Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:35 28.04.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Има ли шанс овен да прости  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано02.06.12 19:30



Случвало ми се е да се извиня на овен, но той не показва по никакъв начин, че ми е простил. Уж с половина уста простил, но винаги се усеща някаква неприязън, която продължава години наред и като че ли само чака някой дребен повод за да се озлоби отново. И това е според мен защото не може да прости. Чудя се има ли изобщо шанс.




Тема Re: Има ли шанс овен да прости [re: jensen-110062]  
Автор kotence777 (мама)
Публикувано03.06.12 12:41



Това не е от овена. От другаде идва.Провери дали има нещо водно. Луна или асцендент. Овните не са злопаметни.



Тема Re: Има ли шанс овен да прости [re: kotence777]  
Автор PoyзOтPoзoвo ()
Публикувано03.06.12 15:11



обаче сме много обидчиви, аз имам две добри приятелки, с които не говоря вече от години, твърде много започнаха да си играят с принципите ми и накрая просто ги отписах. Още се чудят какво е станало, но след като не са го усетили - нямам работа повече с тях.


освен ако дълбоко и искрено ми покажат, че са осъзнали, че сам ме оскърбили, но пак не вярвам...
понякога от днес за утре някой за мен спира да съществува, много рядко, но от раз и завинаги



Тема Re: Има ли шанс овен да прости [re: jensen-110062]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано03.06.12 15:17



Принципно типичният овен е агресивен, нетактичен и прям, но не е злопаметен. Често е егоцентричен, но ако ти е приятел, а ти си в нужда, ще ти помогне по всевъзможни начини....Това, че някой е със Слънце в овен обаче, съвсем не значи,че е типичен овен. Ако става въпрос за мъж, погледни къде му е Марс. Виж асцендента и съотв. аспектите на Слънце, Марс и асцендент...Ако е само приятел, погледни 11ти дом. При други взаимоотношения съотв. дом и т.н.



Тема Re: Има ли шанс овен да прости [re: PoyзOтPoзoвo]  
Автор kotence777 (мама)
Публикувано03.06.12 22:24



Роз, ти имаш воден асцендент, и ако си спомням добре луна-плутон съвпад.



Тема Re: Има ли шанс овен да прости [re: kotence777]  
Автор PoyзOтPoзoвo ()
Публикувано03.06.12 22:46



по-скоро много вътрешно приемам нещата и на края на търпението ми отсвирвам завинаги, но познавам и други овни така...



Тема Re: Има ли шанс овен да прости [re: PoyзOтPoзoвo]  
Автор kotence777 (мама)
Публикувано04.06.12 00:06



Роуз, толкова време си в този форум, що не вземеш малко да почетеш астрология?



Тема Re: Има ли шанс овен да прости [re: kotence777]  
Автор PoyзOтPoзoвo ()
Публикувано04.06.12 00:10



чета, но на парче и каквото ме интересува в момента, което се сменя много бързо разбира се



четох сега и за луна-плутон / драмата, моят най-добър приятел

ти от къде четеш ?

Редактирано от PoyзOтPoзoвo на 04.06.12 00:11.



Тема Re: Има ли шанс овен да прости [re: PoyзOтPoзoвo]  
Автор kotence777 (мама)
Публикувано04.06.12 03:58



Роузи, в момента почти не чета. Четенето е основата. Другото е много практика и анализиране на хороскопИ (не единствено личния). Сигурна съм,че ще намериш 1-2 човека които да те интересуват, освен теб и бившият ти. Не,че 1-2 са достатъчни, но са добро начало.
Ники, извинявай че ти оспамих темата.

Редактирано от kotence777 на 04.06.12 04:00.



Тема Re: Има ли шанс овен да прости [re: kotence777]  
Автор PoyзOтPoзoвo ()
Публикувано04.06.12 12:46



хе хе, жалко е, че мислиш, че ме интересуват картите на мен и бившия както и да обобщаваш прибързано, но воля твоя...

преди ходеше на курсове май и за това е питах да ме посъветваш

може би майчинството те изнервя, но тук има достатъчно хора, които знаят, че не съм такава егоцентрична егоистка, каквато би ти харесало да ме изкараш

просто съм срамежлива и личните ми проблеми ги знаят специални за мен хора, а не ги изтипосвам на мегдана тук...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.