Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:19 24.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема а за родените на 15 числонови [re: 13thknight]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано24.07.12 10:46



кво казва нумерологията ? Обещавам да си призная ако нейната преценка съвпада с моята

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Има ли шанс овен да простинови [re: OldWitch]  
Автор MsFire ()
Публикувано24.07.12 17:47



ми нейно право е ако не иска / да не ши допуска, но това не я прави автоматично злобна гаднярка



и ако не иска напълно да ви приеме / да ви гледа сърдито и злобно ли ???

Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.

Тема Re: Има ли шанс овен да простинови [re: MsFire]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано24.07.12 17:52



не бе - ни тя има причина да ни мрази, ни ние нея. Просто се усеща нещо гнило в нея.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Има ли шанс овен да простинови [re: jensen-110062]  
Автор Vanusha (непознат )
Публикувано25.07.12 14:27



Ауу, какви изкази за овена. Чета редовно тук, но точно тази тема ме накара да се регистрирам днес.
Родена съм на 16.04.1975 год. между 11:00 и 12:00. Не разбирам от хороскопи, така че ако някой има желание да обясни що за човек съм по отношение на хороскопа и ми каже какво ми куца, приемам критики! Аз мога само да кажа що за човек съм и нищо няма да спестя. Не съм безгрешна и не мога да кажа, че съм особено добра към всички.
Приятели- малко на които мога да разчитам за всичко, и на които аз ще помогна по всякакъв начин във всичко. Търпя критика от тях, няма да се разсърдя и да ме упрекват, защото им уважавам мнението и са се доказали, че не ми мислят злото. Също мога да им кажа всичко без да се притеснявам, че ще се разсърдят, мога да ги упрекна и т.н.
Познати- ако мога да помогна, с радост ще го направя, ако не мога да помогна- няма да давам съвети на друг човек кое е добро и кое не е за него. Т.е. НЕ СЕ бъркам в чуждите дела, щом нямам отношение! И да вметна, че работата ми е свързана с хора, мога да изслушвам, да комуникирам, да се занимавам с тях, да им свърша работа, дори ми е удоволствие.
Работа- върви ми във всичко с което реша да се захвана, и най важното за мен е, че работата трябва да носи удовлетворение, ако не-не се захващам. Ако не върви поради причини/дразги, неразбирателство, финансови и др/ просто приключвам.
Любов-обичам да давам и да получавам. Ако давам много, а получавам малко се приключва във времето! Или получавам повече, а давам малко/не ми е удоволствие/ не ми е достатъчен кефа! Във времето приключвам и кво, пак овена виновен :)
Когато не съм съгласна с някой си го казвам, от тактичност ще го изслушам, но в никакъв случай няма да отстъпя само за да му угодя, а ако стане нагъл, директно ще го отсвиря! Ако все се спори и има неразбирателство-приключвам, и какво- овена виновен?! Не обичам да ми раздуват локуми 3 дни и 5 часа, или стават нещата или не стават, или ще се разбираме или няма да се разбирам с даден човек. Или ще си въртим мохабед когато сме на маса, а ако мохабеда не върви, по добре да не сядаме на една маса! Та значи когато не искам да слушам празни приказки от някой, т.е. не ми е интересен от никъде погледнато, значи кво да правя с него. После овена пак виновен хаха. Е, не мисля :)
Дребните неща ме дразнят, като сме се разбрали нещо с някой така ще е, въртене и сукане не понасям. Сплетни, клюкарски истории не мога да слушам, мрънкане за едно и също, жалване, фукането на другите кой е по по най, ей такива, абе въобще дребнавостите. Нахалсването от страна на другите също не понасям, тактично им показвам, че не са желани, ако продължават- ставам и аз груба с тях, не съм длъжна да им търпя простотиите!!!
Когато не се срещат интересите ми с отсрещния, просто няма смисъл да спорим кой крив и кой прав, всеки по пътя си!
Та в крайна сметка смея да твърдя, че овена прави това което му харесва, което иска, раздава се за които заслужават, а които не понася- няма нужда въобще да има нещо общо с тях. Всеки сам може да избира с кой да е приятел, познат, гадже и т.н.

Та миличка, най вероятно нямате никви общи интереси. Пила е кафе от учтивост, за старо приятелство и т.н. Не е въпроса за прошка или не :) Ако ти искаш да си приятелка с нея, а тя смята, че нямате нищо общо.... Ако нахалстваш много, просто няма да се занимава с теб и това е! И най важното НЕ ИСКА... пиши я бегала. Това е достатъчно за овена, поне за мен де :) Но в крайна сметка този характер се изгражда с години и мисля, че не при всеки е така.

П.П. Ще ми е интересно, ако някой нещо каже за мен от гледна точка на звездите :)



Тема Re: Има ли шанс овен да простинови [re: Vanusha]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано25.07.12 15:36



Ако искаш си пусни картата тук. Можеш да използваш astro.com например...

И не се впрягай от категоризирането на определен слънчев знак. Напоследък се появиха доста теми с оплаквания от овни, скорпиони и т.н., но това е само начин някай да се оплаче от някой...





Тема Re: Има ли шанс овен да простинови [re: Vanusha]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано25.07.12 16:05



щом аз не я интересувам и тя не ме интересува. Забравила съм я и нямам никаква нужда нито да я виждам нито да я чувам. Търпя много и давам прекалено много шансове на хората за да съм сигурна, че съм направила всичко, което зависи от мен. Ако не стане - аз съм ОК - да се сърдят сами на себе си ако нещо не им изнася.
Ситуацията става по-сложна, когато съм изпитвала чувства (демек към мъже). Тогава от любов става омраза и може да има последици. Но специално тази бивша моя дружка ми е напълно безразлична. Зачеркната е от живота ми и вече дори не ми липсва по никакъв начин. Щатлива съм, че я видях какво представлява.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Има ли шанс овен да простинови [re: OldWitch]  
Автор MsFire ()
Публикувано25.07.12 16:19



наистина не вярвам да е само от овена / аз сама и без бой всичко си казвам...

Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.


Тема Re: Има ли шанс овен да простинови [re: Vanusha]  
Автор MsFire ()
Публикувано25.07.12 16:23



защо не е във фейса това да го лайкна



Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.

Тема Re: Има ли шанс овен да простинови [re: Vanusha]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано27.07.12 13:10



Това нема как да стане не поради причината, че не може, а поради факта, че като не отбираш хич от астрология и няма как да се осъществи в течение на по-дълго време - малко по малко, трябва да стане наведнъж и то да е в подходящ вид за да можеш да го възприемеш. А това е некъв гигантски труд. Тука мисля едва ли ще се намери такъв ентусиаст.

А този израз : Та миличка, най вероятно нямате никви общи интереси. - не е към мен, но ме замисли имаме ли общи интереси с теб и не се сетих за нито един интерес.
Пишеш и: Та в крайна сметка смея да твърдя, че овена прави това което му харесва, което иска, раздава се за които заслужават. - Не само овена и аз така правя (от учтивост).



Затова, ако бързо не се сетиш за поне един общ интерес който да имаме, или пък не ми припомниш с какво си заслужила, не мога да взема отношение....

В случая най-добре е да питаш и да ти пише некой пред който си заслужила, що не питаш такива хора.



Тема Re: Има ли шанс овен да прости [re: lvony333]  
Автор Vanusha (непознат)
Публикувано30.07.12 18:24



Или аз съм сбъркана, че пиша тук или ... вие кажете? Успокоявам момичето по темата, че най вероятно грешката не е в нейния компютър :)
Просто споделих, че овена е краен в изказите си, прям и е верно, че не търпи чуждо мнение, приема, но не търпи, ако не е съгласен става директен, а ако му скачат много, отвръща с повече и от там следва....... на хората им се вижда прекалено директен, дори груб, егоистичен и т.н. Не започва пръв кавга, но и не свършва пръв/това за мен/ и лесно няма да забрави, че са го изнервили. И пак казвам, зависи от характер, среда и др.
А дали ти си такава и правиш каквото искаш, незная, но да си учтива и да правиш каквото искаш са доста противоположни неща :)) в повечето случаи хората говорят едно, а вършат друго /защото така сме устроени, все се влияем от чуждото мнение/. Признай си го :)) Да не се влияеш се изгражда с години и пак не винаги се успява :)
Никой не задължавам и не съм искала някой да взема каквото и да било отношение или да ми разаснява нещо си по отношение на астрологията, казах ако има желание... поради причината, че съзнавам, че е трудоемко, мислех че всичко е на добра воля...
А по отношение да ти дам причина... щом не смяташ, че съм заслужила, просто не би ме отразила :) Явно нещо те е подразнило в писаното или съм станала интересна, незная... Толкова за въпроса ти за общия интерес :)
И дам, такива хора ще питам, благодаря за съвета!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.