Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:10 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: Doctor Who]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано25.05.12 14:56



Е, то аз с моя Сатурн в Стрелец би трябвало да не понасям себе си.
Ха-ха-ха

–Защо така мислиш?

Чувал съм за един такъв случай. Гледах по Дискавъри за един, който не си харесваше единия крак. А крака си му беше здрав, видимо му нямаше нищо, изглеждаше си като другия, но човека твърдеше, че точно този крак много му пречи и не може да го понася ... Беше правил няколко опита да си го отреже... накрая все пак успя, замрази го с някакъв химикал дето прави лед и в болницата му го отрязаха, беше много щастлив от това.

Не! Той си е интегриран в теб, част е от същността ти е, няма как да го усещаш за да го почувстваш, за да можеш да определиш понасяш ли го или не... :))
За да определиш, че не понасяш нещо, то обикновено е нещо което не си ти – в някакво противоречие или конфликт с теб е, но след като е част от теб няма как да направиш разликата да го идентифицираш (или поне е трудно)какво е.
Но на теб Сатурн ти е сравнително добра планета, в смисъл - проявява се в по-голяма степен с добрите си страни отколкото с лошите.
Сатурна би ти натоварил Слънцето с например повече дисциплина, известно количество аскетизъм, целенасоченост или някаква амбиция за постигане на нещо, това ще е за сметка на друго..., но няма как да го осъзнаваш и да се сърдиш на себе си за въобще за нещо, защото ти го правиш доброволно, по желание.
Съвсем друго е когато друг човек стоварва очаквания, отговорности изисквания или задължения на теб...



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: varadave]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано25.05.12 15:06



Да сега сме двамата в синхрон - Абсолютно!

Всъщност аз съм в синхрон с всичко и всички, поне до момента в който не видя, че към мен хвърчат бутилки, ножове, вилици и чинии все съм във синхрон ...





Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: lvony333]  
Автор varadave ()
Публикувано25.05.12 15:59







Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: lvony333]  
Автор PoyзOтPoзoвo ()
Публикувано25.05.12 22:12



аз пък си мисля, че квадратите се усещат и ръбят





Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: lvony333]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано28.05.12 11:41



Има логика....Всъщност тези трима близнака, които са били в близкия ми кръг са ме изненадвали с липсата на елементарна лоялност - не само към мен....Иначе си мисля, че съм толерантна към човешките слабости....Съвсем не изключвам възможността, това да е и съвпадение.....





Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: Doctor Who]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано28.05.12 11:42



Значи сме две с предубеждения към близнаците





Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: varadave]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано28.05.12 11:45



Гъвкавост и трябва и да не гледа на тръпката като на
убежище.



Интересно мнение. Ще помисля върху това...Винаги са ме кефили твърдения, които провокират размисъл, независимо дали са верни.





Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: lvony333]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано28.05.12 11:48



До накъде си права, че има проблема и в нея, щото така и се падат планетите, но и не си съвсем права.

Проблемите ще са ми проблеми само в този живот....В следващия май бях съобщила намерението си да се откажа от всички привързаности, а може да си избера и друга планета



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: Valery 72]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано28.05.12 13:31



В следващия май бях съобщила намерението си да се откажа от всички привързаности, а може да си избера и друга планета.


Помисли си първо за избирането на планета. Защото ако другата планета е с по-голяма маса от земната, ще има по-голяма гравитация и ще ти е доста по-трудно. Ако е с маса два пъти по-голяма от земната, ще се чувстваш два пъти по тежка на килограми и два пъти трудно ще ти е придвижването. Ако обаче е по-малка от земята, ще ти е много лесно да ходиш, но ще ти изчезнат мускулите, а костите ще ти изтънеят....
По добре си стой на земята следващите 2-3 живота, пък на четвъртия или петия тогава сменяй планетата. Защо бързаш, че още следващия живот да ходиш некъде ?





Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и децанови [re: Valery 72]  
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано28.05.12 14:36



близнаците на думи са супер готини ама на дела ги нема никакви. То всеки може да е бил нелоялен, но при близнаците проблемът е, че на тях чистосърдечно не им пука.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.