Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:22 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Земетресениетонови [re: Valery 72]  
Автор Лaнc Линk тaйният areнт (маймун)
Публикувано10.07.12 18:22



Права си - няма да се съглася с теб


Кръста е символ на християнската вяра, нещо лесно запомнящо се, нещо с което да можеш да се отбележиш - герб, знаме, химн ...

Сам по себе си кръста не носи нищо, няма енергия която поколения вярващи са да вложили в него и тя да се излива върху последователите им. Има последователи в които поколения са вложили бит, манталитет и убеждения и те поддържат кръста като символ на своята вяра.

Същото е с парите - те са символа на вярата, че някой е готов да направи нещо за теб в замяна на това което ти си направил за да се сдобиеш с тях.

--------------------------
Там където свършват всички Надежди ... започва Обеля!

Тема Re: Земетресениетонови [re: rigel3]  
Автор Лaнc Линk тaйният areнт (маймун)
Публикувано10.07.12 18:29



Интерес към момента нямам, защото на база на житейския си опит, логиката която имам и малкото което съм прочел съм се убедил в това, че астрологията е менте.

Бих могъл да проявя интерес към спора и към човек който иска да ме убеди в обратното с логически аргументи - ако те мързи ок, така и така шансовете ти не са големи



--------------------------
Там където свършват всички Надежди ... започва Обеля!

Тема Re: Земетресениетонови [re: Лaнc Линk тaйният ar]  
Автор rigel3 ()
Публикувано11.07.12 09:59



Нямам никакво желание да обяснявам на хора, които даже не са си направили труда да разберат какво отричат. Един известен учен имаше много хубаво определение за тях. Ако случайно решиш да не си като тях, обади се. След като 1 месец обяснявах тук във форума значи не ме мързи. Но явно теб те мързи и предпочиташ само да дрънкаш глупости. Твоя работа.

Редактирано от rigel3 на 11.07.12 15:51.



Тема Re: Земетресениетонови [re: Лaнc Линk тaйният ar]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано11.07.12 11:58



Сам по себе си кръста не носи нищо, няма енергия

Да, той сам по себе си не носи, но предизвиква...Всъщност наблегнах на символ.

Права си - няма да се съглася с теб


Да, знам, но все пак опитах...



Разбирам логиката " Око да види - ръка да пипне" и в нея няма нищо лошо. Само е малко скучна...



Тема Re: Земетресениетонови [re: rigel3]  
Автор Лaнc Линk тaйният areнт (маймун)
Публикувано17.07.12 08:52



Пак отиваш на лични нападки. Факта че съм прочел цяла книга за да се запозная с нещото което отричам е много повече труд от това което 99% от хората правят.

Ако нещо не е вярно и цял живот да четеш книги за него няма да го направи по-вярно, а все ще има някой като теб чел повече, който да твърди, че не си чел достатъчно и за това не си го разбрал.

--------------------------
Там където свършват всички Надежди ... започва Обеля!


Тема Re: Земетресениетонови [re: Лaнc Линk тaйният ar]  
Автор rigel3 ()
Публикувано17.07.12 14:20



Всъщност ти си по личните нападки. И коя е тази книга? Не съм искал да четеш книга! Исках да ми дефинираш това, което отричаш. Колко по-ясно да ти го кажа. В тази книга не пишеше ли какво е това Астрология?? Ако не го пише, в интернет има достатъчно информация. Само не цитирай това от wikipedia, защото го е писал някой като теб, който си няма понятие за какво става дума. Английската версия е по-точно, ама пак не съвсем.



Тема Re: Прогнозата на Силва Дончеванови [re: Valery 72]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано20.07.12 10:14



Дните от 15 до 23 юли 2012г. също са опасни, защото навлизането на Марс във Везни ще активира още веднъж и без това напрегнатото състояние на Уран и Плутон. Този път обаче на върха на тау-квадрата ще е Плутон и опасностите ще са главно от внезапни промени в старата политическата система на някои страни. Засилва се тенденцията към революции, повече военни конфликти, разрушаването на договори, блокиране на определена политика, падане на правителства и режими. При този аспект водеща е агресията и войнствеността.

случилото се в Сарафово.....



Тема Re: Прогнозата на Силва Дончеванови [re: Valery 72]  
Автор rigel3 ()
Публикувано20.07.12 15:52



То специално за Сарафово и друго има, което е водещо.





Тема Re: Прогнозата на Силва Дончеванови [re: rigel3]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано20.07.12 16:16



Казвай...



Ако имаш предвид астрологичен фактор, черната луна ли...?

Редактирано от Valery 72 на 20.07.12 16:23.



Тема Re: Прогнозата на Силва Дончеванови [re: Valery 72]  
Автор rigel3 ()
Публикувано20.07.12 16:27



Не, Нептун и Юпитер. Виж в събитийната карта двамцата какво образуват. Че и СЛВ и Асц-Дсц в добавка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.