Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:02 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Слънце-Плутоннови  
Автор rakisha (непознат )
Публикувано24.03.12 21:32



Слънцето ми е 12 дом в опозиция с Плутон.
Взех да се депресирам - чета, че много кофти положение е това.
Дали има светлина в края на тунела?



Тема Re: Слънце-Плутоннови [re: rakisha]  
Автор won (cool)
Публикувано24.03.12 22:31



И в кои знаци се случват това? Слънце в Овен- Плутон във Везни?
И какви са ти страховете по тоя случай?
Сподели нещо, а може и карта да пуснеш.

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 24.03.12 22:36.



Тема Re: Слънце-Плутоннови [re: rakisha]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано24.03.12 23:43



А как ти е животът? Тази астрологична позиция, ако ти е най-големият проблем, май си е добро положение.



..rude & not ginger...


Тема Re: Слънце-Плутоннови [re: Doctor Who]  
Автор rakisha (непознат )
Публикувано25.03.12 10:17



Нямам особен късмет в живота, все някакви проблеми, за любов пък да не говорим.
Ето я картата:

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2204/197183305818247949311332659790x2xON7xGOMRvJ3makNou.JPG



Тема Re: Слънце-Плутоннови [re: rakisha]  
Автор won (cool)
Публикувано25.03.12 14:09





Growing old is mandatory; growing up is optional.

Тема Re: Слънце-Плутоннови [re: won]  
Автор won (cool)
Публикувано25.03.12 15:20



На картата, която си пуснал липсват всякакви градуси и не може да се определят колко точни са аспектите и къде се падат купсидите на домовете. Но моето предположение е, че ти си роден на 23 април 1985 година.
Имаш три лични планети в 12 дом плюс Северен Лунен възел.
Имаш 5 ретроградни планети в картата - включително и една лична ретроградна- Венера.
Ето тук нещо за ретроградните планети


Венера се явява управител на интерсептирания (непроявеният) знак Телец ( в 12 дом).
Абе тебе познава ли те всъщност някой?
Не, че не си популярен с Венера и Меркурий в Овен, 11 дом (Общество), и с кариерата си всъщност би трябвало добре да се справяш (с Юпитер на Медиум цели (10 дом)), но показваш една страна само от себе си.
Или участваш в някакви групи, клубове, общности, но някак си и там не показваш целият си потенциал.
Интересите ти са в различни области - вероятно IT- технологиите, Интернет, но също и езотерични познания, изкуства.
Хората понякога те дразнят и самотата ти е вариант за реакция.
Скрита същност, скрити емоции, скрити енергии.
Ами прояви ги!
Даже сега транзитни Юпитер и Венера са в Телец, транзитен Нептун е в Риби, Транзитен Плутон си е в Козирог- чудесно време за някаква творческа реализация на планетите ти в 12 дом! Чрез някакво визуално изкуство или спортно постижение в някакъв групов спорт, участие в нов проект.(?) Може даже да се влюбиш.
Транзитен Уран в Овен също ще помогне на наталните ти ти Венера и Меркурий (Меркурий е управител на Асцедента ти, а и на 5 дом - творчество, спорт и др.).
Транзитен Марс в Дева, щом тръгне отново директно, ще е помогне на планетите ти в 12 дом да се проявят.

Успех!

П.П. Това е моето предположение - очаквай и други включвания.

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 25.03.12 18:07.



Тема Re: Слънце-Плутоннови [re: won]  
Автор rakisha (непознат )
Публикувано25.03.12 18:01



Won,

направо ме разби! Не стига, че си познал кога точно ми е рожденния ден, но и много точно си ме описал!
Всъщност като се замисля, наистина си имам доста скрити черти, но мисля, че това е по-скоро защото до момента така и не съм срещнала подходящи приятели, чиято компания да ме удовлетворява напълно. Все съм недоволна от нещо.
Питах за аспекта Слънце- Плутон, защото точно сега нали Юпитер е на рожденното ми слънце, но едновременно с това е в опозиция с Плутон.



Тема Re: Слънце-Плутоннови [re: rakisha]  
Автор won (cool)
Публикувано25.03.12 19:26



Не е толкова трудно да се познае датата на раждане, когато имаш 5 ретроградни планети, а и Северен Лунен Възел (СЛВ) е с директно движение (той е само за по няколко дни с директно движение). Освен това на карта, която си пуснала , горе има следното означение "Day (и знакът на планетата ) Марс" - а денят на Марс е вторник.

Опознай себе си, за да се обикнеш!
Май това на теб ще ти кармичната задача със СЛВ в 12 дом и интерсептирани Телец и Скорпион.
Сега си на етапа да задействаш всичките си лични планети - транзитите на планети в земните знаци, плюс Уран върху наталните Венера и Меркурий.
Но транзитен Сатурн ще влезе в Скорпион през есента и ще започне да те "изпитва" - чака те съвпад с Плутон и опозиция на Слънце и т.н. опозиции с планетите ти в 12 дом. Щом са опозиции, предполагам, че това ще са външни обстоятелства или препятствия.
Ето един полезен сайт за разчитане на транзити към натални планети (непълен анализ, но все е нещо)
Транзитен СЛВ ще влезв от Стрелец в Скорпион по същото време...
Предполагам, че след Сатурновото завръщане към 2015, всичко ще си е дошло на мястото.
Все пак помисли си какво търсиш, какво те удовлетворява на сегашния етап, какви са ти плановете - близки и далечни? Каква е средата, в която работиш и живееш, общуваш - какво ти дава тя и т.н. Какво можеш да направиш ти и доколко зависиш от други хора...ей такива неща.
Не си поставяй големи цели - научи силните и слабите си страни и как да ги овладяваш. Обучавай се за бъдеще време - за по добра работа, как да релаксираш или да комуникираш по-лесно.

Успех!

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 25.03.12 19:54.



Тема Re: Слънце-Плутоннови [re: won]  
Автор rakisha (непознат )
Публикувано25.03.12 20:28



Страхотен анализ ми направи!
Сега ще има да ги мисля, тези опозиции следващите 2 години, дано да не изпадна в някоя дупка, както обикновенно ми се случва!



Тема Re: Слънце-Плутоннови [re: won]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано25.03.12 20:47



Честно - впечатляваш!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.