Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:03 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Алтаир 4нови [re: petkuvoevoda]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано12.06.12 12:45



Няколко за кефал изглеждащи настръхнали, като мухите за булдо, но искам да са с една идея по-обемни. За опит за риболов с едно плуващо мини-сбиролино вместо булдо. Ще опитам, че не съм ловил така. Други няколко ще се пробвам да видим дали мога да ги докарам да изглеждат като нимфички и 2, най-моного три тройки за блестни, да видя ще ли има ефект. - До общо 10 куки да се съберат.
Изключително рядко връзвам мухи и варианта с цял скалп не ми иглежда добър за толкова бройки.
Аз ще искам от един мухар, но може евентуално да е заминал някъде извън БГ за по-дълго време. - Ако много случайно е станало нещо такова, ще ти пиша бележка да даваш

- Щото иначе мерне ли ме се петал пред очите ...



Тема Re: Алтаир 4нови [re: lvony333]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано12.06.12 13:35



губиш грижа - кажи после как е минал експеримента



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Алтаир 4нови [re: petkuvoevoda]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано12.06.12 23:20



Вери тенкю за предложената помощ, няма да се наложи.


- Моя човек си е тук и ще даде всички необходими матряли, а и още други дето не ги знам, но аз протестирах, защото с тях ще ми се усложни работа... Аз по-прости, лесни и изчистени модели си представях.

Ти си запален по този риболов и може и да го познаваш, че едно време ходеше много по състезания. В клипчето на линка, с дългата коса.





Тема Re: Алтаир 4нови [re: lvony333]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано13.06.12 12:28



Не го позвнавам лично, но знам кой е - много добър риболовец от по- старата генерация мухари.



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Алтаир 4нови [re: petkuvoevoda]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано13.06.12 14:47



Да, той от едно време запален такъв.

Предположих, че го знаеш защото много от запалените мухари се знаете.
А аз съм аматьор - рибаря рядко, когато мога, но на спиниг. Рибаленето е голям антистрес терапия, за градски чеда и особенно за хора с вода в картата.
Не ти знам хороскопа, но гарантирам 100%, че Луната или Венерата ти е водна, а ако случайно не са обаче със сигурност има нещо друго което силно обвързва поне една от двете с вода.

Редактирано от lvony333 на 13.06.12 14:48.



Тема Re: Алтаир 4нови [re: lvony333]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано13.06.12 14:57



Наистина не сме чак толкова много и повечето се знаем. Ако не лично, то от форуми, събори или най-малко имаме общи познати. Моят гуру и учител доста добре се познава с него и ми е разказвал, че наистина е един от корифеите с уникален инстинкт и много опит.
Иначе и аз не си го знам хороскопа.


Роден съм на 5 Април, което ме прави Овен. Само това знам

ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Алтаир 4нови [re: petkuvoevoda]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано14.06.12 09:17



По голям е от мен, познавам го много отдавна, но ми е приятел от 12-13 г. Покрай рибарството естествено. Много съвети съм му искал на теми риболов. Обикновено, като съм намислил нещо за риба съм го питал за мнение. Навремето, когато нямаше интернет ми е давал видеокасетки с филми за риболов и да се уча на техника, той ме е учил да меткам мухарка... давал ми е въдици и разни неща и аз съм му давал. - Преди повече от 10 г. години си бях купил една мухарска макара, но нямах прът, отидох при него да ми каже дали съм се вътрил или е читава, но му я му оставих – „временно” да лови. Скоро го видях и ме пита: помниш ли, че ми даде една макара? Аз го бъзикам : да естествено, аз временно ти я оставих, нали ми я пазиш? Той: Да знаеш тази макара ми носи голям късмет на състезанията, още ловя с нея...
Ходили сме за риба няколко пъти, но не много, че аз съм малко зле с времето. Но е много добър. Има някакъв вроден нюх. Не е от тези рибари, които трупат такъми и правят колекции като за изложби, ходи за риба с максимум 5-6 неща в кутията, все едно предварително знае на какво ще хване. Но и информация има де, къде какво и тнт..




За карта с планетите и тнт. трябва и година и час на раждани – поне приблизителен.
А 5-ти април е близо до март, може и да съм прав.

Редактирано от lvony333 на 14.06.12 09:18.



Тема Re: Алтаир 4нови [re: lvony333]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано14.06.12 18:01



Такава е и философията на флайфишинга като цяло - трябва да четеш реката...Нещо, което се учи цял живот.
Големите риболовци са точно такива - до голямя степен знаят в кой момент, в кой ден, къде точно, на какво и каква точно риба ще се хване.
Имаме си няколко такива в БГ, а твоят познат явно е един от тях.



ФК Дядо Мраз ви поздравява



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.