Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:47 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: Valery 72]  
Автор PoyзOтPoзoвo ()
Публикувано28.05.12 15:50



три



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: LookingForMySelf]  
Автор PoyзOтPoзoвo ()
Публикувано28.05.12 15:54



а, значи и ти си го усетила и не съм си го внушила





Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: varadave]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано28.05.12 23:13



Варадаве, незнам какво ти е смешно?
Това се нарича магнетизъм, силен магнетизъм, от километри привличам вилици и ножове...


Майтап!



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: lvony333]  
Автор varadave ()
Публикувано29.05.12 07:02



Природата ни е дала четири основни реактиви за топлина, светлина, електричество и магнетизъм... които се появяват само от време на време ...
така че спокойно те са се оттегли пространството





Тема още по ненормалното енови [re: LookingForMySelf]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано10.06.12 18:56



че като предложиш на мъж Лъв да се ожените той почва да те мота с глупости от сорта: Ще видим как ще се развият нещата и бла бла. И това мотане продължава прекалено дълго време за жени, които търсят брак. Даваш му да разебре по всякакви начини, че искаш да се ожениш колкото може по скоро и да продължиш напред, защото за жените възрастта има значение предвид, че раждат деца, но лъвът продължава да се прави на приятно разсеян. И когато накрая ти писне и си намериш друг, готов за женене лъвчо адски много се засяга, търси начин за отмъщение и дори стига до крайности в отмъстителността си.
И не осъзнава, че сам си е виновен за всичко. Самочувствието му е прекалено голямо, мисли се за незаменим и че тази, дето му е предложила брак няма да мърда от него. Уви - често се оказва, че се е заблудил жестоко. И накрая може да се ожени за някое нещастно, мило и покорно девойче и то не защото го обича, а защото има нужда да се чувства спасителят на нуждаещите се и боготворен. Или пък се жени за някоя кучка, която хитро го е излъгала и после след време като го поизползва и му тегли шута и от цялата игра той излиза адски унизен, озлобен и дори комплексиран - да, мисля, че и лъвът може да бъде комплексиран.




Тема Re: още по ненормалното енови [re: jensen-110062]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано19.06.12 23:03



О, да точно така е! Супер наблюдение... Отлично си го обрисувала...
Точно така, жени се за някоя джофра, тъпа, грозна, стара и изобщо да не за пред хора, ама негова 100 процента в кърпа вързана. А после много го е срам от нея чак до там, че даже крие, че е женен... Блъскан с комплекси Лъв. От тия мъже по-страшни няма... Много да внимавате, че образуват психологически проблеми...
Въпросът е все пак като Ти омъсти порядъчно, за това, че не си ги чакала 25 години да благоволи да си изпълнят обещанието и да се ожени и ти обраъува вече споменатите проблеми ... какво аджеба да ги прайш....



Тема Re: още по ненормалното енови [re: MarlenaSS]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано21.06.12 22:52



Не бях се сблъсквала с мъж лъв, който крие, че е женен понеже го е срам от жена му. Но ми се струва, че са склонни да се влияят от мнението на околните и приятелите си относно жената до тях. Дори мисля, че са в състояние да зарежат някоя само защото приятелите му не я харесват. Мъжът лъв май има нужда да му се възхищават за всичко, включително и за жена им или гаджето им. Но май не обичат особено да си развяват гаджетата. Ще се държат като сингли и умишлено ще пропуснат да ти кажат, че си имат приятелка. А може и да пропуснат да кажат, че са женени. Но ако живеят с някоя на семейни начала и това се знае, обезателно ще подчертаят, че нямат брак.
Мен лъвовете ме харесват. Мъж лъв ми е казвал как негов приятел се е изказвал за мен, че не ме харесвал и лъвът беше убеден, че е защото не ме познава лично. Не ми беше гадже, въпреки че ме харесваше и за компания и за секс се натискаше. Но все имах чувството, че като излизаме с него гледа да се заврем някъде на по-скътанко. Според мен е за да не му се подиграват приятелите. Което пък е поредния недостатък на лъвовете, защото това поведение е много обидно освен, че за мен това е страх, слабост на характера, свръх зависимост от чуждото мнение... - все лоши неща. И въпреки, че никога няма да ти кажат, че ги е срам от теб, това се усеща някак си и не е гот. От друга страна пък са за съжаление, защото сигурно е много гадно да обичаш човек, от който да се срамуваш. Друг въпрос е, че не съм сигурна изобщо, че лъвовете могат да обичат истински. При тях има собственическо чувство, нужда да покровителстват някой, някой да ги обожава, да зависи от тях....
Но пък имам приятелка, която ходи с лъв доста време и той я размотаваше и и писна накрая, ожени се за друг в друга държава и разгневеният лъв го намери и го преби като всичко беше замислил и планувал така че да не се отбележи в паспорта му че е бил на това място и така успя да се измъкне безнаказано. А едва не уби човека, шиха му главата. Жена му обаче е успяла да види побойника и е разпознала бившия си любим.
Определено им хлопа дъската на тези хора. Оня ден един както ми беше приятел така се наду изведнъж и спря да говори с мен. И то защото казах, че не лижа гъзове, което той го е разбрал като Ти лижеш гъзове. И се разсърди жестоко заради нещо, което съществува само във въображението му. Обясних му най-човешки, но не и не - не вярва. Тия хора май много обичат да си внушават и е много трудно да ги разубедиш, ако изобщо е възможно.




Тема Re: още по ненормалното енови [re: jensen-110062]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано22.06.12 18:14



Всичко което си написала е все едно ми четеш мисълта... Абе, с други думи майната им на педерасткото им лъвско достойнство и и комплексарство.Имам една приятелка, с която момчето-Лъв се отнасяше точно, както описваш. Излиза с нея, но само на кино, да не го видят в тъмното. Като го покани на парти или да го покаже в обществото той все се измъква. Върти я, усуква, изчезва за по няколко месеца не и се обажда. После и обяснява, че бил се влюбил в тая или оная... А иначе ходи при нея да се разпише и най вече да се наплюска. Спорадично, според потребностите. Веднъж в годината се случва да я заведе на някакъв негов купон и даже веднъж отидоха в Испания. Ами тя се разсипа да се хвали, все едно хванала Бога за брадата...И това и остана като светъл спомен. И сега го чака и се надява като се пенсионирала той да се съберял с нея. Кога цъфнал налъмите, разбира се.. Животът и мина. Остана без деца. Може пък и да го дочака..Той междувременно строи къща с друга жена. Ходи с нея по пътешествия.И подозирам, че тайно се е оженил, но понеже тя е 10 г по стара от него и адски дебела и грозна, много ама много го е срам да си признае. Иначе престижна кака - с кариера и ала ала... Абе путьо маринкин е тоа. Има жени мазохистки, дето им цепят басмата на такива и те така виреят и просперират. А приятелката ми междувременно и на антидепресанти беше, и опитва да се самоубие, и опитва да му привлече вниманието за съчувствие - на операция ходи, ръката си чупи, катастрофира, главата си разбива...Поредица от битови злополуки. Което си има своето психологическо обяснение. Но не ми е мъчно за нея. Сама си е виновна. В края на краищата има още 11 зодиакални знака и още поне един милиард здрави читави мъже на земята. Аз лично съм щастлива, че съдата ме спаси( за сега) от лъвските откачалщини .. Беше все пак интересно като натрупан житейски опит....



Тема Re: още по ненормалното енови [re: MarlenaSS]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано24.06.12 11:16



Знаеш ли, разбирам приятелката ти. Лъвовете имат способност да държат една жена с тях без да и дават това, което и трябва. А тя горката влюбена и ако е по-загубена се оставя на манипулациите им. Приятелката ти е за съжаление, ама както казва сама си е виновна.
Имам 2 ма лъва от миналото, в които бях много влюбена, но и двамата с поведението си ми показаха, че не са това, от което имам нужда, защото нямам време за разигравки и детинщини. Аз може да умирам ама заради влюбване живота си няма да опропастя. Та единия лъвчо, явно да не остане по-назад малко след като аз се ожених, се ожени за една азиатка (явно само такава е успял да върже, пък и тия са много мазни и кротки и на всичко готови да се рпеселят в Европа и да се оженят за европеец и на него това му трябва). Те дори не направиха приятелско събиране по случай женитбата си. Вече 7 години той не и прави деца и като гледам няма да и направи, щото уж болен и заумирал от 8 години. Бъзиках го, че се е поболял от мъка по мен. Може и така да е, кой знае. Гледат десетина котки и явно на него това му стига. Още не е отишъл да види семейството и във Филипините - явно не го интересува. Питах го веднъж по нета защо се е оженил и той изчезна без да отговори. Добре че съм имала акъл навремето и си го послушах та се спасих от това чудо. Иначе бях много влюбена и брак даже му предложих (малко като приятелката ти, вече и аз се чудех как да го накарам да живеем заедно щото той живееше в др държава и нямаше как много да сме заедно). Ама той и на брачното предположение не се впечтли и се измъкна както обикновено с увъртаници от сорта: Времето ще покаже. И то показа и май хич не му харесва каквото показа.
В общи линии, който се е опитал мен да ме врътка и прецаква се самопрецаква накрая.




Тема Re: още по ненормалното енови [re: OldWitch]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано26.06.12 10:10



Това с тайландките аз лично го смятам за диагноза. Като видя някой такъв веднага знам какво да си мисля за него. Комплексар с мания за величие. Мощно обрулване в двете крайности. С други думи шизофреник. Радвай се, че си се отървала леко и безболезнено. Цвещичка да запалиш и да благодариш, че Господ те е спасил...А котките ... Това е друго заболяване, но отлично се вписва в първата диагноза...Запълване на емоционален недостиг, зареждане с енергия. Котките са енергийни батерии и зареждат, дори лекуват. Изобщо ясен е тоа. Таи- масажи, котежки батерии, раболепно служене и маймунска благодарност. Егото раздуто и изнесено на пиедестал. Наистина как изпедерастяха днес повечето мъже. И то уж от свестни семейства, с таланти , заложби и перспективи...Но те не са виновни, а времената и педерастките нрави, които се набиват на хората по най брутален начин.
И разбира се, че не иска да има деца с някаква си тайландка. Ами те в никакъв случай няма да приличат на него ни най малко. А това за един комплексиран нарцис с мания за величие е фатално...Какво ще кажат хората! Хаха!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.