Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:41 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Асцендент и първи дом [re: won]  
Автор evrika ()
Публикувано22.06.12 21:52



Да се пробвам ли и аз да си дам данните? Моля Айвъни и Роузи, които са ме виждали на живо на сбирките на клуба да не участват, по-скоро предизвикателството е за уон, Валери и доктор Кой

ако някоя от тях иска да ме "разпознае"



Тема Re: Асцендент и първи дом [re: evrika]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано22.06.12 22:51



Ами давай, де, разпознава ми се.



..rude & not ginger...


Тема Re: Асцендент и първи дом [re: lvony333]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано22.06.12 22:55



Хм...

Ще кажа после. А не искаш ли да кажеш за всяка снимка на какъв астро типаж ти напомня? Вече първата разбрахме, че я свързваш с влияние на Дева (АС)?

..rude & not ginger...


Тема Re: Асцендент и първи дом [re: Valery 72]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано22.06.12 23:25



Ще чакам. И мен ме хваща въртележката, но за неща, които са ми забавни, все намирам време.



..rude & not ginger...


Тема Re: Асцендент и първи дом [re: Doctor Who]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано22.06.12 23:40



Вече първата разбрахме, че я свързваш с влияние на Дева ? – Не, по принцип не свързам първото момиче с асц. Дева, поне не с точно чист асц. Дева. Влиянието на чист асц. Дева може да се види само ако и Меркурий е в Дева и асц. е чист. Помислих така защото се опитвам да намеся и четвъртодомно малко водно влияние, а също и огнено и други.

Асц. Дева го свързвам с по издължено и стройно тяло и тъмна коса изчистено излчване и други разни.., дефакто от всички снимки които си дала, най-силно на представата ми за асц. дева отговаря момичето точно от т. 6. за него още ми се струва, че има и оптимистично –огнено някакво излъчване, кат че от слънце Слънце може би. Но гледай сега, не винаги може да познае по една снимка, защото има и други фактори. Живото излъчване на човек по принцип може супер много да се различава от на снимка.
Сега казвам само за двете 1-ви и 6-ти номер, щото ги посочих в предишния пост. Иначе и друго, така е трудно.

Например вземи някакъв асцендент, но с един Уран баш на него, и зависимост де, но може да направи така, че човек да придобие много-повече Водолейско излъчване отколкото асц Водолей...



Тема Re: Асцендент и първи дом [re: lvony333]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано22.06.12 23:46



За момичето от т. 6 позна. Тя е Стрелец с АС Дева. Т.е. и Валери също позна за нея. И не съм аз, да уточня.

Значи момичето от т. 1 казваш Дева + Рак + огън някакъв?

Иначе, да, сложно е. Но не е ли забавно?

Особено като видя, че ти се получават предположенията? А ако не ти се познава за другите, постни ти някоя снимка - може на полуизвестна личност, а аз ще обещая, че няма да търся в гугъл.
Иначе съм напълно съгласна, че наживо е едно, на снимка друго. Въобще снимките са едно нещо като нищо. Или нищо като нещо исках да кажа?!

..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 22.06.12 23:48.



Тема Re: [re: Valery 72]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано22.06.12 23:52



Според мен за външния вид играят роля Асцендент и Слънце. Но ако има стелиум на лични планети в друг знак, това също ще се прояви много отчетливо.

За Лъвските Слънца например знам, че се разпознават по бижутата, доволно "накичени" - аз не нося такива. Обичат да носят жълто, оранжево - аз не нося такива цветове. Но че имат горда осанка, излъчват самочувствие и самоувереност - това е вярно.



Рибешките асценденти са ми много "хлъзгави" за точно разпознаване. И моят е такъв и май се разпознава най-вече по очите. А именно - очите ми като че хипнотизират хората или директно ги плашат със силата на погледа, половината приковават поглед като опиянени, другата половина просто не издържат погледа ми и свеждат очи.

Като цветово предпочитание за облекло - доближавам се повече до асц ми, отколкото до слънчевия знак, а именно зелено и синьо.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: Асцендент и първи дом [re: Poyзичka]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано23.06.12 00:05



Ами Роузи, аз като ти гледам картата, пък си мисля, че си минаваш за хубава, особено ако се барнеш (имам предвид нагласиш). Нека виждалите те да потвърдят.



Иначе ще се аргументирам - аз зодия Овен на външен вид много ги харесвам, Рибите също дават дълбочина, Слънцето дава Лъвско, достолепно, Венера освежава и омекотява, а Меркурий игривост.

..rude & not ginger...


Тема Re: [re: Doctor Who]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано23.06.12 00:07



Сега се сетих, че Венерата ми прави опозиция с Асц. Та и тя добавя нещо към мешаната скара.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: [re: Bиливap]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано23.06.12 00:07



АС, Слънце...а Луна? Луната особено за жени също си личи, мисля.

..rude & not ginger...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.