, че съм дъщеря на двама скорпиона и темата може много да ми помогне за оцеляването ми между тях



Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.

Тема Re: [re: out of space]  
Автор иливap (Counselor)
Публикувано02.07.12 17:33



А, аз опит с депресирани Скорпиони имам малко. Вярно изпадат в някакви дебри на тъга и самосъжаление и просто протягат "ръце" към мен да ги спася (имам едни такива 2 Скорпиона, които са ми добри приятелчета и като потънат в скорпионската депресия - тичат при мен за помощ).

Но с ядосани имам повечко опит. Много отмъстителни, ей! Какви интриги забъркват - най-интригантски настроените хора, които познавам (в реала), са Скорпиони. Всъщност и тримата (мога и поименно, ама не тук

) човека, с които съм имала по-траен конфликт (отново за реала говоря, виртуалните познанства са друго), са Скорпиони.

Иначе общото ми впечатление за тази зодия е, че много бързо минават от едната крайност на емоционалния диапазон в другата. Изобщо ... при мен няма неутрално със Скорпионите. Или се харесваме (по-редкия случай), или ще си извадим очите (по-честия).

Дир ми изяде B-то на ника Виливар, та временно ще е така. :)

Тема Re: За скорпионите и смъртта [re: out of space]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано02.07.12 23:41



Може емоционално да заякваш, или да узряваш или да повишаваш емоц. си интелигентност, де да знам психологически дали е правилно като терминология и кое точно е.
Не си толкоз податлива и не приемаш всички емоционални боклуци дет ти се предлагат. Започваш да не приличаш баш на риба. Ако скорпиона е по-висш така да се каже, ще си вземе поука повече да не те товари с такива емоционални боклуци и дори самият той, за свое добро може да спре или ограничи до минимум правенето им. Ако не е ще си потърси друго кошче. Геройска постъпка за една риба

- да откаже да приеме кофти емоции от Скорпион!
Май добре ти се отразява медитацията!



Тема Re: За скорпионите и смъртта [re: lvony333]  
Автор out of space ()
Публикувано03.07.12 09:24



Преполагам,че и с другите зодии съм така вече...но понеже тя ме улучи така след дълго необщуване и затова не съм реагирала като Риба ...един астролог ми беше казал,че по-скоро съм Водолей, въпреки,че съм си родена баш в рибешкия период, планетите показвали друго...незнам...все тая...медитацията наистина е добро нещо - препоръчвам я на всички зодии!



Тема Re: [re: иливap]  
Автор out of space ()
Публикувано03.07.12 09:28



Иначе общото ми впечатление за тази зодия е, че много бързо минават от едната крайност на емоционалния диапазон в другата.

Да,наистина има нещо такова,мисля,че във всеки скорпион малко или много крайностите са като подправка някаква в техния живот,иначе няма да им е интересно



Редактирано от out of space на 03.07.12 09:28.



Тема Re: За скорпионите и смъртта [re: Poyзичka]  
Автор out of space ()
Публикувано03.07.12 09:30



незнам скорпионите като родители какви са...а ти какъв знак си? :))



Тема Re: За скорпионите и смъртта [re: out of space]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано03.07.12 13:10



Сигурно е добро нещо медитацията, ам аз и без нея съм си непукист та остава и да медитирам, до къде ще се докарам така....



Като иска някой да ми развали на мен настроението, първо го карам да обещае, че ще ми изтанцува нещо или ще ми изпее песен. Ако не иска прав му път...
Така е то, в крайна сметка, нали е много тъжен, ми поне една балада да изпее.

Редактирано от lvony333 на 03.07.12 13:17.



Тема Re: За скорпионите и смъртта [re: out of space]  
Автор Poyзичka ()
Публикувано04.07.12 01:29



овен и хич не е лесно...

Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.


Тема Re: [re: иливap]  
Автор Poyзичka ()
Публикувано04.07.12 01:34



напълно подкрепям последното изречение, на мен една трета скорпионка шефка какъв номер ми врътна гаднярски свят ми се зави, жалко, че не знаех, че да заведеш дело имало давност, така щях да я съдя, че пришки да й излязат /законът бе на моя страна/

после разбрах май, че претърпяла операции, врътнаха и номер й на нея и я изгониха / та се чувствам долу/горе отмъстена

супер несправедливо беше

Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.