Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:05 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Земетресениетонови [re: Лaнc Линk тaйният ar]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано04.07.12 10:37



Така е руснаците имат това оръжие много от отдавна, с него избиха динозаврите, но го замаскираха все едно било природен инцидент – метеорит бил паднал !

- Ха-ха-ха!
Как вярвате на такива плоски лъжи се чудя ?



Тема Re: Земетресениетонови [re: Лaнc Линk тaйният ar]  
Автор rigel3 ()
Публикувано04.07.12 14:01



Беше мисля миналата година темата горе-долу по това време. Не помня името на темата, защото ако си забелязал, тук започне една тема, после вътре в нея има няколко теми, но който търси, намира. Мисля в нея обяснявах за тропическата астрология. Доколкото знам ще излиза и статия на тази тема, така че след време може да прочетеш сбито. За индийската наскоро имаше пуснато няколко минутно филмче за накшатри мисля - те се използвали основно в индийската, не з. знаци. За "конкретика на база" има няколко бази данни с хороскопи на хора. Има и събития към тях.



Тема Re: Земетресениетонови [re: Лaнc Линk тaйният ar]  
Автор rigel3 ()
Публикувано04.07.12 14:08



То ядрените оръжия вече са извесни. Затова се залага на такива, които още не са толкова известни от запада. А че САЩ, Русия, Китай ги имат е ясно. Прочети каква е схемата на обявяване на война - има интересна статия по въпроса. Така си воюват американците от десетилетия - за последно Ирак, Югославия, сега към Сирия са потеглили.



Тема Re: Земетресениетонови [re: Valery 72]  
Автор out of space ()
Публикувано04.07.12 19:27



Зодия Овен ли е Япония?



Къде и какво очаквате?

Земята е място на страдания,така,че тези бедствия са нещо нормално наред с ежедневните човешки проблеми... това не е песимизъм,а реализъм...всеки ще си признае,че е така,колкото и да не иска... и нашата България с този Козирог или Скорпион



Тема Re: Земетресениетонови [re: rigel3]  
Автор Лaнc Линk тaйният areнт (маймун)
Публикувано05.07.12 11:44



САЩ воюват за своите икономически интереси чрез пропаганда, която очерня жертвите им до ниво общественото мнение да позволи открита агресия, след което просто влизат с танковете. Тази им тактика е достатъчно успешна и нямат нуждата да си издават секретните оръжия като ги използват и се правят на неразбрали.

Ядрените оръжия са известни, но историята им е добър пример за развитието на секретни оръжия и колко дълого успяват да останат секретни.

--------------------------
Там където свършват всички Надежди ... започва Обеля!


Тема Re: Земетресениетонови [re: rigel3]  
Автор Лaнc Линk тaйният areнт (маймун)
Публикувано05.07.12 12:01



Преди време гледах филм за Нострадамус - виден астролог и предсказател.
Човека предсказал втората световна и какво ли още не. Разни доста мъглави и хлъзгави предсказания ги тълкуваха като много точно описание на отминали събития.

Да ама филма беше стар и съдържаше предсказанията за непосредственото бъдеще - отровен папа, трета световна, ядрена бомба в Рим и прочее интересни неща, които трябваше да започнат от 1981 (точно определена според подредбата на планетите за която е предсказвал, че ще докара съответените събития).

Гадатели дал Господ, достатъчно много са за да може според теорията на вероятностите някой напълно случайно да налучка достатъчен брой верни предсказания за да стане известен. Особено лесно се прави това, ако даваш мъгливи предсказания. С хороскопите е същото, а те са още по мъгливи.

А тази тема ако ти не можеш да я намериш, за мен ще е още по-трудно.

--------------------------
Там където свършват всички Надежди ... започва Обеля!


Тема Re: Земетресениетонови [re: Лaнc Линk тaйният ar]  
Автор rigel3 ()
Публикувано06.07.12 10:48



Първо и много важно - Нострадамус не е бил астролог. Бил е гадател. Гадаенето е различно от астрологията. И второ - неговите текстове са кодирани, особено в частта с времето. Имаше описани причините за това кодиране. Има различни ключове, но май не са открили точния. Трябва да се използва оригиналния текст очевидно. Да не говорим, че преводите много видоизменят информацията.

"Гадатели дал Господ, достатъчно много са за да може според теорията на вероятностите някой напълно случайно да налучка достатъчен брой верни предсказания за да стане известен."

Тук си много прав! Но такова е търсенето!! На никой от курсовете по астрология не съм чувал някой да е задал въпроса "ЗАЩО" това е така, другото иначе. И никой от преподавателите естествено не обяснява. А обяснение има, при това логическо. Така че това е търсенето, това е и предлагането.

Темата може и да я намеря, но нямам време да я търся. Теб те интересуват нещата, ако наистина е така, ще пуснеш в търсачката и ще ти излезе. Аз трябва да ти събера, сдъвча, смеля и после да ти сложа информацията в устата ли?? Пък ако не ти се търси, значи не ти е достатъчно силно желанието да разбереш това и съответно аз няма смисъл да си губя времето и да ти я намирам.





Тема Re: Земетресениетонови [re: Лaнc Линk тaйният ar]  
Автор rigel3 ()
Публикувано06.07.12 11:01



Тази тактика е ясна за държави с недостатъчно развита икономика и без "демокрация". Другата я използват да ударят, без ЕС да разбере, но тези, които са ги ударили, да знаят.



Тема Re: Земетресениетонови [re: Лaнc Линk тaйният ar]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано09.07.12 11:48



В интерес на истината в първата ми тема - преди около 2 години, задавам точно същите въпроси тук...
За себе си намерих някаква опция да преглеждам и действителното положение на планетите, като взема предвид перцесията, но няма да се изказвам категорично все още, тъй като не съм съвсем уверена в себе си...
Ригел ти е отговорил, но аз ще ти дам и още една гледна точка, в случай, че не се отклоняваме от западната школа и неподвижния зодиак...
Явно в случая говорим и за архетипно знание. Често символите въздействат и не съвсем обяснима- дори може би за теб антилогично...- пример за това е кръстът в християнството. То според мен има и по-добри символи, но на хората им въздейства именно кръстът...Моето обяснение е, че той е събрал в себе си енергията на всякакви човешки емоции много векове...Именно те, а не значението му, му дават силата, която има... Тук не очаквам да се съгласиш, но можеш да помислиш върху това.



Тема Re: Земетресениетонови [re: out of space]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано09.07.12 11:54



Да, Япония е овен. Една от добрите верификации в астрологията е. Когато Уран влезе в овен в Япония стана цунами. В пояснение и към тайния агент, който задава въпрос за перцесията, риби също указва влияние и се полочава внезапността на Уран в овена с добро количество вода от рибите...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.