Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:37 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Защо лъвовете бягат от брак и деца  
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано22.05.12 10:30



И особено от деца. Като че ли трудно се навиват да имат деца мъжете лъвове. Какви са причините за това?
Страх от окови?
Обичат да си сменят жените?
Егоизъм?
Нещо друго?



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: LookingForMySelf]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано22.05.12 11:42



Вероятно знаеш, че освен слънчевия знак за да се направи астропортрет на някого, се взимат предвид и страшно много други неща....
Аз имам някакви наблюдения върху мъже лъвове - баща ми, бившия ми мъж, един от най- добрите ми приятели/вече 23 години/.....Всичките са доста различни...

При мен например големи разочарования от приятелства, са се случвали със зодия близнаци/не в личен план/...Това естествено не значи, че няма да се появи някой читав близнак





Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: LookingForMySelf]  
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано22.05.12 12:22



и аз познавам лъвове с деца, но просто имам усещане, че им е трудно да се решат на брак и деца като цяло. Чудя се дали е от благоразумие (понеже се познават какви са женкари и не искат да разочароват жените) или по-скоро от егоизъм



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: LookingForMySelf]  
Автор Porto (мама)
Публикувано22.05.12 13:04



Вероятно говориш за някой конкретен човек

. Защото аз съм заобиколена от мъже-лъвове (баща ми, мъжа ми, неговия баща, двама първи братовчеди) и всички са прекрасни бащи, обичат да се забавляват с децата си и им отделят доста внимание като измислят какви ли не щуротии и клоунади за да бъдат дечицата щастливи и доволни.

Лъвът е знакът, който се свързва с 5-я дом и децата, така че по-скоро твоят случай е изключение някакво.



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: LookingForMySelf]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано22.05.12 13:04



Чудя се дали е от благоразумие (понеже се познават какви са женкари и не искат да разочароват жените) или по-скоро от егоизъм

Царят на животните е убеден в собственото си величие

Виж, вероятно ти си попаднала на такъв...........



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: LookingForMySelf]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано22.05.12 13:44



Нашата западна, европейска астрология има една доста негативна склонност да обобщава и различни хора да слага под един знаменател на базата на един единстве критерий. Защо даденият човек не иска да се обвързва с брак и деца може да се отговори само въз основа анализа на неговата лична натална карта. Причините могат да бъдат различни.
1. Астрологочески : а) Зловредни планети в 7 и 5 дом, неблагоприятни аспекти или негативни влияния и връзки с планети от 6, 8 или 12 дом.
б) Неблагоприятен за брак и деца планетарен период.
3. Кармични причини - изравняване на кармата от предишен живот, предишни постъпки или пък действия на родителите.
4. Причините могат да са и от психологически характер - отблъскващ семеен модел, страх от неуспех в партньорството, на последно място бих поставила женкарството и егоизма. Като за второто бих поспорила дали е типична черта само за лъвовете. Днес животът предразполага всички нас към тотален егоизъм, без значение от пол и зодиакален знак.



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: Porto]  
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано22.05.12 15:48



именно че могат да са прекрасни бащи, това ми е ясно. Понякога си мисля, че може да са прекалено умни и да съзнават отгорността да имаш деца и семейство и предпочитат да си я спестят вместо да рискуват евентуално да ги разочароват. И понеже не обичат да разочароват хората си знаят, че са обречени на окови до живот ако се задомят и направят деца.

Освен това имам предвид двама лъва, ако се замисля сигурно и за още се сетя.

Струва ми се, че се навиват да имат деца само ако са много влюбени, но половинката им бега и искат си с брак и деца да я вържат за себе си за да са сигурни, че няма да им мърда. Демек - женят и се правят деца в момент на умопомрачениеи с конкретна момента цел, а не защото си умират за брак и за деца.

Просто според мен не са семеен тип зодия.



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: MarlenaSS]  
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано22.05.12 15:57



всяко нещо в рамките на полезната мярка е добро, включително и егоизмът - лично аз нямам нищо против него. Освен това не съм акзала, че само лъвовете са егоистични.
Единият лъв, който имам предвид като че ли го е страх да има деца - женен е вече 7 години и не прави деца на жена си. И си взе възможно най-покорната и непретенциозна жена на света. Преди ми беше гадже - страхотен любовник, но ни веднъж не съм го видяла да се изпразни - като че ли да се застрахова, че няма шанс да направи бебе.
Другият лъв скоро ще чукне 50, но е категоричен, че не иска да се жени. И като че ли за по-сигурно все си избира по стари гаджета от него, разведени и с деца да не би случайно да му поискат деца. Не знам кое толкова ги плаши в децата (всъщност знам от личен опит де ама го разбрах чак после - преди да родя си исках деца като всеки нормален човек).



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: LookingForMySelf]  
Автор won (cool)
Публикувано22.05.12 22:06



Пусни картата на някой от тези Лъвове, може да не е само от слънчевият знак.

Има нещо вярно, че не са най-добрите домошари - твърде малка сцена е това за тях.
Аз съм Лъв по зодиакален знак и си мисля, че няма да съм най-отдадената баба за внучетата си ( а може и да ми е от Асцедента - Стрелец).



Growing old is mandatory; growing up is optional.

Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: LookingForMySelf]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано23.05.12 09:50



Децата са отговорност и струват многа пари. Не всички мъже са готови да се "нагърбят" с тази задача. Страхуват се. И това хич не е свързано със зодиакалния знак. По принцип мъжът няманужда да има деца, за да се чувства щастлив и реализиран. А и клишето за биологическото продължение на рода е женска измислица, за да се върже глупака..(шегувам се)!!

. За мъжете е важно да имат жена до себе си, важно е тя да ги прави доволни щастливи и тя да е доволна и щастлива. Същината на нещата се изразява обаче в това, че женското щастие задължително е свързано с раждането и отглеждането на деца. Без това животът и е опустошен и безмислем. Естествено, че една нещастна и нереализирана жена, ще бъде неприятна и непълноценна съпруга. Именно това е логиката на имането на деца в семейството... А не, че мъжът страстно желаел и копнеел... Няма такова нещо. Естествено за мъжа е да не иска деца. Той иска секс и свирка... Не се заблуждавайте мили женички, че е иначе. Затова някои мъже бягат като дявол от тамян, ако чуят, че някоя е решила да му ражда. Тя си мисли, че голяма еваларка му сторва, щото му ражда или му е родила. Ами, не, Напротив. За него това е само компликация и страничен, често нежелан, ефект на мъжките намерения и желания...

Ако искаш астрологическа интерпретация на проблема все пак дай данните на Лъва, който те интересува, ще надникана и ще ти споделя какво виждам....

Редактирано от MarlenaSS на 23.05.12 09:53.



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: LookingForMySelf]  
Автор varadave ()
Публикувано23.05.12 12:35



Това което си описала е напълно вярно. Разминаването или проявяването на скритите черти при лъвовете се вижда най добре при полярната астрология.
Има много за тази вид астрология в интернета.


ще го преведа но по късно.



Тоест зодиака се разделя на сегменти и в този случай се говори за поляризиране. Например действията и нравите на овена се поляризират от лъва.

Редактирано от varadave на 23.05.12 13:09.



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: MarlenaSS]  
Автор ToЧиЦa_ (член)
Публикувано23.05.12 13:55



не е точно така за мъжете защото поне около мен е пълно с мъже окло 30-те и всички те не са женени..и споделят ,че ако не са децата които в един момент трябва да имат, изобщо дори и нямало да се напъват да се женята и т.н....
значи работата опира все пак не толкова до нужадата от жена, а от нуждата от поколение..



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: MarlenaSS]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано23.05.12 17:42



Една жена може да бъде щастлива без деца, както и има доста мъже, които искат именно и точно дете/деца.

..rude & not ginger...



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: varadave]  
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано23.05.12 18:19



любопитна съм защото немския не ми е най-силния език. Не превеждай всичко, а само есенцията и то като за непросветени на тема астрология - демек простичко и ясно.
И това нежелание за деца как точно зависи от зодията и само при определени зодии ли се проявява, кои и от какво зависи.



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: MarlenaSS]  
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано23.05.12 18:21



явно всеки си е башка, щото вчера точно един мъж ми каза, че е с жена си заради детето - защото иска да е максимално близо до него. Иначе нямал проблем да смени жената - само страхът да не загуби детето го спира.
За протокола - той е зодия Рак





Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: LookingForMySelf]  
Автор varadave ()
Публикувано23.05.12 20:27



ще преведа само важните неща , но исках само да спомена по профила или
нрава на лъва че ги намирам за дръзки, превзети и помпозни. Все искат да покажат размера си

... на любовта и мъжеството им. За това държат на безусловното възхищение.
ДА ...Лъвовете показват привързаност...
, особено към тяхните най ценни креативни части... ако ползват презерватив то той е 100 процента със слънцезащитен фактор 6.



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: Doctor Who]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано23.05.12 22:20



Е, може и да е щастлива, но до една определена възраст. След това драмите и тръшкането стават непоносими. Направо се полудява. Ако въпреки всичко не се получи жените компенсират с правене на кариера, пари, спиритуално развитие, а също и с развиване на мании - към кучета и котки например. Не, не е нормално жена да не иска деца. Това ще да е грешка на природата или ужасно лицемерие.
Разбира се, че има много мъже, които искат да имат деца или по-точно казано нямат нищо против да имат. Но това не е приоритет на мъжкото съществуване и на мъжкия житейски смисъл. И ако жените го разберат на време ще си спестят много глупави и болезнени житейски ситуации и грешки.



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: LookingForMySelf]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано23.05.12 22:24



Това е човек с чувство за отговорност. И не бъди толкова сигурна, че така лесно ще си смени жената. Не казвам, че няма. Но общо взето това което пишеше звучи като класика. "Не мога да я понасям тая крава, ама заради детето.!"...Такива колко съм ги слушала на времето....Глупости!





Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: MarlenaSS]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано23.05.12 23:45



Хората не се делят на мъже и жени. Описваш клишета, с които аз не бих се идентифицирала при това не защото ми липсва някакво познание за себе си, а напротив - защото се познавам твърде добре. В този смисъл деца бих имала само ако мъж, когото обичам безумно много, винаги е искал и аз просто не ми дава сърце да го лиша от тази му мечта. Разбира се, че бих ги обичала. Но ей така заради себе си да родя... изобщо не си го представям.
А мъже има, които ползват сурогатна майка и донорска яйцеклетка и си гледат после желаното и планирано дете сами.

..rude & not ginger...



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: Doctor Who]  
Автор PoyзOтPoзoвo ()
Публикувано24.05.12 01:52



аз примерно от чист егоизъм бих си направила едно, за да видя как ще изглежда, но нежелани бебета, без обичан татко / не правя...

и други неща биха ме карали да се чуствам неосъществена, не точно майчинството



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: LookingForMySelf]  
Автор Porto (мама)
Публикувано24.05.12 08:01



"Понякога си мисля, че може да са прекалено умни и да съзнават отгорността да имаш деца и семейство и предпочитат да си я спестят вместо да рискуват евентуално да ги разочароват. И понеже не обичат да разочароват хората си знаят, че са обречени на окови до живот ако се задомят и направят деца."

Има нещо такова може би. За лъвовете е въпрос на чест и достойнство не просто да създадат семейство, а и да го осигурят с възможно най-доброто. Не пестят време, енергия, сили и средства, грижовни са, щедри и умеят да се раздават до край. И не е само за да не разочароват любимите хора, ами просто такива са им принципите - да имат най-доброто, да са винаги първи, на върха, да получават възхищението и одобрението на близките си. Според мен са много добри родители, казвам го като дете на баща-лъв и жена на мъж-лъв

.
Може би е трудно да се обвържат, но веднъж направят ли го, после се раздават на 100% за семейството си.



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: MarlenaSS]  
Автор Porto (мама)
Публикувано24.05.12 08:07



Всеки човек е малко или много е егоист по отношение на това да продължи гена си и да се възпроизведе, т.е. желанието да има деца е дълбоко заложено. Не познавам мъж, който да е надхвърлил 30-те и да мисли единствено за нагона си, както обобщаваш съвсем повърхностно. Необвързаните мъже над една определена възраст вече пък приемат като фикс-идея не толкова създаването на семейство, колкото създаването именно на дете.



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: LookingForMySelf]  
Автор varadave ()
Публикувано24.05.12 14:35



Основите на полярната астрология са следните...
Важни са 3те основни елементи зодиак, домове и планети.
Зодиака отговаря на въпроса КАК ИЛИ НАчИНА.
Планетите ...КОЙ ИЛИ КАКВО...
Домовете...КЪДЕ ИЛИ МЯСТОТО...
Тези 3 елемента изграждат 4те нива на архетипа на индивида и това са ТЯЛО,РАЗУМ,ДУХ И МЕТАФИЗИКА.
4 нива са разделени на 2 протовоположностти ...поляризиране, които определят
основните прояви на индивида.
1. Естеството на причините за целта,проблема представено от зодията и домовете.
2.Поведението на индивида изразено чрез мислите му, действията и решенията всичко това на фона на планетите в хороскопа.
От огромно значение е къде са разположени 3те елемента дали от горе или от
долу хоризонта т.е става дума за подсъзнанието и съзнанието и дали са те в лявата или дясната страна на хороскопа.
Това са двете основни енергии или типове.

Ян-Tип: идеалисти, амбициозни с по-висок етичен стандарт на живот. Оптимистични, с добри вербални и творчески умения, прекалено нервни с риск към интелектуална арогантност и примитивност.
Крахът на илюзиите и липсата на психическа стабилност ги довежда
да пренебрегват чувствата на околните, освен ако те са краткосрочни и
приятни. "Последователност", често изглежда да е чужда дума за тях. Те не могат да се справят с нуждите на практическия живот и не обичат да се фиксират в дългосрочни планове. Те са тирани и обичат да подтискат.

Ин- сериозни и държат или се борят за самосъхранение и безопасността в живота. Последователи на традицията и семейството. Комплексари и имат склонност към депресии. Липсва им независимост.


Редактирано от varadave на 24.05.12 15:59.



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: Valery 72]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано24.05.12 18:21



големи разочарования от приятелства, са се случвали със зодия близнаци - Напълно е нормално това и така да мислиш, при Сатурн в Близнаци, че и в седми, че и в квадрат със Слънцето и Марс.



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: lvony333]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано24.05.12 19:08



Само че и аз на Близнаци нямам вяра.

..rude & not ginger...



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: lvony333]  
Автор varadave ()
Публикувано24.05.12 19:26



Тази комбинация, която си описал не показва,че тя ще има проблеми с близнаците
като партньори...а показва че проблема е в нея самата.
Тя се доверява прекалено на емоциите и преди да скочи в нови преживявания защото се страхува от разочарование. Тя е или прекалено смела
или мъдра и това я забавя. Гъвкавост и трябва и да не гледа на тръпката като на
убежище.

Редактирано от varadave на 24.05.12 19:36.



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: varadave]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано24.05.12 22:59



До накъде си права, че има проблема и в нея, щото така и се падат планетите, но и не си съвсем права.
Но аз по принцип говорех, не само за близнаците „като партньори...” а въобще и като приятели, познати, въобще като отношения...
И не става дума за това кой е по-добър и кой е по-лош. Просто едни хора притежават едни качества, а други -други.

Тя е или прекалено смела или мъдра и това я забавя. Гъвкавост и трябва и да не гледа на тръпката като на убежище.

Така погледнато проблема е в нея, но само до 50% а останалите50% са на другия. Или пък може никой не е виновен, а просто са различия и защото никой не иска да отстъпи. Обаче нито единия нито другия не е задължен да се променя.
Права си, че за да се разбират трябва промяна, но не си права в това, да казваш, че 100% непременно тя е трябва да се промени. Защото вместо тя да става по-малко мъдра или по-малко отговорна, може близнака да стане повече отговорен стабилен. – Та просто си има разлика и това е.
Образно, един орел за да се разбира с една риба или орела трябва да се научи да плува или рибата да лети, а може друго: и двамата да решат да се променят и да живеят на сушата например, но по принцип няма виновни и никой на никой не е задължен с нещо към другия. – Въпрос на добра воля е или пък чие влияние върху другия ще надделее. Но според мен това ще е по-скоро моментна и временна промяна или надделяване, по някакъв въпрос, например ако работят заедно и трябва да вземат общо решение, но първоначално са били на различни позиции по него.
Но в дългосрочен план хората много малко и бавно се променят, та по-скоро нито едното нито другото.
А тя и няма как да е виновна, че има Сатурн там, който пък ще притеснява в някаква слепен (дори и малка по-често) но в определени моменти по-голяма Слънцето там.



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: Doctor Who]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано24.05.12 23:05



Ако питаш мен и те самите не си вярват много в доста моменти, а когато си повярват установяват, че пък другите са спрели да им вярват...

- Бъзикам се.
Горе-долу се разбирам с тях, щото сме въздушни, но знам, че са си „малко” по-променливи. Но пък нямам такива отношения, че това да ме притеснява.
Но понеже и аз имам Сатурн в близнаци само, че в 11-ти, затова и казвам, да не се чуди защо така.

Редактирано от lvony333 на 24.05.12 23:15.



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: lvony333]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано24.05.12 23:35



Е, то аз с моя Сатурн в Стрелец би трябвало да не понасям себе си



..rude & not ginger...


Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: lvony333]  
Автор varadave ()
Публикувано25.05.12 00:05



Да сега сме двамата в синхрон





Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: Doctor Who]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано25.05.12 14:56



Е, то аз с моя Сатурн в Стрелец би трябвало да не понасям себе си.
Ха-ха-ха

–Защо така мислиш?

Чувал съм за един такъв случай. Гледах по Дискавъри за един, който не си харесваше единия крак. А крака си му беше здрав, видимо му нямаше нищо, изглеждаше си като другия, но човека твърдеше, че точно този крак много му пречи и не може да го понася ... Беше правил няколко опита да си го отреже... накрая все пак успя, замрази го с някакъв химикал дето прави лед и в болницата му го отрязаха, беше много щастлив от това.

Не! Той си е интегриран в теб, част е от същността ти е, няма как да го усещаш за да го почувстваш, за да можеш да определиш понасяш ли го или не... :))
За да определиш, че не понасяш нещо, то обикновено е нещо което не си ти – в някакво противоречие или конфликт с теб е, но след като е част от теб няма как да направиш разликата да го идентифицираш (или поне е трудно)какво е.
Но на теб Сатурн ти е сравнително добра планета, в смисъл - проявява се в по-голяма степен с добрите си страни отколкото с лошите.
Сатурна би ти натоварил Слънцето с например повече дисциплина, известно количество аскетизъм, целенасоченост или някаква амбиция за постигане на нещо, това ще е за сметка на друго..., но няма как да го осъзнаваш и да се сърдиш на себе си за въобще за нещо, защото ти го правиш доброволно, по желание.
Съвсем друго е когато друг човек стоварва очаквания, отговорности изисквания или задължения на теб...



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: varadave]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано25.05.12 15:06



Да сега сме двамата в синхрон - Абсолютно!

Всъщност аз съм в синхрон с всичко и всички, поне до момента в който не видя, че към мен хвърчат бутилки, ножове, вилици и чинии все съм във синхрон ...





Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: lvony333]  
Автор varadave ()
Публикувано25.05.12 15:59







Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: lvony333]  
Автор PoyзOтPoзoвo ()
Публикувано25.05.12 22:12



аз пък си мисля, че квадратите се усещат и ръбят





Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: lvony333]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано28.05.12 11:41



Има логика....Всъщност тези трима близнака, които са били в близкия ми кръг са ме изненадвали с липсата на елементарна лоялност - не само към мен....Иначе си мисля, че съм толерантна към човешките слабости....Съвсем не изключвам възможността, това да е и съвпадение.....





Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: Doctor Who]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано28.05.12 11:42



Значи сме две с предубеждения към близнаците





Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: varadave]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано28.05.12 11:45



Гъвкавост и трябва и да не гледа на тръпката като на
убежище.



Интересно мнение. Ще помисля върху това...Винаги са ме кефили твърдения, които провокират размисъл, независимо дали са верни.





Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: lvony333]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано28.05.12 11:48



До накъде си права, че има проблема и в нея, щото така и се падат планетите, но и не си съвсем права.

Проблемите ще са ми проблеми само в този живот....В следващия май бях съобщила намерението си да се откажа от всички привързаности, а може да си избера и друга планета



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: Valery 72]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано28.05.12 13:31



В следващия май бях съобщила намерението си да се откажа от всички привързаности, а може да си избера и друга планета.


Помисли си първо за избирането на планета. Защото ако другата планета е с по-голяма маса от земната, ще има по-голяма гравитация и ще ти е доста по-трудно. Ако е с маса два пъти по-голяма от земната, ще се чувстваш два пъти по тежка на килограми и два пъти трудно ще ти е придвижването. Ако обаче е по-малка от земята, ще ти е много лесно да ходиш, но ще ти изчезнат мускулите, а костите ще ти изтънеят....
По добре си стой на земята следващите 2-3 живота, пък на четвъртия или петия тогава сменяй планетата. Защо бързаш, че още следващия живот да ходиш некъде ?





Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: Valery 72]  
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано28.05.12 14:36



близнаците на думи са супер готини ама на дела ги нема никакви. То всеки може да е бил нелоялен, но при близнаците проблемът е, че на тях чистосърдечно не им пука.



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: Valery 72]  
Автор PoyзOтPoзoвo ()
Публикувано28.05.12 15:50



три



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: LookingForMySelf]  
Автор PoyзOтPoзoвo ()
Публикувано28.05.12 15:54



а, значи и ти си го усетила и не съм си го внушила





Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: varadave]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано28.05.12 23:13



Варадаве, незнам какво ти е смешно?
Това се нарича магнетизъм, силен магнетизъм, от километри привличам вилици и ножове...


Майтап!



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: lvony333]  
Автор varadave ()
Публикувано29.05.12 07:02



Природата ни е дала четири основни реактиви за топлина, светлина, електричество и магнетизъм... които се появяват само от време на време ...
така че спокойно те са се оттегли пространството





Тема още по ненормалното енови [re: LookingForMySelf]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано10.06.12 18:56



че като предложиш на мъж Лъв да се ожените той почва да те мота с глупости от сорта: Ще видим как ще се развият нещата и бла бла. И това мотане продължава прекалено дълго време за жени, които търсят брак. Даваш му да разебре по всякакви начини, че искаш да се ожениш колкото може по скоро и да продължиш напред, защото за жените възрастта има значение предвид, че раждат деца, но лъвът продължава да се прави на приятно разсеян. И когато накрая ти писне и си намериш друг, готов за женене лъвчо адски много се засяга, търси начин за отмъщение и дори стига до крайности в отмъстителността си.
И не осъзнава, че сам си е виновен за всичко. Самочувствието му е прекалено голямо, мисли се за незаменим и че тази, дето му е предложила брак няма да мърда от него. Уви - често се оказва, че се е заблудил жестоко. И накрая може да се ожени за някое нещастно, мило и покорно девойче и то не защото го обича, а защото има нужда да се чувства спасителят на нуждаещите се и боготворен. Или пък се жени за някоя кучка, която хитро го е излъгала и после след време като го поизползва и му тегли шута и от цялата игра той излиза адски унизен, озлобен и дори комплексиран - да, мисля, че и лъвът може да бъде комплексиран.




Тема Re: още по ненормалното енови [re: jensen-110062]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано19.06.12 23:03



О, да точно така е! Супер наблюдение... Отлично си го обрисувала...
Точно така, жени се за някоя джофра, тъпа, грозна, стара и изобщо да не за пред хора, ама негова 100 процента в кърпа вързана. А после много го е срам от нея чак до там, че даже крие, че е женен... Блъскан с комплекси Лъв. От тия мъже по-страшни няма... Много да внимавате, че образуват психологически проблеми...
Въпросът е все пак като Ти омъсти порядъчно, за това, че не си ги чакала 25 години да благоволи да си изпълнят обещанието и да се ожени и ти обраъува вече споменатите проблеми ... какво аджеба да ги прайш....



Тема Re: още по ненормалното енови [re: MarlenaSS]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано21.06.12 22:52



Не бях се сблъсквала с мъж лъв, който крие, че е женен понеже го е срам от жена му. Но ми се струва, че са склонни да се влияят от мнението на околните и приятелите си относно жената до тях. Дори мисля, че са в състояние да зарежат някоя само защото приятелите му не я харесват. Мъжът лъв май има нужда да му се възхищават за всичко, включително и за жена им или гаджето им. Но май не обичат особено да си развяват гаджетата. Ще се държат като сингли и умишлено ще пропуснат да ти кажат, че си имат приятелка. А може и да пропуснат да кажат, че са женени. Но ако живеят с някоя на семейни начала и това се знае, обезателно ще подчертаят, че нямат брак.
Мен лъвовете ме харесват. Мъж лъв ми е казвал как негов приятел се е изказвал за мен, че не ме харесвал и лъвът беше убеден, че е защото не ме познава лично. Не ми беше гадже, въпреки че ме харесваше и за компания и за секс се натискаше. Но все имах чувството, че като излизаме с него гледа да се заврем някъде на по-скътанко. Според мен е за да не му се подиграват приятелите. Което пък е поредния недостатък на лъвовете, защото това поведение е много обидно освен, че за мен това е страх, слабост на характера, свръх зависимост от чуждото мнение... - все лоши неща. И въпреки, че никога няма да ти кажат, че ги е срам от теб, това се усеща някак си и не е гот. От друга страна пък са за съжаление, защото сигурно е много гадно да обичаш човек, от който да се срамуваш. Друг въпрос е, че не съм сигурна изобщо, че лъвовете могат да обичат истински. При тях има собственическо чувство, нужда да покровителстват някой, някой да ги обожава, да зависи от тях....
Но пък имам приятелка, която ходи с лъв доста време и той я размотаваше и и писна накрая, ожени се за друг в друга държава и разгневеният лъв го намери и го преби като всичко беше замислил и планувал така че да не се отбележи в паспорта му че е бил на това място и така успя да се измъкне безнаказано. А едва не уби човека, шиха му главата. Жена му обаче е успяла да види побойника и е разпознала бившия си любим.
Определено им хлопа дъската на тези хора. Оня ден един както ми беше приятел така се наду изведнъж и спря да говори с мен. И то защото казах, че не лижа гъзове, което той го е разбрал като Ти лижеш гъзове. И се разсърди жестоко заради нещо, което съществува само във въображението му. Обясних му най-човешки, но не и не - не вярва. Тия хора май много обичат да си внушават и е много трудно да ги разубедиш, ако изобщо е възможно.




Тема Re: още по ненормалното енови [re: jensen-110062]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано22.06.12 18:14



Всичко което си написала е все едно ми четеш мисълта... Абе, с други думи майната им на педерасткото им лъвско достойнство и и комплексарство.Имам една приятелка, с която момчето-Лъв се отнасяше точно, както описваш. Излиза с нея, но само на кино, да не го видят в тъмното. Като го покани на парти или да го покаже в обществото той все се измъква. Върти я, усуква, изчезва за по няколко месеца не и се обажда. После и обяснява, че бил се влюбил в тая или оная... А иначе ходи при нея да се разпише и най вече да се наплюска. Спорадично, според потребностите. Веднъж в годината се случва да я заведе на някакъв негов купон и даже веднъж отидоха в Испания. Ами тя се разсипа да се хвали, все едно хванала Бога за брадата...И това и остана като светъл спомен. И сега го чака и се надява като се пенсионирала той да се съберял с нея. Кога цъфнал налъмите, разбира се.. Животът и мина. Остана без деца. Може пък и да го дочака..Той междувременно строи къща с друга жена. Ходи с нея по пътешествия.И подозирам, че тайно се е оженил, но понеже тя е 10 г по стара от него и адски дебела и грозна, много ама много го е срам да си признае. Иначе престижна кака - с кариера и ала ала... Абе путьо маринкин е тоа. Има жени мазохистки, дето им цепят басмата на такива и те така виреят и просперират. А приятелката ми междувременно и на антидепресанти беше, и опитва да се самоубие, и опитва да му привлече вниманието за съчувствие - на операция ходи, ръката си чупи, катастрофира, главата си разбива...Поредица от битови злополуки. Което си има своето психологическо обяснение. Но не ми е мъчно за нея. Сама си е виновна. В края на краищата има още 11 зодиакални знака и още поне един милиард здрави читави мъже на земята. Аз лично съм щастлива, че съдата ме спаси( за сега) от лъвските откачалщини .. Беше все пак интересно като натрупан житейски опит....



Тема Re: още по ненормалното енови [re: MarlenaSS]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано24.06.12 11:16



Знаеш ли, разбирам приятелката ти. Лъвовете имат способност да държат една жена с тях без да и дават това, което и трябва. А тя горката влюбена и ако е по-загубена се оставя на манипулациите им. Приятелката ти е за съжаление, ама както казва сама си е виновна.
Имам 2 ма лъва от миналото, в които бях много влюбена, но и двамата с поведението си ми показаха, че не са това, от което имам нужда, защото нямам време за разигравки и детинщини. Аз може да умирам ама заради влюбване живота си няма да опропастя. Та единия лъвчо, явно да не остане по-назад малко след като аз се ожених, се ожени за една азиатка (явно само такава е успял да върже, пък и тия са много мазни и кротки и на всичко готови да се рпеселят в Европа и да се оженят за европеец и на него това му трябва). Те дори не направиха приятелско събиране по случай женитбата си. Вече 7 години той не и прави деца и като гледам няма да и направи, щото уж болен и заумирал от 8 години. Бъзиках го, че се е поболял от мъка по мен. Може и така да е, кой знае. Гледат десетина котки и явно на него това му стига. Още не е отишъл да види семейството и във Филипините - явно не го интересува. Питах го веднъж по нета защо се е оженил и той изчезна без да отговори. Добре че съм имала акъл навремето и си го послушах та се спасих от това чудо. Иначе бях много влюбена и брак даже му предложих (малко като приятелката ти, вече и аз се чудех как да го накарам да живеем заедно щото той живееше в др държава и нямаше как много да сме заедно). Ама той и на брачното предположение не се впечтли и се измъкна както обикновено с увъртаници от сорта: Времето ще покаже. И то показа и май хич не му харесва каквото показа.
В общи линии, който се е опитал мен да ме врътка и прецаква се самопрецаква накрая.




Тема Re: още по ненормалното енови [re: OldWitch]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано26.06.12 10:10



Това с тайландките аз лично го смятам за диагноза. Като видя някой такъв веднага знам какво да си мисля за него. Комплексар с мания за величие. Мощно обрулване в двете крайности. С други думи шизофреник. Радвай се, че си се отървала леко и безболезнено. Цвещичка да запалиш и да благодариш, че Господ те е спасил...А котките ... Това е друго заболяване, но отлично се вписва в първата диагноза...Запълване на емоционален недостиг, зареждане с енергия. Котките са енергийни батерии и зареждат, дори лекуват. Изобщо ясен е тоа. Таи- масажи, котежки батерии, раболепно служене и маймунска благодарност. Егото раздуто и изнесено на пиедестал. Наистина как изпедерастяха днес повечето мъже. И то уж от свестни семейства, с таланти , заложби и перспективи...Но те не са виновни, а времената и педерастките нрави, които се набиват на хората по най брутален начин.
И разбира се, че не иска да има деца с някаква си тайландка. Ами те в никакъв случай няма да приличат на него ни най малко. А това за един комплексиран нарцис с мания за величие е фатално...Какво ще кажат хората! Хаха!





Тема Re: още по ненормалното енови [re: MarlenaSS]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано26.06.12 23:44



хаха, много ме забавляваш

. Лъв ли са най-скапаната зодия според теб или има и по-тежки случаи
Аз съм с асцендент лъв и уж след 30 годишнината си лъв щяла да ми замени оригиналната зодия риби. Това с асцендентите е много странно, защото аз си усещам как се държа като лъв и хората така ме възприемат, но вътрешно съм си риба, само дето това малко хора го разбират. Дори не мога да покажа колко добра дуща съм, държа се тотално различно от това, което чувствам и всъщност дори ми е доста забавно, защото риби и лъв са макс противоположни зодии и като към природната ми рибешка обреченост да остана неразбрана се добави и подвеждащ лъвски маниер и на моменти ми иде да се метна в Дунава.




Тема Re: още по ненормалното енови [re: OldWitch]  
Автор Poyзичka ()
Публикувано26.06.12 23:50



аз пък съм обратно / рибешкият ми асцендент май забаламосва хората, че съм кротка и си мислят, че могат да ми скачат на главата, ама скоро овенката в мен яко ще ги заблъска



Мъдрият се стреми към себепознание, а посредственият – към властта.

Тема Re: още по ненормалното енови [re: OldWitch]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано27.06.12 11:27



Разбира се, че лъв е най-скапаната зодия.... И за жени и за мъже... Това в рамките на шегата. Нека никой не се засяга. Аз лично не признавам такова деление и класифициране на хората по зодиакална принадлежност. Вашна е цялата натална карта.
Дунав е моята вечна река, с която ме свърза някаква необяснима и велика сила. Вече повече от 30 години... Да не би да живееш близо до бреговете...:)?



Тема Re: още по ненормалното енови [re: MarlenaSS]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано27.06.12 23:54



от Видин съм по начало

И след 2 дни пак потеглям натам да ги видя колко са пропаднали там по северозападнала България





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.