Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:00 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и деца [re: LookingForMySelf]  
Автор varadave ()
Публикувано23.05.12 12:35



Това което си описала е напълно вярно. Разминаването или проявяването на скритите черти при лъвовете се вижда най добре при полярната астрология.
Има много за тази вид астрология в интернета.


ще го преведа но по късно.



Тоест зодиака се разделя на сегменти и в този случай се говори за поляризиране. Например действията и нравите на овена се поляризират от лъва.

Редактирано от varadave на 23.05.12 13:09.



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и деца [re: MarlenaSS]  
Автор ToЧиЦa_ (член)
Публикувано23.05.12 13:55



не е точно така за мъжете защото поне около мен е пълно с мъже окло 30-те и всички те не са женени..и споделят ,че ако не са децата които в един момент трябва да имат, изобщо дори и нямало да се напъват да се женята и т.н....
значи работата опира все пак не толкова до нужадата от жена, а от нуждата от поколение..



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и деца [re: MarlenaSS]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано23.05.12 17:42



Една жена може да бъде щастлива без деца, както и има доста мъже, които искат именно и точно дете/деца.

..rude & not ginger...



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и деца [re: varadave]  
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано23.05.12 18:19



любопитна съм защото немския не ми е най-силния език. Не превеждай всичко, а само есенцията и то като за непросветени на тема астрология - демек простичко и ясно.
И това нежелание за деца как точно зависи от зодията и само при определени зодии ли се проявява, кои и от какво зависи.



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и деца [re: MarlenaSS]  
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано23.05.12 18:21



явно всеки си е башка, щото вчера точно един мъж ми каза, че е с жена си заради детето - защото иска да е максимално близо до него. Иначе нямал проблем да смени жената - само страхът да не загуби детето го спира.
За протокола - той е зодия Рак





Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и деца [re: LookingForMySelf]  
Автор varadave ()
Публикувано23.05.12 20:27



ще преведа само важните неща , но исках само да спомена по профила или
нрава на лъва че ги намирам за дръзки, превзети и помпозни. Все искат да покажат размера си

... на любовта и мъжеството им. За това държат на безусловното възхищение.
ДА ...Лъвовете показват привързаност...
, особено към тяхните най ценни креативни части... ако ползват презерватив то той е 100 процента със слънцезащитен фактор 6.



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и деца [re: Doctor Who]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано23.05.12 22:20



Е, може и да е щастлива, но до една определена възраст. След това драмите и тръшкането стават непоносими. Направо се полудява. Ако въпреки всичко не се получи жените компенсират с правене на кариера, пари, спиритуално развитие, а също и с развиване на мании - към кучета и котки например. Не, не е нормално жена да не иска деца. Това ще да е грешка на природата или ужасно лицемерие.
Разбира се, че има много мъже, които искат да имат деца или по-точно казано нямат нищо против да имат. Но това не е приоритет на мъжкото съществуване и на мъжкия житейски смисъл. И ако жените го разберат на време ще си спестят много глупави и болезнени житейски ситуации и грешки.



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и деца [re: LookingForMySelf]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано23.05.12 22:24



Това е човек с чувство за отговорност. И не бъди толкова сигурна, че така лесно ще си смени жената. Не казвам, че няма. Но общо взето това което пишеше звучи като класика. "Не мога да я понасям тая крава, ама заради детето.!"...Такива колко съм ги слушала на времето....Глупости!





Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и деца [re: MarlenaSS]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано23.05.12 23:45



Хората не се делят на мъже и жени. Описваш клишета, с които аз не бих се идентифицирала при това не защото ми липсва някакво познание за себе си, а напротив - защото се познавам твърде добре. В този смисъл деца бих имала само ако мъж, когото обичам безумно много, винаги е искал и аз просто не ми дава сърце да го лиша от тази му мечта. Разбира се, че бих ги обичала. Но ей така заради себе си да родя... изобщо не си го представям.
А мъже има, които ползват сурогатна майка и донорска яйцеклетка и си гледат после желаното и планирано дете сами.

..rude & not ginger...



Тема Re: Защо лъвовете бягат от брак и деца [re: Doctor Who]  
Автор PoyзOтPoзoвo ()
Публикувано24.05.12 01:52



аз примерно от чист егоизъм бих си направила едно, за да видя как ще изглежда, но нежелани бебета, без обичан татко / не правя...

и други неща биха ме карали да се чуствам неосъществена, не точно майчинството




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.