Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:38 18.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Затъмнения и ролята в предказателната астрологиянови  
Автор Cleo78 (минаващ)
Публикувано20.04.12 16:09



Здравейте,

От години се интересувам от астрология, но от близо 2 год почти бях позарязала нещата. Ето, че сега пак ме влече и мисля да се отбивам честичко в клуба



Гледайки си прогнозата за годината виждам, че в Солара за 2012-2013 Слънцето е в опозиция с Лунното затъмнение на 28.11. - орбис 1 гр. Някой знае ли къде бих могла да прочета малко повече по случая? Струпаха ми се доста проблеми и направо ме хвана страх от този аспект.

Приятен ден и благодаря предварително!

Редактирано от Cleo78 на 20.04.12 16:12.



Тема Re: Затъмнения и ролята в предказателната астрологиянови [re: Cleo78]  
Автор won (cool)
Публикувано20.04.12 18:04



Темата ще бъде интересна и за мен, защото не знам много.
Имало значение, ако в градуса на затъмнението имаш натална планета или лунен възел. (също важи и за мидпойните)

Ще дам линк към градусите на затъмненията в периода 2006-2014, може някой да е си спомни как му е повлияло дадено затъмнение в личен план.



Growing old is mandatory; growing up is optional.

Тема Re:нови [re: won]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано20.04.12 19:07



Хехе!

Лунно затъмнение в съвпад с натална Венера = официално предложение за брак (неофициалното беше по-рано).

Иначе тази и следващите години също ме чакат интересни съвпади с ъгли и лични планети и ... ще видим.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: Затъмнения и ролята в предказателната астрологиянови [re: Cleo78]  
Автор won (cool)
Публикувано21.04.12 11:48



Ето още нещо по темата - днес го открих




Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 21.04.12 12:03.



Тема Re:нови [re: won]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано21.04.12 18:34



Много интересно написано, да.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: [re: Bиливap]  
Автор won (cool)
Публикувано22.04.12 14:04



Обаче ми се вижда много орбиса от плюс/минус 4 градуса около градуса на затъмнението.
Не трябва ли да е 1-1,5 градуса?
И за какъв период е това въздействие на Лунното и на Слънчевото затъмнение?

За мен това си е само теория, обаче тази година ще видя как действа с планетите в моята карта - това от 20 май попада върху Луната ми, това от 13 ноември върху Нептуна, а последното върху Десцедента.


Първото за следващта година пък ще се изплющи върхи Марса ми. После има едно и за Асцедента ми.

Интересно ще си живея.

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 22.04.12 14:08.



Тема Re:нови [re: won]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано22.04.12 15:25



Според това, което съм чела, действат след време, не веднага. И на мен ми се струва много 4 градуса. Мен ме чака юнското точно на МС в същия градус и ако има отношение към кариера и работа, то промените са планирани за след лятната отпуска, а не сега през юни, когато е самото затъмнение. Има и друго - като живея далеч от родното място, МС ми е изместен с 2 градуса, а Асц ми е в друг знак. Чудя се какво отношение има това към влиянието на затъмнението?



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: won]  
Автор kotence777 (мама)
Публикувано23.04.12 02:40




И за какъв период е това въздействие на Лунното и на Слънчевото затъмнение?

Понякога въздействието отминава, но резултата може влияе доживотно





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор won (cool)
Публикувано23.04.12 22:51



Лунните ми се струеа, че действат отвътре навън - от личността към събитията, т.е. личността променя нещо, защото "му е дошло времето". Докато Слънчевите по-скоро отключват външни събития. Може би това е във връзка с СЛВ и ЮЛВ - СЛВ действа в настоящето, докато ЮЛВ "работи" с дадености, заложби, вътрешна сила, подсъзнание.

Обаче трябва да се гледа и положението на другите планети към наталните - не само на Слънце-Луна и възлите по време на затъмнението.

И аз не съм много сигурна наталната си карта или картата с релокацията трябва да гледаш. За събития с такова голямо значение - предполагам наталната.
Ама това е само мое предположение. Дано сподели и някой друг.

За други събития не си ли забелязала коя карта отговря на събитието?

Growing old is mandatory; growing up is optional.


Тема Re:нови [re: won]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано23.04.12 22:59



Наталната е била по-точна. Аз затова и спрях да гледам релокационната.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.