Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:02 23.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Астрологията и свободната волянови [re: lvony333]  
Автор evrika ()
Публикувано20.03.12 21:52



е, тук вече както се казва "стиснахме си ръцете"

в знак на съгласие



Тема Re: Астрологията и свободната волянови [re: PureRose]  
Автор rigel3 ()
Публикувано21.03.12 09:44



"4.плуване - отново според теб прецаква марса и добре да се избягва = резултат 0"
Къде съм го писал?? Моя също е дисхармоничен, 7 години съм тренирал плуване, по 2 часа 5 дни в седмицата, главно крол, и се чувствах страхотно. Ако ти е уморителен, ами има и други стилове: бруз, по гръб.

"5.танци - отново според теб - много движение - прецакан марс = резултат 0"
Като каза, че не искаш бавно и те водело до бяс, какво друго да предложа?? Танците също има по-бавни, а и няма състезателка да ставаш я.

"2.чи гун (за тай чи не си ме съветвал) - няма учители = резултат 0"
Писах ти за книги по чигун с детайлно разграфени занаятия по седмици и дни. Може и без учител. За тай-чи съм 200% сигурен, че съм го писал.

Това е, което мога да предложа. Както писах, ако тренираш нещо от изброеното всекидневно за година и нямаш ефект обади се. Без да тренираш нещо няма как да разбереш дали работи. Но трябва малко постоянство. Следователно имаш 5 работещи предложения. Като не ти харесват или не ти се правят, ами намери си твое. Аз не виждам смисъл повече да дъвча на едно място.





Тема Re: Астрологията и свободната волянови [re: rigel3]  
Автор PureRose ()
Публикувано21.03.12 16:13



плуване - сега го казваш
танци - сега го казваш
чи гун - аз ти казах за една книга, а тази разграфената може би си я дал на някой друг
========================================================
като теглим чертата - са две реални предложения ( не пет) и то ги споменаваш за пръв път няколко поста по-нагоре



не можеш тогава да се сърдиш и твърдиш, че се тъпче на едно място

апропо - поздрави от морето днес, леко е хладно, но много красиво



Тема Re: Астрологията и свободната волянови [re: PureRose]  
Автор won (cool)
Публикувано21.03.12 19:49



Ето и моето предложение - Тае бо




Growing old is mandatory; growing up is optional.

Тема Re: Астрологията и свободната волянови [re: PureRose]  
Автор rigel3 ()
Публикувано22.03.12 09:24



Всичките съм ги давал и по-рано. Няма значение, ако решиш нещо да правиш, кажи после има ли ефект. Не че вече помня по какъв случай говорихме, ама карай.





Тема Свободната волянови [re: Valery 72]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано22.03.12 11:44



<<< Чувал съм за такива лобита сред астролозите, които считат, че могат, чрез хороскоп, да разкрият датата на смъртта на един човек. Това разбира се може, да бъде толкова спекулативно, както например след смъртта те, да гадаят причинителите на смъртта, чрез хороскоп, а не преди това. Но и преди това, да е един такъв казус може, да се окаже толкова лъжлив и в същото време напълно безнадежден. Едно такова приложение на астрологията ни лишава от едно основно виждане, а имено самият смисъл на човешкия живот. Но свободната воля в този смисъл е напълно в синхрон със самата себе си. Точно за това свободната воля е обвързана с определен свой смисъл. Както, когато някой посяга съвсем умишлено срещу нечий човешки живот. Това е смисълът на насилието например.



Тема Re: Астрологията и свободната волянови [re: evrika]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано22.03.12 13:22



Добре е да има единомислие, но дори и да няма, не е фатално.
Не е най-важното тук да сме на едно мнение, дори е вредно, че така се спъва развитието, в случая на темите. Добре е когато всеки има мисли, дори и различни от на другите, но да са минимално емоционални, защото емоциите и мисленето са врагове и взаимно си пречат. - Емоциите изкривяват и изопъчават мисълта, а мисълта обърква емоциите...



Редактирано от lvony333 на 22.03.12 13:31.



Тема Re: Астрологията и свободната волянови [re: PureRose]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано22.03.12 13:30



Едно ново предложение: риболов


Не е шега, много е яко, ултра лайт спиниг например, или пък мухарски риболов.



Тема Re: Свободната волянови [re: filmfest]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано22.03.12 22:34



"<<< Чувал съм за такива лобита сред астролозите, които считат, че могат, чрез хороскоп, да разкрият датата на смъртта на един човек. Това разбира се може, да бъде толкова спекулативно, както например след смъртта те, да гадаят причинителите на смъртта, чрез хороскоп, а не преди това. Но и преди това, да е един такъв казус може, да се окаже толкова лъжлив и в същото време напълно безнадежден."


Няма място за притеснение.
Астрологията сама се грижи за прикриването си.
Ненапразно е наречена Спящата красавица!
Грубо бих го нарекъл, всеки ще чуе за бъдещето си това, което трябва да чуе и ще го чуе по начина по който трябва да го чуе.
Това също е по знаци от планетите, но не само от тях.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Свободната воля [re: filmfest]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано23.03.12 10:10



Това разбира се може, да бъде толкова спекулативно, както например след смъртта те, да гадаят причинителите на смъртта, чрез хороскоп, а не преди това. Но и преди това, да е един такъв казус може, да се окаже толкова лъжлив и в същото време напълно безнадежден. Едно такова приложение на астрологията ни лишава от едно основно виждане, а имено самият смисъл на човешкия живот.

От една страна май хубавото на астрологията е именно дългото векове наблюдение. При определени звездни местоположения се случва нещо с определена насоченост и ако това нещо се повтори много пъти при подобен аспект, се търси и някаква зависимост......Представителната извадка в това отношение е добра и датира от хилядолетия....


Все пак не може да няма начин на индивидуално ниво, нещата да се омекотяват и дори променят....Въпросът е как? Много са ми интересни индивидуалните начини.....
Бях задала въпроса на жената, която ми е показвала основните неща в астрологията....Нейният отговор беше-"Чрез благодарност!" Когато се научиш да благодариш и за нещата, които ти изглеждат лоши, те престават да се повтарят.....Тогава имаш право и на повече свободна воля....
Аз самата нямам толкова дълъг опит с астрологията за да дам мое становище, но вашите са ми много интересни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.